17.01 godz. 12:50, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
4 : 1
( 2 : 0 )
Skład: Dychus, Szydłowski, Dychus, Myka, Jankowski, Mikołajczyk, Wysoczański, Młynarczyk, Jankowski, Cichy, Rybak
Skład: Bzowski, Banaś, Nawrocki, Mikiciński, Kałmuk, Pogoda, Bosek
29' Radosław Banaś (Gol samobójczy)
30' Piotr Rybak
13' Radosław Banaś
15' Mateusz Mikiciński
24' Łukasz Bosek
25' Łukasz Bosek
32' Mateusz Mikiciński
Zawodnik meczu: Grzegorz Bzowski (Bronił jak w transie, co wprowadziło bardzo wiele spokoju w szeregach "Husarzy". Dzięki jego świetnej postawie i ogromnej skuteczności pod bramką rywala udało się pokonać faworyta.)

Po dobrym początku, dwóch dotkliwych porażek doznała Husaria Bagdad, która teraz zmierzy się ze starym znajomym z rozgrywek halowych - The Hornets. Raz dawna Ekipa Banana z "Szerszeniami" wygrała, raz przegrała, a jak będzie tym razem? Jeżeli team Radosława Banasia chce kolejny rok z rzędu zapewnić sobie utrzymanie, na zapleczu Superligi to musi zdobywać punkty. Mateusz Młynarczyk i spółka natomiast - takowych tracić nie mogą, zwłaszcza po wczorajszym blamażu z money4you, chcąc awansować do wrocbalowego raju. W starciu tym na pewno nie zabraknie emocji, a każdy walczyć będzie do ostatniej kropli potu!

2' Mikiciński mija rywala, a następnie oddaje niecelny strzał na bramkę Cichego.
4' Starcie z bramkarzem przegrywa Paweł Jankowski.
6' Mateusz Młynarczyk mija bramkarza, lecz zbyt mocno wypuszcza sobie futbolówkę i z dogodnej sytuacji nici.
8' Mateusz Mikiciński odbiera piłkę Michałowi Szydłowskiego, wychodzi sam na sam z Tomaszem Cichym, lecz przegrywa to starcie.
10' Mocne, ale niecelne uderzenie Artura Nawrockiego.
11' - Czas dla Husarii Bagdad.
12' Pogoda świetnie zagrywa do Banasia, ale ten mając przed sobą bramkarza fatalnie kiksuje.
13' (1-0) - Radosław Banaś oddaje strzał z dystansu i futbolówka po rękach Tomasza Cichego wpada do bramki. Przy tym uderzeniu nie popisał się goalkeeper The Hornets.
15' (2-0) - Myka przegrywa starcie z Bzowskim, a po chwili oko w oko z Chichym staje Mateusz Mikiciński i strzałem między nogami pokonuje goalkeepera.
17' Tylko na słupku zatrzymuje się uderzenie Mateusza Młynarczyka.
18' The Hornets szuka bramki kontaktowej, lecz świetnie między słupkami spisuje się Grzegroz Bzowski.
22' The Hornets nie ma dzisiaj pomysłu na sforsowanie defensywy rywala.
24' (3-0) - Obrócił się z bramkarzem na plecach Łukasz Bosek i mając przed sobą pustą bramkę strzałem z "dużego" palca wpisał się na listę strzelców.
25' Wprost w bramkarza z rzutu wolnego uderza Szydłowski.
25' - Za niesportowe zachowanie żółtym kartonikiem ukarany Łukasz Bosek.
26' Obok bramki przelatuje uderzenie z rzutu wolnego Radosława Banasia.
28' - Czas dla Husarii Bagdad.
29' - (3-1) - Po uderzeniu Piotra Rybaka futbolówka ociera się o nogę Radosława Banasia, zmienia tor lotu piłki i wpada do bramki.
30' - Żółta kartka dla Piotra Rybaka za krytykowanie orzeczeń sędziowskich.
31' Niecelne uderzenie z dystansu Mikicińskiego.
32' Dwukrotnie uderzenia Mikołajczyka broni Grzegorz Bzowski.
32' (4-1) - Sam na sam z bramkarzem wychodzi Mateusz Mikiciński i z wielkim spokojem pokonuje goalkeepera rywali.
34' Po zagraniu Pawła Jankowskiego wprost w Bzowskiego uderza Grzegorz Dychus.
36' Starcie sam na sam z Cichym przegrywa Mateusz Mikiciński.
37' Piąte przewinienie Husarii Bagdad, każdy kolejny faul skutkować będzie przedłużonym rzutem karnym!
38' W faulach 5 do 5! Czy będziemy oglądać w tym pojedynku przedłużony rzut karny?

Recepta na sukces na hali? Świetnie broniący bramkarz, mądra gra taktyczna i zabójcza skuteczność. Wszystkie te punkty posiadali dzisiaj zawodnicy dawnej "Ekipy Banana" co pozwoliło na pokonanie rozbitych wczorajszym blamażem z money4you "Szerszeni". W następnej kolejce "Biali" zagrają z Real Compensación, zaś The Hornets zmierzy się z zamykającą ligową tabelę Tomtexem.