16.01 godz. 16:00, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
4 : 0
( 1 : 0 )
Skład: Dychus, Szydłowski, Dychus, Myka, Przyjemski, Jankowski, Mikołajczyk, Wysoczański, Młynarczyk, Jankowski, Cichy, Mankiewicz, Rybak
Skład: Angrecki, Stachowski, Przybysławski, Wielkopolski, Wach, Dembowski, Rogowski, Kucharek
14' Krzysztof Stachowski
21' Rafał Przybysławski
26' Jarosław Kucharek
32' Jakub Myka (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Artur Rogowski (Artura wszędzie było pełno. Nie tylko zaciekle walczył we własnej defensywie, ale siał również spustoszenie w defensywie rywali. Na wyróżnienie zasługuje również Marcin Wielkopolski. )

Pierwsza liga również powoli nabiera rozpędu. Z dołu ligowej tabeli zamierza wykaraskać się money4you, który już ostatnio był o 120 sekund od pierwszych punktów sezonie. Jednak ekipa Rafała Przybysławskiego uległa Nokii - 2:3 i teraz premierowych skalpów poszukać musi w starciu z The Hornets. "Szerszenie" są w gazie o czym świadczy fakt zdobycia kompletu punktów, przewodnictwa w ligowej tabeli i zaaplikowania dwóm rywalom aż 14 bramek! Nie może się dawny Interam tych liczb bać, żeby sięgnąć po cenne oczka. Zespół Alojzego Dychusa to świetnie funkcjonująca maszyna, ale każdy ma swoje słabe punkty, jednakże money4you, żeby je wykorzystać - musi zagrać niemal - perfekcyjnie.

2' Marcin Dembowski uderzył sprzed pola karnego, z "dużego palca" i piłkę do boku sparował Tomasz Cichy.
5' Paweł Jankowski dostaje idealne podanie od Adriana Przyjemskiego i mając przed sobą tylko Marcina Wielkopolskiego - fatalnie pudłuje, z bliska przenosząc futbolówkę nad poprzeczką.
6' Artur Rogowski popędził prawą stroną i oddał mocny strzał, który instynktownie obronił Cichy.
10' Krzysztof Stachowski dochodzi do sytuacji sam na sam z bramkarzem i...przegrywa ten pojedynek.
11' Jakub Myka uderza z rzutu wolnego i trafia wprost w dobrze ustawionego Marcina Wielkopolskiego. Po chwili swoich sił z dalszej odległości próbuje Mikołajczyk, ale futbolówka przelatuje minimalnie obok słupka.
12' Szybka kontra money4you zakończona strzałem przez Rogowskiego, który zostaje obroniony przez Cichego.
14'  - Czas dla money4you!
14' (1:0) - Dembowski zgrywa piłkę do biegnącego w pole karne Stachowskiego, który przyjmuje ją i strzałem między nogami obrońców pokonuje Cicchego.
15' Rybak huknął z lewej strony i piłkę do boku zbija Wielkopolski.
16' Rybak oddaje płaski strzał sprzed pola karnego, który pewnie łapie Wielkopolski.
17' Rogowski staje oko w oko z Cichym i uderza wprost w niego. Po chwili do dobitki dochodzi Stachowski, ale przymierzył nieznacznie obok bramki.
18' Szybko rozegrany rzut rożny i przed szansą na gola staje Mateusz Jankowski, ale jego sprytne uderzenie - końcówkami palców Wielkopolski paruje spoza światła bramki.
19' Mankiewicz po trójkącie zagrał z Szydłowskim, po czym ten drugi oddał strzał, który na słupek sparował Wielkopolski.
21' (2:0) - Piękna akcja money4you. Dembowski do Kucharka, który zgrywa do Rafała Przybysławskiego, a ten pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Cichego.
24' Stachowski przegrywa pojedynek jeden na jeden z Cichym.
26' (3:0) - Stachowski zagrywa daleką piłkę na Kucharka, który ładnie ją przyjmuje, schodzi w pole karne, po minięciu obrońcy i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans Cichemu. Jesteśmy świadkami sensacji - lider trzema bramkami przegrywa z ostatnią drużyną!
29' Myka pograł z Młynarczykiem, ale ten drugi uderza tylko i wyłącznie w boczną siatkę.
30' Rogowski pędzi prawą stroną i kończy swoją indywidualną szarżę strzałem, który świetnie nogami broni Cichy.
31' Dembowski uderza z rzutu wolnego i kolejną udaną interwencją popisuje się Cichy.
31'  - Czas dla The Hornets!
32' (4:0) - Rogowski do Stachowskiego, który centruje futbolówkę w pole karne i może cieszyć się z gola, ponieważ pechową interwencją popisuje się Jakub Myka - pakując piłkę do własnej bramki.
35' Myka przegrywa pojedynek jeden na jeden z Wielkopolskim.
35'  - Czas dla money4you!
36' Rybak zagrywa piłkę do będącego pod bramką Wysoczańskiego, ale kolejną świetną interwencją popisuje się Wielkopolski broniąc uderzneie gracza The Hornets z drugiego metra. Po chwili techniczna próba Rybaka przeleciała obok bramki.
37' Rogowski huknął z dystansu i instynktownie przed siebie piłkę zbija Cichy.
38' Wysoczański oddaje płaski strzał sprzed pola karnego, który zostaje świetnie obroniony przez Wielkopolskiego. Mamy tylko rzut rożny.
40' Wielkopolski do Stachowskiego, który natychmiastowo zgrywa futbolówkę do Rogowskiego, a ten płaskim uderzeniem przenosi futbolówkę obok słupka!

Przed tym spotkaniem money4you skazywane na pożarcie. Zespół ten jednak zagrał ambitnie, świetnie taktycznie i przede wszystkim skutecznie. Efekt - "Szerszenie" przegrywają pierwszy mecz w sezonie, a to sprawia, że sytuacja w pierwszej lidze staje się jeszcze bardziej ciekawa. Już jutro The Hornets jak i money4you zagrają swoje następne mecze. "Szerszenie" zmierzą się z Husarią Bagdad, zaś ekipa Rafała Przybysławskiego zagra z Botami.