10.01 godz. 19:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 2
( 0 : 2 )
Skład: Stachowski, Przybysławski, Przybysławski, Wielkopolski, Wyszumirski, Wach, Dembowski, Rogowski
Skład: Jastrzębski, Waksmański, Gorszkowski, Rudy, Kaczmar, Bogacz, Goławski, Kuta, Grobelny, Laskowski, Tobjasz
5' Krzysztof Stachowski
14' Michał Przybysławski
36' Artur Rogowski
38' Piotr Wyszumirski
24' Radosław Tobjasz
32' Grzegorz Goławski
38' Dominik Kaczmar
Zawodnik meczu: Grzegorz Goławski (Najbarwniejsza postać na boisku, wykorzystując rzut karny doprowadził do remisu co pozwoliło jego drużynie nadal pozostać w grze o pełną pule.)

Nokia w pierwszym spotkaniu gładko pokonała Tomtex 4:1, spadkowicz będzie również faworytem z dzisiejszym starciu z money4you. Rafał Przybysławski i spółka rozpoczęli sezon od przegranej z Michałkami. Czas działa na ich niekorzyść. Aby się utrzymać w gronie pierwszoligowców trzeba zacząć punktować.

3' Groźna akcja Nokii, Goławski nie zdołał sięgnąć futbolówki, od bramki rozpocznie Wielkopolski.
5' (0:1) Wynik otwiera Krzysztof Stachowski. Bramka dla money4you.
8' Dość wyrównane spotkanie, obie ekipy zaciekle walczą o każdy metr boiska.
11' Kaczmar uderza z rzutu wolnego pewnie broni Wielkopolski.
13' Bramkarz money4you wyciągnął się jak struna i przeniósł piłkę nad poprzeczką po strzale Jastrzębskiego.
14' (0:2) Kontra i bramka, Michał Przybysławski samotnie pomknął od połowy boiska i pewnym strzałem pokonał Waksmańskiego.
16' Wach uderza z pierwszej piłki, pewnie broni Waksmański.
18' Piłka po strzale Jastrzębskiego wylądowała obok słupka.
19' Waksmański odbija piłkę po strzale napastnika rywali.
21' Udana parada bramkarza Money, wybija piłkę na rzut rożny po strzale Goławskiego.
22' Goławski zagrywa z rzutu rożnego do Kaczmara ten uderza z pierwszej piłki nad poprzeczką.
24' (1:2) Kontaktowa bramka dla Nokii, lewym skrzydłem pomknał Tobjasz i uderzył w długi róg.
27' Nokia przycisnęła rywali, brakuje im teraz bramki, przewaga jest dość duża.
31' Rzut karny dla Nokii, faul w polu karnym.
32' (2:2) Grzegorz Goławski trafia do siatki z rzutu karnego. Mamy remis 2:2
34' Groźny strzał z dystansu Wyszumirskiego, golkiper Nokii bez problemów chwyta futbolówkę.
36'  - Artur Rogowski ukarany żółtą kartą, nierozważny atak popularnego "Owena" na nogi przeciwnika.
36' Czas dla Nokii.
38' (3:2)  Niesamowita końcówka w wykonaniu ekipy Wojtka Jastrzębskiego, Kaczmar uderza w długi róg.
38'  - Żółta kartka dla Wyszumirskiego za przerwanie korzystnej akcji.
39' Indywidualna akcja Wacha, trafił tylko w boczną siatkę.

Niesamowity mecz, ekipa Rafała Przybysławskiego miała już rywala na widelcu. W drugiej odsłonie ekipa Wojtka Jastrzębskiego ostro wzięła się do pracy i z nawiązką odrobiła zaległości. W kolejnym spotkaniu Nokia zagra trudny mecz z Michałkami. Money4jou zagra z The Hornest.