10.01 godz. 18:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Borczyński, Kinal, Kosma, Goguł, Garcarek, Garłowski, Łutczak, Placek, Ślusarczyk, Pietruszka, Dudała
Skład: Kazimierczak, Komorowicz, Olejniczak, Styczyński, Schmidt, Ludwiczak, Bogdaszewski, Ozieraniec
7' Damian Placek
11' Jacek Dudała
13' Piotr Garcarek
16' Michał Goguł
22' Łukasz Borczyński
31' Jakub Pietruszka
34' Sławomir Łutczak
36' Łukasz Borczyński
38' Piotr Garcarek
39' Maciej Kosma
21' Włodzimierz Styczyński
33' Artur Komorowicz (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Łukasz Borczyński (Kapitalny mecz Łukasza, był najbardziej wartościowym zawodnikiem w tym spotkaniu. Swój mecz udokumentował dwoma bramkami.)

Jeden z bardzo ciężkich i ważnych spotkań w Pierwszej Lidze, faworytem tego spotkania jest doświadczona ekipa Michałków. GM Roads po solidnych wzmocnieniach będzie probowało zawojować pierwszą ligę.

2' Kinal instyktownie broni strzał Komorowicza.
4' Rzut rożny dla GM, Garcarek centruje w pole karne, Borczyński uderzył z głowy bardzo nie celnie.
7' (0:1) - Placek otwiera wynik spotkania. GM na prowadzeniu.
8' Kinal pewnie broni i chwyta piłkę po strzale Olejniczaka.
11' (0:2) -Jacek Dudała trafia do siatki rywala.
13'  - Żółta kartka dla Garcarka za faul. Dwie minuty w osłabieniu zagrają GM.
15'  - Czas dla GM Roads.
16' (0:3) -Wspaniała kontra GM, podanie na skrzydło do Dudały a ten precyzyjnie obsłużył Michała Goguła.
17' Długie podanie do Kosmy, ten przyjmuje i uderza z powietrza, stojący między słupkami Schmidt pewnie broni.
19' Sporo szczęścia miał teraz Kinal dwukrotnie słupek uchronił go od utraty bramki. Najpierw pecha miał Ludwiczak a po chwili Styczyński.
20' Rzut wolny dla Michałków, Komorowicz trafił prosto w mur.
21' (1:3) -Dystans do rywala zmniejszają Michałki. Na listę strzelców wpisuje się Michał Styczyński.
22' (1:4) - Łukasz Borczyński podwyższa prowadzenie GM.
25' Kolejny nieudany rzut wolny. Komorowicz drugi raz w tym meczu trafia prosto w mur.
26' Długa piłka posłana w pole karne Michałków, z głowy uderzył Dudała ale bardzo niecelnie.
28' Mocny strzał z dystansu Jakuba Pietruszki, stojący między słupkami Schmidt pewnie chwyta futbolówkę.
31' (1:5) - Zabójcza kontra GM, Placek do Pietruszki i Jakub pewnie pokonuje Schmidta.
32'  - Czas dla Michałków
33' Styczyński faulowany w polu karnym, rzut karny dla Michałków.
33' (2:5) - Kinal pokonany, autorem trafienia Artur Komorowicz. Michałki przegrywają 2:5
34'  - Żółta karta dla Łutczaka.
36' (2:6) -Kapitalna akcja Borczyńskiego, Łukasz ośmieszył w polu karnym rywali i zdobył fantastyczną bramkę.
36' Garłowski trafia w słupek !
37' Ludwiczak nie trafia z najbliższej odległości do pustej bramki, tak akcja na pewno będzie mu się śniła po nocach.
38' (2:7) - Garcarek trafia do siatki po podaniu Pietruszki.
39' (2:8) -Kosma strzela ósmą bramkę dla GM Roads.

GM Roads zasłużenie ograli faworyzowany zespół Michałków, aspekty czysto piłkarskie były po stronie ekipy Garcarka. Mimo porażki zespół Komorowicza wciąż pozostaje jednym z głównych faworytów do awansu. GM Roads odnosi drugie zwycięstwo z rzędu i mnie się w ligowej tabeli.