09.01 godz. 17:40, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
( 2 : 3 )
Skład: Bzowski, Tyszkiewicz, Kloczkowski, Przedpełski, Nawrocki, Nowak, Mikiciński, Woźniak, Bosek
Skład: Borczyński, Kinal, Kosma, Goguł, Garcarek, Garłowski, Łutczak, Placek, Ślusarczyk, Pietruszka, Dudała
5' Artur Nowak
6' Patryk Przedpełski
20' Dawid Kloczkowski
1' Michał Goguł
16' Łukasz Borczyński
18' Damian Placek
21' Łukasz Borczyński
23' Michał Goguł
30' Jakub Pietruszka
Zawodnik meczu: Łukasz Borczyński (Rozgrywający GM-u swoimi zagraniami sprawiał wiele problemów Husarii. Łukasz nie tylko podawał, ale również często zagrażał bramce Grzegorza Bzowskiego. Borczyński zanotował dwie bramki i asystę. )

W drugim sobotnim pojedynku GM Roads stanie na drodze Husarii Bagdad. Jedni i drudzy lubują się w grze siłowej i nigdy nie odpuszczają, ani jednego centymetra parkietu. Ciekawie zapowiadają się pojedynki Banasia z Gogułem czy Garcarka z Mikicińskim. To zaś pokazuje tylko jedno, że obie ekipy mogą być czarnym koniem rozgrywek. Bardziej doświadczone jest dawne Domino, ale GM nie lubi przegrywać i zrobi wszystko, aby po 40 minutach zmagań dopisać sobie cenne trzy oczka potrzebne do awansu do Superligi.

1' (1:0) - Pierwszy strzał na bramkę w tym meczu i mamy otwarcie wyniku. Michał Goguł oddaje zaskakujący strzał, który wpada do siatki, obok dezorientowanego Grzegorza Bzowskiego.

2' Goguł zagrywa do Dudały, a ten mając przed sobą pustą bramkę – nie trafia do niej.

3' Łukasz Bosek popędził prawą stroną i oddał płaski strzał, który przeleciał nieznacznie obok bramki.

5' (1:1) - Kontra Husarii i Artur Nowak pewnym, mocnym strzałem przy dalszym słupku doprowadza do wyrównania.

7' (1:2) - Patryk Przedpełski pressingiem podbiega do bramkarza, a ten pechowo interweniuje,chcąc wybić piłkę – nabija Przedpełskiego i ta wpada do siatki.

9' Goguł prostopadle zagrywa do Kosmy, a ten w sytuacji sam na sam trafia wprost w Bzowskiego.

10' Po chwili Mateusz Mikiciński staje oko w oko z Tomaszem Kinalem i w porę piłkę spod nóg wygrania mu bramkarz GM Roads.

12' Łukasz Borczyński staje przed szansą na gola, ale piłka po jego sprytnej podcince ląduje na poprzeczce.

13' Borczyński ma przed sobą dużo miejsca i czasu i Bzowskiego, stara go się minąć, ale świetną interwencją popisuje się bramkarz Husarii, który ofiarną interwencją zażegnuje niebezpieczeństwo.

16' (2:2) - Borczyński dostaje piłkę na przedpole i strzałem przy słupku pokonuje Bzowskiego. Znowu mamy remis.

18' Dwa groźne strzały Husarii. Najpierw Nawrocki, a po chwili Kloczkowski uderzają obok bramki.

19' Mikiciński z prawej strony trafia tylko i wyłącznie w słupek!

18' - Żółta kartka dla Damiana Placka za krytykowanie decyzji arbitra.

20' (2:3) - Kloczkowski uderza z pola karnego w słupek, ale ma tyle szczęścia, że piłka do niego wraca i pakuje on piłkę do pustaka.

21' Dudała oddaje strzał z lewej strony, który Bzowski zbija na rzut rożny.

22' (3:3) - Dudała zagrywa piłkę z rzutu rożnego na przedpole do niekrytego Borczyńskiego, który strzałem z pierwszej piłki pokonuje Bzowskiego.

24' (4:3) - Goguł-Dudała-Goguł i ten ostatni świetnie kończy akcje strzałem na pustaka.

25' Garcarek do Dudały i ten z bliskiej odległościu uderza w boczną siatkę.

29' (5:3) - Szybki atak GM. Pietruszka ma przed sobą tylko Bzowskiego i pewnym strzałem przy słupku go pokonuje.

32' Przedpełski zagrywa piłkę z prawej strony do Nowaka, który zamyka akcję oddając strzał na boczną siatkę.

32' - Czas dla GM!

34' Dudała ma przed sobą tylko Bzowskiego, ale nie wytrzymał ciśnienia i uderzył wysoko nad poprzeczką.

35' Borczyński-Dudała-Borczyński i gracz z numerem "0" uderza tylko i wyłącznie w dobrze wychodzącego Bzowskiego.

36' Borczyński na skrzydło zagrywa do Kosmy, ale przenosi futbolówkę nad poprzeczką.

37' Fatalne pudło Pietruszki po podaniu Placka.

38' Placek dochodzi do sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale uderza tylko i wyłącznie w golkipera Husarii.

39' Kloczkowski do Mikicińskiego na wolne pole, a ten mając przed sobą tylko bramkarza – przenosi piłkę nad poprzeczką.

GM Roads po bardzo zaciętym spotkaniu ograło Husarię Bagdad, chociaż przegrywało po pierwszej połowie - 2:3. Zanotowało tym samym premierowe zwycięstwo w 1 lidze i ma to być punkt zwrotny w ich grze, impuls, który pozwoli w marcu cieszyć się z kolejnego awansu, tym razem do Superligi. Następne spotkanie beniaminka to pojedynek z Tomtexem. Dawne Domino z kolei zmierzy się z The Hornets.