13.12 godz. 16:10, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
( 0 : 3 )
Skład: Dychus, Szydłowski, Dychus, Myka, Mikołajczyk, Wysoczański, Młynarczyk, Cichy, Mankiewicz, Rybak
Skład: Polańczyk, Pawłowski, Kozaczewski, Malina, Niciński, Szozda, Zieliński, Zaborowski, Krysiński
13' Piotr Rybak
14' Mateusz Młynarczyk
16' Jakub Myka
23' Grzegorz Dychus
28' Krzysztof Mikołajczyk
37' Mateusz Młynarczyk
22' Zbigniew Zaborowski
29' Bartosz Zieliński
39' Mariusz Malina
Zawodnik meczu: Mateusz Młynarczyk (Bardzo dobry występ Mateusza, który pracował ciężko zarówno w obronie jak i w ataku. W tej drugiej formacji zanotował dwie bramki i asystę. )

Dzień później "AGD-owców" czeka pojedynek z o wiele cięższym przeciwnikiem, czyli The Hornets. "Szerszenie" w zeszłym sezonie byli stawiani w roli głównych faworytów do awansu, ale na ostatniej prostej - sobie nie poradzili i zajęli ostatecznie czwarte miejsce. Przy "zielonym stoliku" ekipa Alojzego Dychusa nie chciała wejść do Superligi, ale to nie oznacza, że nie będzie chciała tego uczynić w sposób boiskowy. Mirosław Konkel i spółka grają najlepszą piłkę futsalową wśród pierwszoligowców i wcale nie przestraszą się spadkowicza. Jaki wynik padnie?

4' Zamieszanie pod bramką RTV i Piotr Wysoczański trafia w słupek!
6' Strzał Mariusza Maliny sprzed pola karnego na rzut rożny zbija Tomasz Cichy.
7' Bardzo niecelne uderzenie Dariusza Polańczyka z dystansu.
8' Młynarczyk z rzutu wolnego - obok słupka.
11' Zieliński sprzed pola karnego strzela i na raty piłkę łapie Cichy.
12' Piotr Krysiński strzela z prawego skrzydła w boczną siatkę.
13' (0:1) - Młynarczyk do Rybaka i ten strzałem na "pustaka" daje prowadzenie The Hornets.
14' (0:2) - Rybak odwdzięcza się Młynarczykowi i teraz to Mateusz pakuje piłkę do pustej bramki.
16' (0:3) - Kolejny cios zadany przez Hornets i strzałem sprzed pola karnego Marcina Nicińskiego pokonuje Jakub Myka.
18' Michał Szydłowski uderza z dystansu i świetną interwencją popisuje się Niciński.
22' (1:3) - Strzał z dalszej odległości w wykonaniu Zaborowskiego, rykoszet i Cichy zmylony.
23' (1:4) - Rajd Grzegorza Dychusa zakończony płaskim strzałem i golem.
27' Mikołajczyk strzela z dystansu i strzał ten świetnie broni Niciński.
28' (1:5) - Znowu Mikołajczyk strzela i tym razem Niciński rady nie dał.
29' (2:5) - Bartosz Zieliński mija bramkarza i pewnym strzałem do pustaka zmiejsza stratę RTV.
32' Polańczyk oddaje płaski strzał z dystansu, który na raty broni Cichy.
33' - Czas dla RTV Euro AGD!
34' Błąd przy wyprowadzniu piłki przez Rybaka. Futbolówkę przejmuje Krysiński, ale jego uderzenie mija słupek.
35' Indywidualna akcja Zielińskiego, który z prawej strony zagrywa do Krysińskiego i trafia w słupek!
36' RTV wycofuje bramkarza, między słupkami oglądać będziemy Zbigniewa Zaborowskiego.
37' (2:6) - Szybka akcja The Hornets, którą świetnie zamknął Młynarczyk.
37' Marcin Niciński znowu wraca na własną bramkę.
38' Szansa Wysoczańskiego po zagraniu Myki, ale Piotrek nie trafia na bramkę.
39' Dariusz Polańczyk przegrywa starcie z Tomaszem Cichym.
39' (3:6) - Polańczyk prostopadle do Maliny i ten z bliska pokonuje Cichego.

The Hornets pokazało klasę pewnie ogrywając spadkowicza. "Szerszenie" tym samym udowadniają, że ich celem na ten sezon znowu jest walka o Superligę. Co do "Ertefałowców" to nie mieli dzisiaj zbyt wielu argumentów na ogranie swojego rywala, ale nie ma co ich lekceważyć, bo co już dawno udowodnili, w piłkę grać potrafią. Następny pojedynek RTV to granie z Husarią Bagdad. Hornets z kolei podejmą Moico.