07.03 godz. 20:40, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
( 1 : 3 )
Skład: Nowicki, Andruszko, Drupka, Szyngiera, Żbik, Zakrzewski, Jaskólski
Skład: Celmer, Zaborowski, Lis, Rorat, Kopeć, Gołdyń, Zaborowski, Ślepecki, Chołuj, Goclon
16' Kamil Żbik
17' Mateusz Jaskólski
18' Piotr Drupka
23' Kamil Żbik
25' Kamil Żbik
32' Kamil Żbik
35' Piotr Drupka
37' Dariusz Szyngiera
38' Dariusz Szyngiera
7' Mateusz Chołuj
38' Mateusz Chołuj
Zawodnik meczu: Kamil Żbik (Strzelił cztery bramki oraz miał spory udział przy kolejnych trafieniach. Bardzo groźny pod bramką rywali.)

Kantor HIT ma jeszcze szanse na podium na koniec sezonu, ale potrzebuje do tego dwóch zwycięstw w ten weekend. Zadanie jest bardzo trudne, bowiem zespół Dariusza Szyngiery stawi czoła najpierw challengerowi - Kamieniarstwu, a jutro wiceliderowi - 4W Team. Obie te ekipy mają jeszcze szanse na tytuł mistrzowski, tak więc na pewno "tanio skóry nie sprzedadzą". Podobna myśl będzie przyświecała Kamilowi Żbikowi i jego kolegom. Szykują Nam się prawdziwe piłkarskie święta.

3' Początek spotkania dość wyrównany, jedni i drudzy grają dość zachowawczo.
7' (1-0) - Kapitalna bramka Mateusza Chołuja, precyzyjnie uderzył pod poprzeczkę.
8' Rzut wolny dla Kantoru Hit, strzał Zakrzewskiego nogami broni Celmer.
9' Jaskólski z dystansu, piłka przelatuje obok słupka.
10' Zagranie Andruszki wzdłuż lini pola karnego, Zakrzewskiemu zabrakło centymetrów aby umieścić piłkę w siatce.
12' Piąte przewinienie kamieniarstwo.abc, rzut wolny dla Kantoru Hit, Andruszko strzela, piłka obija się od muru i wychodzi na rzut rożny.
14' Zakrzewski wychodzi sam na sam i przegrywa pojedynek sam na sam z Celmerem.
15' Kolejna udana interwencja Celmera, wychodzi obronną ręką z pojedynku sam na sam z Andruszko.
16' (1-1) - Mamy wyrównanie, Kamil Żbik trafia w długi róg.
17' (1-2) - Mateusz Jaskólski obrócił się z obrońcą na plecach i sprytnym strzałem pokonał Celmera.
18' (1-3) - Dwie minuty które wstrząsnęły kamieniarstwo.abc, Piotr Drupka minął bramkarza i tafił do pustej bramki.
19' Stojący między słupkami Robert Nowicki wygrywa pojedynek sam na sam z Sewerynem Ślepeckim.
23' (1-4) -  Indywidualna akcja Kamila Żbika, minął obrońcę i strzałem w długi róg umieścił piłkę w siatce.
25' (1-5) - Kamil Żbik wykorzystuje podanie Łukasz Zakrzewskiego, to jego trzecie trafienie w tym spotkaniu.
27' Strzał z dystansu Jarka Zborowskiego, golkiper bez problemów chwyta futbolówkę.
29' Zakrzewski do Żbika, Kamil trafia w słupek !
31' W dogodnej sytuacji fatalnie pudłuje Mateusz Jaskólski.
32' (1-6) - Kamil Żbik podwyższa prowadzenie swojego zespołu strzałem do pustej bramki.
35' (1-7) - Piotr Drupka trafia do pustej bramki po podaniu Żbika.
37' (1-8) - Szyngiera trafia do pustej bramki ! To jest już dramat ekipy kamieniarstwo.abc
38' (2-8) - Mateusz Chołuj zmiejsza dystans do rywala strzałem w długi róg.
38' (2-9) - Podanie Kamila Żbika na bramkę zamienia Dariusz Szyngiera.

Kamieniarstwo.abc przegrywa drugie spotkanie tego dnia, wszystko wskazuje na to, że zespół z Bielawy znajdzie się tuż za podium i nie zdobędzie żadnych medali. Kantor wciąż walczy o medale, w następnym spotkaniu ekipa Szyngiery zagra z w szlagierowym spotkaniu z 4W Team.

Kamil Żbik (Kantor Hit)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.