16.03 godz. 21:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Damian Nowak
14 : 5
( 6 : 3 )
Skład: Nadgrodkiewicz, Koch, Jakiel, Sikora, Sikora, Kuśmierz, Kuśmierz, Staszak
Skład: Gawłowski, Rumin, Waleszczyński, Śliżewski, Czarnecki, Stasiak, Zając, Dudek, Mosiej, Kaletka, Zając, Kozłowski
3' Łukasz Nadgrodkiewicz
17' Damian Staszak
20' Bartosz Sikora
27' Michał Kuśmierz
40' Łukasz Nadgrodkiewicz
2' Adam Mosiej
7' Marcin Stasiak
15' Piotr Zając
16' Wojciech Dudek
18' Jacek Czarnecki
19' Piotr Zając
21' Marcin Stasiak
23' Krzysztof Kozłowski
30' Adam Mosiej
32' Marcin Stasiak
34' Marcin Stasiak
35' Marek Zając
38' Paweł Rumin
39' Adam Mosiej
Zawodnik meczu: Marcin Stasiak (Lider Fulanito, który oprócz czterech bramek zdobytych zanotował też kilka asyst. )

Szans na podium w swojej grupie nie traci Fulanito ft. Burger Ltd, które zagra z pewną utrzymania Ogrodomanią. Ostatnio team Pawła Rumina zwyciężył poprzez walkower i teraz KP będzie pewnie chciało zmazać tą plamę. Czy defensywa "Ogrodników" powstrzyma fenomenalny duet "Szachownic" - Piotr Zając - Marcin Stasiak? Ten w tym sezonie zdobył łacznie 44 z 69 bramek swojej drużyny - to imponujący wyczyn. W bramce KP kolejny raz zobaczymy zawodnika z pola. Tym razem będzie to Marek Koch!

1' - Rozpoczęcie spotkania
2' (1:0) - Mocne rozpoczęcie Fulanito - Marcin Stasiak wykłada piłkę jak na tacy Adamowi Mosiejowi.
3' Damian Staszak zamyka dobra akcje KP, ale z bliska trafia w dobrze interweniującego Rafała Gawłowskiego.
3' (1:1) - Szybkie rozegranie rzutu rożnego i z bliska Łukasz Nagrodkiewicz pakuje piłkę do siatki.
7' (2:1) - Szybka akcja Fulanito, mimo asysty trzech obrońców Marcin Stasiak oddaje niesygnalizowany, mocny strzał z lewej nogi i wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.
9' Narazie po rzutach rożnych KP najbardziej zagraża bramce Gawłowskiego. Nagrodkiewicz w tempo do Mateusza Sikory, który z bliska fatalnie przestrzela.
12' Krzysztof Waleszyński wykorzystuje dobre zagranie Mosieja i przegrywa pojedynek jeden na jeden z zastępującym Aleksego Gorczycę - Marka Kocha.
13' Strzał Nagrodkiewicza z dystansu i pewnie piłkę chwyta Gawłowski.
14' Mocne uderzenie Staszaka z woleja i świetnie broni Gawłowski. Po chwili potężna bomba Bartosza Sikory i w nieprawdopodobny sposób futbolówkę na poprzeczkę zbija golkiper Fulanito.
14' Wolej Piotra Zająca i piłka minimalnie mija poprzeczkę bramki Kocha.
15' (3:1) - Indywidualna akcja P.Zająca. Piotrek mija rywala krótkim zwodem i uderzeniem w krótki róg zaskakuje Kocha.
16' (4:1) - Team Pawła Rumina idzie za ciosem - Wojciech Dudek decyduje się na strzał z dystansu i przy dalszym słupku pokonuje bramkarza "Niebieskich".
17' Złe rozegranie KP - Zając zamyka akcje i trafia w poprzeczkę.
17' (4:2) - Odpowiedź Ogrodomanii i Rafała Gawłowskiego pokonuje Damian Staszak.
18' (5:2) - Jacek Czarnecki wykorzystuje błąd w defensywie rywala i podwyższa prowadzenie "Chorwackiej Szachownicy".
19' (6:2) - Piotr Zając niepilnowany w polu karnym, z woleja zaskakuje Gawłowskiego.
20' (6:3) - Indywidualna akcja Bartosza Sikory, po której Bartek nie daje żadnych szans Gawłowskiemu.
21' (7:3) - Stasiak wznawia piłke z połowy oddając mocny strzał przy słupku, który zaskakuje golkipera rywali.
22' Stasiak zamyka akcje Fulanito i piłka minimalnie mija słupek bramki Kocha.
23' (8:3) - Rozklepana defensywa Ogrodomanii. Stasiak do Kozłowskiego i Krzysiek z bliska pakuje piłkę do pustej bramki.
25' Nagrodkiewicz z wolnego i poprzeczka ratuje Gawłowskiego.
27' (8:4) - Kuźmierz mocnym strzałem w długi róg niedaje żadnych szans Gawłowskiemu.
28' Uderzenie B.Sikory i świetnie broni golkiper gospodarzy.
30' (9:4) - Adam Mosiej podwyższa prowdzenie Fulanito.
32' (10:4) - Marcin Stasiak zdobywa kolejnego gola, ładnym strzałem przy rogu.
34' (11:4) - Mocny strzał Stasiaka z dystansu i znowu bez szans Koch.
35' (12:4) - Jawna deklasacja - Stasiak w tempo do Marka Zająca i mamy kolejną bramkę dla Fulanito.
36' Groźny strzał B.Sikory, niestety tuż koło słupka.
37' Indywidualna akcja Sikory zakończona niecelnym strzałem.
38' (13:4) - Paweł Rumin zdobywa kolejnego gola, pierwszego w tym meczu!
39' Sikora potężnie strzela i świetnie broni Gawłowski.
39' (14:4) - Mosiej podwyższa prowadzenie Fulanito płaskim uderzeniem.
40' (14:5) - Nagrodkiewicz pokonuje Gałowskiego oddając zaskakujący strzał sprzed pola karnego.

Fulanito ft. Burger Ltd. pokazało dzisiaj klasę i zdeklasowało rywala. Można gdybać, co byłoby gdyby między słupkami bramki KP grał nominalny golkiper. Dzięki tej wygranej ekipa Pawła Rumina zakończyła zmagania na 4 miejscu w grupie B. KP Ogrodomania po burzliwym, lecz solidnym sezonie uplasowała się na ostatnim - szóstym - bezpiecznym miejscu w stawce.

Marcin Stasiak (Fulanito ft. Burger Ltd.)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.