Skład: Gawłowski, Rumin, Waleszczyński, Śliżewski, Stasiak, Zając, Dudek, Mosiej, Kaletka, Siemek, Kozłowski
Skład: Borysewicz, Halek, Onufrowicz, Szymański, Plichta, Borysewicz, Patałuch
13' Wojciech Dudek
36' Piotr Zając
36' Marcin Stasiak
37' Adam Mosiej
18' Jarosław Patałuch
25' Artur Halek
40' Jarosław Patałuch
Zawodnik meczu: Marcin Stasiak (Jego piękny gol z rzutu wolnego przełamał niemoc strzelecką. Potem już bramki się posypały. Poza tym warto wyróżnić obu bramkarzy. )

Starcie dwóch bardzo doświadczonych drużyn na Wrocbalowych boiskach, pod balonem spotkają się ze sobą po raz pierwszy. Narazie lepiej radzą sobie podopieczni Pawła Rumina, którzy w razie wygranej, więcej niż trzema bramkami - powrócą na fotel lidera. Auto Truck debiutu w WOFC do udanych nie zaliczy, bowiem wysoko przegrał z Armią Zbawienia - 3:7. Teraz drużyna Zbigniewa Krowickiego na pewno będzie chciała powalczyć o korzystynieszy wynik, ale najpierw musi obmyśleć plan jak zatrzymać drugiego najskuteczniejszego w lidze Piotra Zająca!

1' Pierwszy strzał meczu w wykonaniu Filipa Borysewicza jednak bez problemów, do koszyczka piłkę łapie Rafał Gawłowski.
2' Odpowiedź Fulanito - Marcin Stasiak z dystansu po ziemi, ale bardzo nieclenie.
3' Lepiej od pierwszych minut wygląda drużyna w "chorwackiej kracie", ale nie potrafi zaskoczyć dobrze dysponowanego Marcina Borysewicza.
4' Jarosław Patałuch z dystansu i świetną paradą popisuje się Rafał Gawłowski.
5' Odpowiedź Fulanito - Piotra Zająca uprzedza Marcin Borysewicz, który wślizgiem wybija piłkę na aut.
Rzut wolny przed polem karnym Auto Trucku. Do wykonania dwóch chętnych. Stasiak i Waleszczyński - strzał tego drugiego w mur.
7' Potężny strzał Stasiaka z prawego skrzydła - kapitalnie nad poprzeczkę przenosi Marcin Borysewicz. Po chwili wrzutka na pole karne AT i znów we własnym polu karnym rządzi Borysewicz, który dobrze piąstkuje.
8' Zając z rożnego w poprzeczkę.
9' Kolejna próba Stasiaka i znów niecelnie, tym razem koło słupka.
10' Faworyt nie zawodzi i dominuje. "Żółto-czerwoni" starają się odgrażać. Jarek Patałuch próba nożyc - piłka mija słupek.
11'  (0:1) - W końcu weszło, rzut wolny do którego podchodzi Marcin Stasiak. Piłka ustawiona ciut wyżej od środkowej linii boiska, trzyosobowy murek - nie przeraził Marcina, który zdobywa kapitalną bramkę.
12'  (0:2) - Rozwiązał się worek z bramkami. Błąd obrony AT - piłkę przejmuje Piotr Zając, który kończy akcje jeden na jeden.
12'  (0:3) - Kolejny błąd AT - Mosiej z woleja pokonuje Borysewicza.
13'  (0:4) - Wojtek Dudek staje przed szansą na gola i jej nie zaprzepaszcza - przy dalszym słupku pokonując Borysewicza.
14' Patałuch z wolnego, po nodze obrońców strzał zablokowony i tylko róg.
15' Zając z ostrego konta i piłkę z linii bramkowej wybija Radosław Plichta.
17' Piotr Zając wychodzi sam na sam z Borysewiczem i bramkarz wygrywa z nim ten pojedynek!
18'  (1:4) - Rzut wolny dla "Tirowców" do którego podchodzi Jarosław Patałuch i mocnym strzałem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans Gawłowskiemu.
19' Patałuch z autu do wbiegającego w pole karne Artura Halka, który jednak fatalnie przymierzył - bardzo wysoko nad poprzeczką.
19 Rzut wolny dla AT - Patałuch w mur i rzut rożny. Z rogu zagranie na przedpole do Onufrowicza, który zamyka, lecz nogami świetnie golkiper.
20' Stasiak z wznowienia, lekki rykoszet i rzut rożny, który fatalnie rozegrany pada łupem obrońców.
22' Patałuch kończy kontrę swojego zespołu, zdobywa nawet gola, ale wcześniej po interwencji Gałowskiego piłka mija linię końcową.
25'  (2:4) - Artur Halek zdobywa drugiego gola dla Auto Trucku.
26' Stasiak z połowy w poprzeczkę!
Po straconym golu trochę nerwowości w zawodnikach Fulanito, które jednak lekko się otrząsnęło i najpierw doskonałą sytuację zmarnował Waleszczyński, a po chwili Kaletka.
30' Drużyna Zbigniewa Krowickiego zwietrzyła swoją szansę i stara się naciskać rywala, który jednak za każdym razem wychodzi z opresji.
31' Onufrowicz uprzedza bramkarza i Tomasza Siemka - nie ma zagrożenia pod bramką Auto Trucku.
32' Filip Borysewicz ze skrzydła i nogami na róg piłkę zbija Gawłowski.
34' Znowu Borysewicz i znowu kapitalnie Gawłowski.
36' Onufrowicz do spółki z Marcinem Borysewiczem
36'  (2:5) - Strata obrońcy AT. Piotr Zając to wykorzystuje, mija bramkarza i pewnie trafia do pustej bramki.
36'  (2:6) - Stasiak popędził lewym skrzydłem i strzałem przy słupku pokonał Borysewicza.
37'  (2:7) - Roziązał się worek z bramkami zupełnie jak przy pierwszym trafieniu. Złą postawę obrony AT wykorzystuje Mosiej pokonując golkipera rywali.
38' Borysewicz pewnym wyjściem uprzedza Mosieja.
40'  (3:7) - Patałuch dostaje piłkę przed polem karnym, prostym zwodem mija Gawłowskiego i trafia pewnie do pustaka.

Drużyna Pawła Rumina od samego początku prezentowała się lepiej od rywala i cieprliwie dążyła do celu. Pewna wygrana i odzyskany fotel lidera. Sam Jarosław Patałuch, z rzadkim wsparciem Filipa Borysewicza w ofensywie to za mało, aby wygrać mecz! Fulanito w przyszłym tygodniu w meczu na szczycie podjemie Qarabag FK. Auto Truck kolejne starcie czeka dopiero za dwa tygodnie i będzie to spotkanie z Fryzjerami.

Marcin Stasiak (Fulanito ft. Burger Ltd.)