11.02 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Borowski, Woźniak, Maj, Biegański, Bożek, Biela, Ciupiński, Mitan
Skład: Knitter, Grześkowiak, Rydzyński, Wawrzyniak, Baros, Mordarski, Nelle, Paluszkiewicz, Puchała, Rodriguez-Lovera, Mamczak
5' Bartłomiej Biela
10' Łukasz Bożek
15' Andrzej Ciupiński
38' Bartłomiej Biela
40' Bartłomiej Biela
20' Bruno Rodriguez-Lovera
20' Konrad Nelle
28' Robert Puchała
32' Konrad Nelle
34' Konrad Nelle
40' Piotr Rydzyński
Zawodnik meczu: Patryk Paluszkiewicz (Mimo, że nie wpisał się na listę strzelców, w dużej mierze przyczynił się do zwycięstwa nad M.W.Trade. To dzięki jego asystom, koledzy zdodywali ważne bramki.)
Na początek zmagań Rewelacja Sezonu stawi czoła M.W Trade. Jeżeli w tym starciu zwyciężą podopieczni Arkadiusza Wawrzyniaka, wtedy przegonią "Trejderów" w tabeli, w innym wypadku trzy punkty dla Karola Cegły i spółki pozwolą im na niestracenie dystansu do czołowej trójki, a co za tym idzie, nie straci M.W szans na medale na koniec sezonu. Miejmy nadzieje, że "Szerszenie" przeciwstawią się rywalowi i nie będzie w tym meczu gry do jednej bramki.

1' Trejderzy bez swojego najlepszego strzelca - Karola Cegły.
2' Prosta strata Kamila Biegańskiego, piłkę przejmuje Konrad Nelle i zostaje faulowany. Sędzia odgwizduje rzut wolny. Do piłki podchodzi Patryk Paluszkiewicz, lecz jego strzał trafia w dobrze ustawiony mur.
5' (0-1) - Strzałem sprzed pola karnego gola zdobywa Bartłomiej Biela.
7' Na boisku zarysowuje się przewaga błękitno-białych.
8' Będąc oko w oko z Borowskim, Bruno Lovera strzela w słupek i futbolówka wychodzi na aut bramkowy.
9' W odpowiedzi Łukasz Bożek trafia w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Mamczaka.
10' Ładna, kombinacyjna akcja przyjezdnych, lecz strzał Bartłomieja Bieli o milimetry mija bramkę strzeżoną przez Przemka Mamczaka.
10'  (0-2) - Kontrę Trejderów na gola zamienia kapitan zespołu - Łukasz Bożek.
12' W pojedynku Mamczak-Ciupiński, górą goalkeeper gospodarzy.
15' (0-3) - Andrzej Ciupiński strzałem sprzed pola karnego, zdejmuje "pajęczynkę" z bramki Przemysława Mamczaka. Bramkarz w tej sytuacji, kompletnie bez szans!
17' Wojciech Woźniak oddaje strzał na bramkę, lecz przegrywa pojedynek z Przemysławem Mamczakiem.
18' Pierwsza odsłona pod dyktando M.W.Trade, gracze Arkadiusza Wawrzyniaka bez pomysłu na grę.
19' Rzut wolny dla Trejderów, do piłki podchodzi Łukasz Bożek, lecz trafia w dobrze ustawionego bramkarza.
20' (1-3) - Po strzale z dystansu Patryka Paluszkiewicza piłka trafia w słupek, dopada do niej Bruno Lovera i zdobywa bramkę honorową.
20' (2-3) - Ależ końcówka Rewelacji Sezonu! Bramkę kontaktową zdobywa niezawodny Konrad Nelle.
21' Drugą odsłonę zaczynamy od ataków gospodarzy, którzy za wszelką cenę chcę doprowadzić do remisu.
22' Ależ kiks Bruno Lovery, który nieczysto trafił w piłkę i spudłował z metra.
23' Nelle do Paluszkiewicza, ten strzela, lecz kapitalną interwencją popisuje się bramkarz Trejderów.
24' Coraz częściej w obozie M.W.Trade dochodzi do niepotrzebnych spięć...
25' Bruno Lovera, nie wykorzystuje świetnego podania Konrada Nelle i nadala na prowadzeniu goście.
27' Ciągle w natarciu gospodarze, bramka dla nich wisi w powietrzu!
28' (3-3) - Ależ come back Rewelacji Sezonu! Robert Puchała strzałem w długi róg doprowadza do remisu!
30' Piłkę pod własnym polem karnym traci Andrzej Ciupiński, lecz na jego szczęście strzał Patryka Paluszkiewicza bardzo niecelny.
32' (4-3) - Konrad Nelle "zabiera" piłkę Andrzejowi Ciupińskiemu, wychodzi sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem wyprowadza Szerszenie na prowadzenie!
34' (5-3) - Patryk Paluszkiewicz zagrywa piłkę do Konrada Nelle, a ten strzałem w krótki róg zdobywa hattricka!
35' Ależ odwróciły się nam losy tego spotkania! Od zero-trzy, do pięć-trzy! Brawo Rewelacja Sezonu.
38' (5-4) - Chwila nieuwagi w szeregach gospodarzy i Bartłomiej Biela zmniejsza stratę swojego zespołu.
40' - Sypnęło nam kartkami w ostatniej sekundzie spotkania! Czerwony kartonik za uderzenie rywala łokciem otrzymuje Bartłomiej Biela, żółtym upomniany Piotr Rydzyński.

Spotkanie to pokazało jak ważna w piłce nożnej jest koncentracja do ostatniego gwizdka. Gdy w 15 minucie meczu Andrzej Ciupiński zdobył bramkę na trzy do zera, dla M.W.Trade, większość myślała, że Szerszenie już się nie podniosą. Nic bardziej mylnego! Dwie bramki zdobyte pod koniec pierwszej odsłony, dodały ekipie Arkadiusza Wawrzyniaka wiatru w żagle i pozwoliły odwrócić losy meczu.