09.02 godz. 22:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
7 : 6
( 4 : 3 )
Skład: Kazimierczak, Koczan, Magnucki, Antczak, Szandrocho, Struzik, Paszkowski , Paszkowski
Skład: Jaworski, Groblicki, Schroeder, Pastuszek, Motyka, Motyka, Kubik, Luchowski, Kurpet, Bartnik
3' Bartosz Szandrocho
7' Krystian Paszkowski
13' Krystian Paszkowski
28' Michał Struzik
34' Krystian Paszkowski
37' Krystian Paszkowski
6' Mirosław Motyka
15' Michał Motyka
17' Michał Motyka
18' Krystian Kurpet
23' Tomasz Kubik
33' Radosław Groblicki
40' Radosław Groblicki
Zawodnik meczu: Radosław Groblicki (Obok braci Motyka najbardziej aktywny na boisku, a w kluczowym momencie zdobył zwycięskiego gola. Na wyróżnienie zasługuje Krystian Paszkowski! )

Dzień zakończą Diabły&Magicy oraz FC AmRest. Faworytem w tym starciu wydają się gracze Dariusza Pastuszka, którzy mają 6 punktów więcej i ciągle lęka ich niepewność związana z balansowaniem na bezpiecznej krawędzi. Ta świadomość więc rozkazuje "ciułać" kolejne punkty, aby się w elicie utrzymać. Krystian Paszkowski wraz z kolegami ostatnio są w dobrej formie i będą chcieli zademonstrować ją swojemu oponentowi. Jest o co walczyć, bo 3 punkty pomogą jednym jak i drugim. Bardziej powinien starać się AmRest, ale D&M już pokazywało, że w piłkę grać potrafi!

3' (0:1) - Pierwsza groźna akcja AmRestu zakończona golem. Tomasza Bartnika płaskim strzałem tuż przy słupku zaskakuje Bartosz Szandrocho
6' (1:1) - Odpowiedź D&M. Tomasz Jaworski do Mirosława Motyki i Mirek z lewego skrzydła strzela tuż koło wychodzącego Grzegorza Kazimierczaka! Mamy remis!
7' (1:2) - Niedługo cieszyli się podpieczni Dariusza Pastuszka z remisu. Rzut wolny otrzymał AmRest, a do takowego podszedł Krystian Paszkowski, który pięknym strzałem od słupka nie dał żadnych szans Bartnikowi!
10' Kolejny rzut wolny dla AmRestu i Paszkowski obija własnego zawodnika w murze. W między czasie D&M starają się odpowiedzieć, ale ich strzały zwykle są blokowane przez defensywę zespołu Tymofiejewa.
11' Marcin Koczan zamyka akcje swojego zespołu i instynktownie jego uderzenie broni Tomasz Bartnik!
13' (1:3) - Struzik w tempo zagrywa do Krystiana Paszkowskiego, który z bliska, tuż przy słupku zaskakuje Bartnika!
15' (2:3) - Szybka odpowiedź Diabłów&Magiców. Tym razem Mirek Motyka w dogodnej sytuacji odgrywa do Michała, a ten strzela gola kontrakowego!
16' Indywidualny rajd Struzika zakończony uderzeniem w Bartnika!
17' Potężne uderzenie Mirosława Motyki z rzutu wolnego, na róg w kapitalny sposób zbija Kazimierczak!
17' (3:3) - Szybkie rozegranie z rzutu rożnego i z bliska piłkę do siatki pakuje po raz drugi w tym spotkaniu - młodszy z braci Motyka. Mamy już remis!
18'  (4:3) - Mirek Motyka w kontrze odgrywa w tempo, do lepiej ustawionego Krystiana Kurpeta, który uderzeniem pod poprzeczkę pokonuje golkipera AmRestu.
19' Mocny strzał Krystiana Paszkowskiego sprzed pola karnego instynktownie przed siebie zbija Bartnik!
21' Dwa strzały Michała Motyki - pierwszy kolanami broni Kazimierczak, drugi blokuje już obrońca. Po chwili znowu Michał staje przed szansą i z bliska nie zamyka akcji!
23' (5:3) - Rzut wolny dla D&M - do futbolówki podchodzi Mirosław Motyka i trafia w mur. Po chwili piłka spada pod nogi Tomasza Kubika, który uderzeniem przy dalszym słupku nie daje żadnych szans Kazimierczakowi!
24' Krystian Paszkowski podchodzi do rzutu wolnego i trafia w mur!
28' (5:4) - Michał Struzik popędził lewą stroną, minął dwóch rywali i będąc w polu karnym zdecydował się na strzał przy krótszym rogu! Próba ta się powiodła, bowiem piłka wpadał do siatki. FC AmRest walczy.
30' Rafał Paszkowski do Krystiana Paszkowskiego i ten drugi z bliska trafia w bramkarza!
31' Mirosław Motyka uderza z dystansu i po lekkim rykoszecie od obrońcy, futbolówka trafia w poprzeczkę!
33' (6:4) - Mirek Motyka prostopadle do Radosława Groblickiego, a ten mając przed sobą tylko bramkarza - nie daje mu najmniejszych szans!
34' (6:5) - AmRest nie daje za wygraną. Z prawego sektora boiska na uderzenie decyduje się Krystian Paszkowski i przy dalszym słupku zaskakuje tym samym Tomasza Bartnika!
35' Kurpet w tempo do Michała Motyki, a ten nie zamyka akcji, bowiem atalnie przestrzela.
36' Krystian Paszkowski podchodzi do rzutu wolnego i po murze piłka ląduje na słupku! Po chwili Antczak próbuje swoich sił z dystansu i uderza w boczną siatkę!
37' (6:6) - Żemajtis zgrywa piłkę piętką do Krystiana Paszkowskiego, który tylko poprawił sobie piłkę i mocnym strzałem z dystansu pokonał Tomasza Bartnika! Znowu mamy remis!
38' D&M w natarciu - kilka strzałów czy to Motyki, czy to Luchowskiego - wszystkie jednak zablokowane! Dobrze bronią w tej końcówce gracze AmRestu!
40' (7:6) - Mirosław Motyka w tempo zagrywa do wbiegajacego w pole karne Groblickiego, który z bliska, po rękah bramkarza zaskakuje Grzegorza Kazimierczaka!

Na pół minuty przed końcem dał swojej drużynie zwycięstwo w dreszczowcu! Po raz kolejny D&M do samego końca muszą drżeć o korzystny rezultat, ale też znowu grają do końca! AmRest raz jeszcze pechowo traci punkty i nie wiadomo kiedy odczaruje to fatum. Kolejny pojedynek Diabły&Magicy stoczą z zamykającym tabelę Hard Balls United, zaś FC AmRest zmierzy się z expertmeble.pl.