06.02 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Damian Nowak
11 : 4
( 4 : 1 )
Skład: Kubica, Jordan, Smoczyński, Dziedzic, Konieczny, Markiel, Rolirad, Koniewski
Skład: Niedomagała, Pudełko, Stępień, Zawodny, Karpiel, Głowik
18' Remigiusz Markiel
33' Remigiusz Markiel
34' Remigiusz Markiel
37' Remigiusz Markiel
6' Paweł Karpiel
8' Robert Smoczyński (Gol samobójczy)
14' Rafał Pudełko
17' Grzegorz Stępień
23' Paweł Karpiel
25' Paweł Karpiel
27' Artur Głowik
31' Rafał Pudełko
34' Paweł Karpiel
35' Paweł Karpiel
39' Paweł Karpiel
Zawodnik meczu: Paweł Karpiel (Nie do zatrzymania dla defensorów TLA - autor dwóch hattricków. )

W grupie A expertmeble.pl walczące o tytuł mistrzowski podejmować będzie znajdujące się w strefie spadkowej TLA. W razie wygranej drużyna Artura Głowika wskoczy na fotel lidera (ex-quo ze Szpilmacherami). Jeśli zaś wygra team Remigiusza Markiela przybliży się nieco do bezpiecznej strefy. "Błękitnych" czeka arcytrudne zadanie i każdy punkt odebrany "Biało-czerwonym" będzie nielada sensacją!

1' Mocny początek expertmeble.pl i po składnej akcji Rafał Pudełko z bliska trafia w słupek!
6' (1:0) - Grzegorz Stępień zagrywa z rzutu rożnego przed pole karne i tam akcje zamyka Paweł Karpiel, który strzałem z woleja tuż przy słupku pokonuje Marcina Rolirada.
7' Po chwili Karpiel mógł podwyższyć wynik tego meczu, ale przegrywa pojedynek z Roliradem.
8' (2:0) - Pechowo interweniuje Robert Smoczyński i na wślizgu pakuje piłkę do własnej bramki!
10' Karpiel znowu stara się zaskoczyć bramkarza rywali mocnym strzałem, który świetnie na rzut rożny piąstkuje Rolirad!
12' Pierwsza groźna akcja TLA, Markiel strzela sprzed pola karnego i po rykoszecie piłka wychodzi na róg, po chwili szybkie rozegranie z rogu i swoich sił z dystansu tym razem próbuje Krzysztof Koniewski!
14' Dwójkowa akcja Pudełko z Karpilelem, której nie kończy ten drugi! W odwecie Markiel, którego mocne uderzenie broni Niedomagała.
14' (3:0) - Rafał Pudełko uderza z dystansu i piłka przechodzi pod rękami interweniującego Rolirada, wpadając do bramki.
16' Markiel z dystansu i świetnie na róg piłką zbija Niedomagała!
17' Karpiel po minięciu obrońcy wyszedł sam na sam z Roliradem, ale zamiast samemu kończyć odgrywa do lepiej ustawionego partnera do
17' (4:0) - Rzut wolny dla expertmeble.pl. Do piłki podchodzi Grzegorz Stępień i ładnym strzałem pokonuje bramkarza TLA. Ten nawet nie drgnął!
18' (4:1) - Pierwsze trafienie TLA w tym meczu, Remigiusz Markiel dostaje się w pole karne i płaskim strzałem pokonuje Niedomagałę.
Mimo, że drużyna Głowika pewnie prowadzi to jednak nie może zaliczyć tego meczu do łatwych, bowiem rywal nogi nie odstawia.
Początek drugiej połowy dosyć wyrównany, nie mające nic do stracenia TLA wysoko wychodzi pressingiem pod pole karne rywala, ale często na
23' (5:1) - Paweł Karpiel dostaje piłkę z głębi pola, niepilnowany wbiega w pole karne i mocnym strzałem po ziemi w długi róg nie daje żadnych szans Roliradowi!
25' (6:1) - Paweł Karpiel podwyższa wynik spotkania, jest to jego trzecia bramka w tym meczu!
27' (7:1) - Artur Głowik decyduje się na uderzenie z dystansu i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje bezradnego Rolidrada!
28' Stępień zamyka akcje swojej drużyny uderzeniem pod poprzeczkę, ale kapitalnie interweniuje Marcin Rolirad!
31' (8:1) - Rafał Pudełko zamyka wzorową kontrę swojej
33' (8:2) - Markiel w indywidualnym rajdzie wspaniale kończy akcje.
34' (8:3) - Markiel strzałem przy słupku nie daje szans bramkarzowi rywali.
34' (9:3) - Karpiel na wślizgu zamyka wzorową kontrę swojej drużyny.
35' (10:3) - Karpiel po raz kolejny pokonuje Rolirada - piłka go w tym meczu szuka!
37' Indywidualna akcja Karpiela, któy przegrywa pojedynek z Roliradem, który mocny strzał kapitalnie broni nogami!
37' (10:4) - Kontra TLA po której Remigiusz Markiel zdobywa swojego czwartego gola w tym spotkaniu!
39' (11:4) - Paweł Karpiel jest dzisiaj fenomenalny, po raz kolejny znajduje się tam gdzie musi i po raz kolejny fantastycznie kończy akcje!

Spotkanie do jednej bramki, gdzie Remigiusz Markiel jako jedyny starał się ratować honor swojej drużyny. Dzięki tej wygranej expertmeble.pl wskakuje na fotel lidera (ex-quo ze Szpilmacherami). Ich dzisiejsi rywale z meczu na mecz grają coraz mniej skutecznie i seria bez zdobytych punktów - ciągle trwa. W kolejnym meczu Paweł Karpiel i spółka podejmą w hicie Elko-Bis, z kolei TLA zagra z Old Blue Angels!