04.02 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Howley, Sanchez, Urrestarazu, Quesada, Eizaguirre, Abad, Przybysławski, Budniewski, Papior
Skład: Mucha, Badora, Dybeł, Laburot, Statkiewicz, Kołaczek, Pajares Nunez, Popiel, Łukowiak, Długozima
37' Cesar Sanchez
17' Jan Popiel
Zawodnik meczu: Cesar Sanchez (To dzięki jego bramce w końcówce spotkania Aurrera Polska wywalczyła remis.)

Środowy "matchday" rozpocznie pojedynek pomiędzy Hard Balls United, a Aurrerą Polską. Na pewno będzie to elektryzujące wydarzenie, bowiem grają ze sobą drużyny z samego dna tabeli grupy A. HBU czeka na premierowe punkty w lidze, Aurrera takie posiada, ale ciągle pozostaje bez zwycięstwa. Powinno być zatem ciekawie!

1' Mark Howley strzela z dystansu, lecz wprost w Steeve Labourota.
3' Cesar Sanchez uderza z daleka, lecz próba bardzo nieudana.
5' Gracze obu drużyn mają rozregulowane celownik... Tym raze strzela Jan Popiel, lecz wysoko ponad bramką strzeżoną przez Gotzona Eizaguirre.
6' W sytuacji sam na sam z Labourotem, w bramkarza strzela Mark Howley.
9' Na razie mecz nie porywa... jedni i drudzy próbują, lecz bezskutecznie.
12' Bezpośrednio z rzutu rożnego, w słupek trafia Dawid Kołaczek.
15' Dawid Kołaczek uderza z narożnika pola karnego, ale świetną interwencją popisał się Gotzon Eizaguirre.
16' Rozklepana defensywa Aurrery, akcję zamyka Kamil Łukowiak, lecz trafia w dobrze ustawionego Gotzona Eizaguirre.
17' (1-0) - Jan Popiel będąc oko w oko z Gotzonem Eizaguirre nie myli się i wyprowadza swoją ekipę na prowadzenie.
18' Bramkę dla Aurrery zdobywa Mark Howley, lecz gol nie zostaje uznany, gdyż w tej sytuacji Mark faulował bramkarza Hard Balls United.
19' Bliski pokonania własnego bramkarza był Tomasz Badora, ale świetnym refleksem popisuje się Steeve Labourot.
22' Strzał z dystansu Gorka Urrestarazu bez problemów łapie Steeve Labourot.
24' Rzut wolny dla Hard Balls United - do piłki podchodzi Adam Mucha, lecz uderza w mur. Futbolówka trafia pod nogi Kamila Łukowiaka, lecz jego strzał ląduje wysoko nad poprzeczką bramki Eizaguirre.
27' Jakub Statkiewicz obraca się z rywalem na plecach, oddaje strzał, ale piłka o metry mija bramkę Aurrery Polskiej.
29' Rzut wolny dla gości. Do piłki podchodzi Mark Howley, ale jego strzał trafia w mur i futbolówka wychodzi na aut bramkowy.
31' Indywidualna akcja Jakuba Statkiewicza, lecz jego rajd kończy się na Gotzonie Eizaguirre.
37' (1-1) - Pod polem karnym HBU faulowany Mark Howley. Do piłki podchodzi Gorka Urrestatazu, lecz jego strzał broni Steeve Labourot. Niestety bramkarz wypluwa piłkę przed siebie, a do niej dobiega Cesar Sanchez i strzałem do pustaka, doprowadza do remisu.
39' W ostatniej akcji meczu, szanse na zapewnienie kompletu swojej drużynie miał Tomasz Badora, lecz przegrał pojedynek z Gotzonem Eizaguirre.

Ciężko podsumować mecze, gdzie nie dzieje się prawie nic... Obie drużyny bardzo ostrożnie podeszły do tego spotkania, nic więc dziwnego, że mieliśmy bardzo mało klarownych sytuacji. Żadna z drużyn nie zasłużyła na zwycięstwo, a remis z przebiegu gry jest rezultatem najsprawiedliwszym.