02.02 godz. 20:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Damian Nowak
5 : 6
( 3 : 2 )
Skład: Jaworski, Groblicki, Pastuszek, Pastuszek, Motyka, Motyka, Kubik, Luchowski, Kurpet, Kadyło, Bartnik
Skład: Chmiel, Resel, Cholewa, Gorazdowski, Śliz, Najgiebauer, Grobelny, Dubiel, Kaczmarczyk, Waryas
7' Radosław Groblicki
14' Maciej Luchowski
22' Mirosław Motyka
25' Michał Motyka
27' Krystian Kurpet
38' Krystian Kurpet
3' Daniel Kaczmarczyk
10' Jacek Śliz
13' Paweł Cholewa
17' Daniel Kaczmarczyk
29' Paweł Gorazdowski
31' Paweł Cholewa
Zawodnik meczu: Krystian Kurpet (Był najbardziej aktywny pod bramką Marka Chmiela. Strzelił dwie bramki, w tym tą dającą wygraną w samej końcówce. Na wyróżnienie zasługuje również Daniel Kaczmarczyk - lider Lux Torpedy)

W starciu w grupie A zagrają dwie drużyny znajdujące się w strefie spadkowej. FC Lux Torpeda mająca na koncie jedynie 3 punkty zmierzy się z Diabłami&Magicami. Faworytem tego meczu jest drużyna Dariusza Pastuszka, która jeśli wygra wyjdzie z tej niebezpiecznej strefy. "Torpedy" zaś muszą kiedyś odpalić. Czy będzie to dzisiaj? Przekonamy się!

2' Poprzeczka po strzale Pawel Cholewa.
3'  (1:0) - Daniel Kaczmaryczyk podchodzi do rzutu wolnego i strzałem przy dalszym słupku pokonuje Tomasza Bartnika!
6' Michał Motyka strzela sprzed pola karnego i pewnie piłkę łapie Marek Chmiel.
7'  (1:1) - Radosław Groblicki dostaje piłkę z głębi pola i będąc sam na sam z Chmielem nie myli się!
9' Maciej Luchowski próbuje swoich sił z dystansu, ale jego uderzenie minimalnie mija poprzeczkę.
10' Znowu Luchowski i tym razem przegrywa pojedynek z bramkarzem.
10'  - Po chwili Śliż fauluje rywala wychodzącego na czystą pozycje i za to otrzymuje żółtą kartkę.
13'  (2:1) - Paweł Cholewa wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie wykorzystując sytuację sam na sam.
14'  (2:2) - Za trzecim razem Luchowskiemu się udało - Marcin doprowadza do remisu!
15' Tomasz Kubik uderza sprzed pola karnego, jednak minimalnie koło słupka.
17'  (3:2) - W dziecinny sposób rozmontowana defensywa D&M i "Torpedy" wychodzą na prowadzenie. Daniel Kaczmarczyk nie myli się w sytuacji jeden na jeden z Bartnikiem!
18' Dwa strzały Michała Motyki i dwie świetne interwencje Marka Chmiela.
22'  (3:3) - Zamieszanie pod polem karnym Lux Torpedy i Mirosław Motyka niemalże z przewrotki zdobywa gola dającego remis. Bramkarz rywali leży na boisku i prostestuje, że był faulowany!
23' Trzy strzały Kaczmarczyka na bramkę D&M i trzy minimalnie niecelne.
24' Indywidualna akcja Mirka Motyki, założył "siatę" obrońcy, zszedł do prawej strony i potężnie uderzył - tak, że piłka wylądowała na poprzeczce!
25' Grobelny w odpowiedzi uderza z dystansu i do boku piłkę dobrze zbija Bartnik!
25'  (3:4) - Rzut wolny dla D&M i z dość ostrego kąta, piłkę koło źle ustawionego muru zmieszcza w siatce Michał Motyka.
26' Kurpet przymierza z dość ostrego kąta i kapitalnie broni Chmiel. Po chwili akcje zamyka Michał Motyka i znów świetnie Chmiel.
27'  (3:5) - Indywidualna akcja Kurpeta i z bliska umieszcza On piłkę koło wychodzącego bramkarza.
28' Dwie doskonałe okazje Groblickiego. Najpierw Radek mając przed sobą tylko bramkarza - trafia wprost niego, po chwili futbolówka do niego wraca i dobitka trafia w poprzeczkę!
29'  (4:5) - Cholewa ostro centruje w pole karne i tam akcje zamyka Paweł Gorazdowski. Tylko jedną bramkę przewagi mają D&M nad rywalem, który nie zamierza się poddawać! się
31'  (5:5) - Bramka dla Lux Torpedy wisiała w powietrzu, do wyrównania płaskim strzałem doprowadził Paweł Cholewa.
35' Otwarta gra z obu stron. Najpierw dobrą okazje na gola marnuje Damian Dubieł, po tym jak jego mocny strzał kapitalnie obronił Bartnik. Po chwili indywidualnej akcji Darka Pastuszka nie zamyka Michał Motyka. Z bliska młodszy z braci Motyka nie trafia on w piłkę!
38'  (5:6) - W końcu piłka zatrzepotała w siatce. Krystian Kurpet z bliska pokonuje Chmiela! "Czerwoni" wychodząc na prowadzenie!
40' Kurpet podchodzi do rzutu wolnego, ale fatalnie przestrzela!

Mecz pomiędzy tymi drużynami zapowiadał się jednostronnie, a tym czasem "Torpedy" postawiły się i do samego końca mięli szanse na zdobycie trzech punktów! Ostatecznie wojnę nerów wygrało D&M i to one może dopisać sobie trzy oczka w ligowym zestawieniu! Dzięki temu zwycięstwu "Czerwoni" wychodzą ze strefy spadkowej, zaś team Daniela Kaczmarczyka kolejny raz pechowo traci punkty i może to zaważyć o ich pozostaniu w elicie! W kolejnym meczu FC Lux Torpeda podejmie w przyszłym tygodniu Aurrerę Polską, D&M z kolei "skrzyżuje rękawice" z AmRestem!