26.01 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Masztalerz, Kalinowski, Paukszt, Kniaź, Kaban, Hauzer, Mor, Sitko, Zdnowski, Rogalski
Skład: Chmiel, Resel, Cholewa, Gorazdowski, Śliz, Najgiebauer, Grobelny, Dubiel, Kaczmarczyk, Waryas
2' Tomasz Sitko
5' Grzegorz Paukszt
9' Paweł Cholewa (Gol samobójczy)
12' Aleksander Kniaź
14' Tomasz Sitko
19' Łukasz Hauzer
26' Łukasz Hauzer
30' Grzegorz Paukszt (Rzut karny)
32' Aleksander Kniaź
33' Krzysztof Mor
1' Daniel Kaczmarczyk
14' Daniel Kaczmarczyk
16' Michał Grobelny
17' Grzegorz Waryas
29' Paweł Gorazdowski
37' Krzysztof Kaban (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Grzegorz Paukszt (W momentach kiedy nie szło, Grzesiek brał ciężar gry na swoje barki. To dzięki jego asystom koledzy zdobywali bardzo ważne bramki.)

"Starcie Dawida z Goliatem", "Mecz do jednej bramki", "Formalność Szpilek" - to tylko nieliczne nagłówki, które możemy przeczytać w dzisiejszych gazetach. Obie drużyny znajdują się na całkim innym biegunie w ligowej tabeli. Szpilmacherzy przewodzą stawce, Hard Balls United ją zamyka. Miejmy nadzieję, że goście będą łaskawi dla gospodarzy i mecz nie zakończy się istnym pogromem.

2' Grzegorz Paukszt strzela z dystansu, lecz piłkę na aut wybijają obrońcy.
2' (0-1) - Tomasz Sitko strzałem sprzed pola karnego otwiera wynik spotkania.
4' (1-1) - Do wyrównania doprowadza kapitan gospodarzy - Daniel Kaczmarczyk.
5' (1-2) - Niedługo z prowadzenia cieszyli się gospodarze. Bramkę strzałem głową zdobywa Grzegorz Paukszt.
6' Świetna interwencja Marka Chmiela, który broni strzał Paukszta. Po chwili w zamieszaniu pod polem karnym, z drugiego metra w obrońcę trafia Paweł Kalinowski.
8' Będąc oko w oko z Masztalerzem fatalnie pudłuje Paweł Gorazdowski.
9' (1-3) - Niefortunna interwencja Pawła Cholewy, który pokonuje własnego bramkarza. Po strzale Pawła Kalinowskiego, piłka trafiła w Cholewę i totalnie zmyliła Marka Chmiela.
12' (1-4) - Bardzo mocny strzał z dystansu Aleksandra Kniazia, który po ziemii wpada do bramki Lux Torpedy.
14' (1-5) - Krzysztof Mor podaje do Tomasza Sitko i mamy kolejną bramkę dla Szpilek.
14' (2-5) - Stratę swojego zespołu zmniejsza Daniel Kaczmarczyk.
15' Gracze Lux Torpedy po woli nabierają wiatru w żagle, a to zwiastuje ciekawy pojedynek.
16' (3-5) - Rozklepana defensywa gości i Michał Grobelny zdobywa bramkę strzałem do "pustaka".
17' (4-5) - Coś niesamowitego! Lux Torpeda łapie kontakt! Bramkę z rzutu wolnego zdobywa Grzegorz Waryas.
19' (4-6) - Łukasz Hauzer stopuje zapędy gospodarzy i zwiększa prowadzenie Szpilek.
22' Grzegorz Waryas strzałem z dystansu próbował zaskoczyć Jakuba Masztalerza, lecz górą bramkarz.
24' Ładna akcja Paukszta z Morem, lecz strzał Krzysztofa broni Marek Chmiel.
26' (4-7) - Po podaniu Pawła Kalinowskiego, gola strzałem piętką zdobywa Łukasz Hauzer.
27' Nieudana próba sprzed pola karnego Michała Zdanowskiego.
29' (5-7) - Strata piłki przed własnym polem karnym Zdanowskiego. Do futbolówki dopada Grobelny i zagrywa ją do Pawła Gorazdowskiego, który bez problemu pokonuje Masztalerza.
30' (5-8) - Rzut karny dla Szpilmacherów. Do piłki podchodzi Grzegorz Paukszt i pewnym strzałem w lewy róg pokonuje Marka Chmiela.
32' (5-9) - Chyba jest już po meczu. Aleksander Kniaź wykorzystuje niepewność w defensywie rywala i strzela gola.
33' (5-10) - Grzegorz Paukszt zagrywa do Krzysztofa Mora, a ten bez problemów pokonuje Marka Chmiela.
35' Bardzo ładna kontra Szplmacherów. Kalinowski zagrywa do Rogalskiego, ten zgrywa ją do Zdanowskiego, lecz strzał tego ostatniego trafia w boczną siatkę.
37' (6-10) - Po rzucie rożnym, bramkę samobójczą zdobywa Krzysztof Kaban.
38' - Na boisku leży gracz z numerem 7 - Jacek Śliz. Na szczęście to nic poważnego i Jacek szybko wraca do gry.
39' Indywidualna akcja Pawła Kalinowskiego, który po minięciu dwóch rywali przegrywa pojedynek z Markiem Chmielem.

Patrząc na miejsca drużyn w ligowej tabeli, nikt nie spodziewał się tak wyrówanego pojedynku. Zawodnicy Lux Torpedy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, aż dziwne, że są "czerwoną latarnią" II edycji OFC w grupie A. Dzięki temu zwycięstwu Szpilmacherzy obronili pozycję lidera.