26.01 godz. 20:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
( 3 : 2 )
Skład: Dudulski, Howley, Sanchez, Urrestarazu, Quesada, Eizaguirre, Abad, Dudzik, Nieto, Przybysławski
Skład: Kazimierczak, Magnucki, Antczak, Szandrocho, Lewacki, Paszkowski , Paszkowski
2' Joel Quesada
10' Rafał Przybysławski
27' Mark Howley
1' Piotr Antczak
3' Piotr Antczak
9' Kamil Magnucki
23' Kamil Magnucki
25' Krystian Paszkowski
34' Piotr Antczak
Zawodnik meczu: Krystian Paszkowski (Najaktywniejszy zawodnik w szeregach AmRestu, raz po raz ogrywał defensywę rywali. Swój świetny występ okrasił golem oraz paroma asystami. Na wyróżnienie zasługuje strzelec hattricka Piotr Antczak.)

"Hit" w dolnej części tabeli. Naprzeciw siebie staną dziesiąta i jedenasta drużyna obecnego sezonu w grupie A. Pojedynek bardzo ważny zarówno dla AmRestu jak i Aurerry, obie ekipy w tym sezonie zawodzą, więc ten mecz będzie bardzo dobry na poprawienie morali zawodników.

1'- Rozpoczęcie spotkania
1' Strzał z dystansu Bartosza Szandrocho i słupek ratuje Aurrerę.
1' Świetną paradą popisje się Gotzon Eizaguirre, który broni strzał kolankiem Piotra Antczaka.
1' (1-0) - Piotr Antczak zachowuje się najprzytomniej w polu karnym i w wielkim zamieszaniu pakuje piłkę do bramki.
2' (1-1) - Idealne podanie w tempo Mark Howleya na bramkę zamienia Joel Quesada.
3' (2-1) - AmRest nie daje za wygraną! Drugą bramkę dla gospodarzy zdobywa Piotr Antczak.
5' Mark Howley sam na sam z Kazimierczakiem... fatalny kiks. To powinien być gol!
6' Na początku spotkania lepsze wrażenie sprawiają gospodarze, tylko dzięki świetnym interwencją Gotzona Eizaguirre nie prowadzą wyżej.
8' Bartosz Szandrocho strzela z ostrego konta, ale piłka obija się o siatkę bramki Aurrery.
9' (3-1) - Po podaniu Szandrocho, gola zdobywa Kamil Magnucki.
10' (3-2) - Rozklepana defensywa AmRestu i Rafał Przybysławski, strzałem do "pustaka" zmniejsza stratę swojego zespołu.
13' Kapitalna parada Eizaguirre, który "wyciągnął się jak struna" i sparował strzał Rafała Paszkowskiego na rzut rożny.
15' Zabrakło szczęścia oraz precyzji, aby po strzale Magnuckiego piłka wpadła w okienko bramki Aurerry.
17' Kolejna próba Magnuckiego, lecz tym razem strzał głową o centymetry mija bramkę Eizaguirre.
18' W odpowiedzi z dystansu próbował Marek Dudzik, ale ta próba także okazuje się niecelna.
19' Kolejny raz Gotzon Eizaguirre wychodzi zwycięsko w pojedynku z rywalem. Tym razem wyższość bramkarza uznać musi Kamil Magnucki.
21' Zmiana w bramce "przyjezdnych". Świetnie dysponowanego Gotzona Eizaguirre zastępuje nominalny pierwszy bramkarz - Jan Dudulski.
23' (4-2) - Kamil Magnucki strzałem głową przelobował Jana Dudulskiego.
25' Strzał Marka Howleya niecelny, mamy wznowienie od bramki.
25' (5-2) - Krystian Paszkowski powiększa przewagę AmRestu do trzech oczek. W tej sytuacji Jan Dudulski bez szans.
27' (5-3) - Rafał Przybysławski zagrywa wzdłuż pola karnego do niepilnowanego Marka Howleya, ten drugi dokłada nogę i zdobywa trzecią bramkę dla Aurrery Polskiej.
29' Mark Howley z autu zagrywa futbolówkę do Marka Dudzika, lecz ten strzela niecelnie.
30' Indywidualna akcja Krystiana Paszkowskiego, który minął dwóch rywali i oddał strzał na bramkę. Na jego nieszczęście bardzo dobrze ustawiony w tej sytuacji był Jan Dudulski, który pewnie chwyta piłkę.
32' Jan Dudulski wygrywa pojedynek z Kamilem Magnuckim. Bramkarze Aurrery Polskiej są dzisiaj w formie.
33' Mark Howley mija dwóch rywali, oddaj strzał na bramkę Kazimierczaka, lecz próba nieudana.
34' (6-3) - Błąd bramkarza Aurrery, który wypluwa piłkę przed siebie, dopada do niej Piotr Antczak i zdobywa hattricka w tym spotkaniu.
35' Gorka Urrestarazu próbuje z woleja, lecz futbolówka po rękach Grzegorza Kazimierczaka ociera poprzeczkę i wychodzi na rzut rożny.
37' Końcówka spotkania to gra w środkowej części boiska, chyba obie drużyny pogodziły się z wynikiem.
39' Sergio Abad wymanewrował rywala, dograł futbolówkę do lepiej ustawionego kolegi, lecz Marek Dudzik strzela bardzo niecelnie.

Po pięciu meczach bez zdobyczy punktowej, gracze Jerzego Tymofiejewa w konću "zatrybili". Efekt? Komplet oczek w starciu z wyżej notowanym rywalem. Czy był to tylko przebłysk, czy może początek wkroczenia na prawidłowe tory, przekonamy się już na początku lutego, kiedy to AmRest podejmie Elko-Bis. Aurrera Polska kolejnych punktów poszuka w starciu z expertmeble.pl.