21.01 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Łagożny, Sobolewski, Rajczakowski, Bednarz, Kohut, Masłowski, Sołtyński, Hofmann, Obstoj, Dudała, Mazurek, Duszyński
Skład: Jaworski, Groblicki, Schroeder, Pastuszek, Motyka, Motyka, Kubik, Luchowski, Kurpet, Pepliński, Muczyński
3' Radosław Kohut
9' Rafał Duszyński
24' Michał Masłowski
27' Artur Sobolewski
1' Michał Motyka
2' Artur Sobolewski (Gol samobójczy)
21' Radosław Groblicki
Zawodnik meczu: Michał Masłowski (Zdobył bardzo ważną bramkę, która pozwoliła Elko-Bisowi zgarnąć komplet punktów w starciu z fuzjonistami.)

Czwarci w tabeli Diabły&Magicy zagrają z szóstym w stawce Elko-Bisem. Bracia Motyka, a może Radosław Kohut? We dwóch zawsze raźniej, ale Elko to nie tylko Kohut, ale i wiele innych znanych nazwisk - Sikora, Sobolewski, Obstój... itd. Pytanie więc, która drużyna znajdzie sposób na rywala i obojętnie kto to będzie to chociaż na chwilę wskoczy na ligowe podium grupy A.

1' (1-0) - Michał Motyka strzałem głową zdobywa bramkę.
2' (2-0) - Niefortunna interwencja Artura Sobolewskiego, który strzałem głową pokonuje Jakuba Obstója. Bardzo ładna bramka samobójcza.
3' (2-1) - Straty zmniejsza, strzałem z dystansu Radosław Kohut.
5' Obie drużyny grają bardzo szybką piłkę.
7' Michał Masłowski decyduje się na strzał z dystansu i... trafia w słupek.
9' Bartosz Sołtyński lobem próbje zaskoczyć Peplińskiego, ale górą bramkarz.
9' (2-2) - Do wyrówania doprowadza Rafał Duszyński.
11' Wrzutka w pole karne do Krystiana Kurpeta, gracz z numerem 11 nie trafia czysto w piłkę i świetną interwencją popisuje się Jakub Obstój.
13' Zmarnowany rzut wolny dla gości. Strzał Michała Masłowskiego trafia prosto w mur.
14' - Lekki uraz Piotra Peplińskiego. Na szczęście to nic poważnego i Piotrek wraca do gry.
15' Strzał z dystansu Radosława Kohuta, po plecach Pastuszka wychodzi na rzut rożny.
16' Radosław Groblicki decyduje się na strzał z połowy boiska, ale próba bardzo nieudana.
18' Jacek Dudała lobuje bramkarza, lecz zabrakło milimetrów, aby zaskoczyć Peplińskiego.
18' Michał Masłowski, piekielnie mocno uderza sprzed pola karnego, lecz świetną robinsonadą popisuje się Piotr Pepliński.
19' W ostatnich minutach zarysowuje się przewaga Elko-Bisu.
21' (3-2) - Ależ kuriozalna bramka Radosława Groblickiego, który przy wydatnej pomocy Jakuba Obstója zdobywa prowadzenie dla fuzjonistów.
23' Próba Jacka Dudały z połowy boiska, o metry mija poprzeczkę bramki strzeżonej przez Piotra Peplińskiego.
24' (3-3) - Michał Masłowski o wiele lepiej niż Jacek Dudała i mamy remis! Bardzo precyzyjny strzał z dystansu Michała.
26' Obie drużyny grają bardzo statycznie. Przypomnijmy, że remis nie zadowala żadnej z ekip.
27' (3-4) - Artur Sobolewski precyzyjnym strzałem wyprowadza Elko-Bis na prowadzenie.
30' Maciej Luchowski wymanewrował dwóch rywali, lecz jego strzał z łatwością obronił Jakub Obstój.
32' Groblicki angielką podaje do Mirka Motyki, ten odrywa głową do Radka, który bez namysłu uderza z woleja i kapitaną interwencją popisuje się Jakub Obstój.
34' Rzut wolny dla Magików, lecz strzał Mirka Motyki bardzo niecelny.
37' Mirek Motyka uderza z dystansu, lecz futbolówka odbija się od pleców jego brata i wychodzi na aut bramkowy.
38' Druga połowa o wiele mniej emocjonująca niż pierwsza odsłona. Zawodnicy chyba opadli z sił...
39' Strzał z dystansu Pastuszka przed siebie "wypluwa" Obstój, do piłki dochodzi Michał Motyka, lecz trafia prosto w bramkarza.

Mecz nie zawiódł oczekiwań kibiców zgromadzonych pod balonem. Szybie granie piłką, duża wymiana podań, zwroty akcji, gole samobójcze to wszystko co działo się w tym spotkaniu. Z przebiegu meczu najsprawiedliwszym wynikiem powinien być remis, lecz tak się nie stało i to gracze Elko-Bisu zapisują 3 oczka na swoim koncie.