14.01 godz. 22:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Knitter, Chłopaś, Hutyra, Rydzyński, Wawrzyniak, Baros, Łakomski, Mordarski, Nelle, Paluszkiewicz, Puchała, Targoni
Skład: Kazimierczak, Koczan, Magnucki, Antczak, Żemajtis, Piechna, Struzik, Lewacki
1' Michał Baros
8' Konrad Nelle
12' Tomasz Mordarski
18' Arkadiusz Wawrzyniak
20' Konrad Nelle
22' Robert Puchała
28' Konrad Nelle
30' Piotr Rydzyński
32' Piotr Rydzyński
39' Michał Baros
19' Piotr Antczak
20' Piotr Antczak
24' Marcin Koczan
29' Dominik Żemajtis
31' Michał Struzik
Zawodnik meczu: Konrad Nelle (Bardzo aktywny w ofensywie, ustrzelił hattricka. )

Na dnie tabeli o pierwsze ligowe skalpy walczyły ze sobą FC Amrest i Rewelacja Sezonu. O faworyta ciężko, a to świadczy, że możemy być świadkami wielkich emocji.

1'  (0:1) - Mocne i bardzo szybkie otwarcie Rewelacji Sezonu. W 15 sekundzie wynik meczu otwiera Michał Baros!
3' Patryk Paluszkiewicz kończy akcje RS trafiając w poprzeczkę.
8'  (0:2) - Nudę na boisku przerwała druga bramka dla Rewelacji Sezonu, której autorem Konrad Nelle
9' W natarciu AmRest, ale jego liczne próby minimalnie mijają bramkę strzeżoną przez Krzysztofa Targoniego.
12'  (0:3) - Niewykorzystane sytuacje się zemściły. Z kontrą wyszła ekipa Arkadiusza Wawrzyniaka, a takową zakończył Tomasz Mordarski.
13' "Szerszenie" mogą iść za ciosem - składna akcja, którą zamyka Paluszkiewicz. Jego strzał jednak nie zaskakuje niczym Grzegorza Kazimierczaka.
17' Odbijanka w polu karnym Rewelacji i blisko pokonania Targoniego - Piotr Rydzyński.
18'  (0:4) - Podręcznikowa kontra Rewelacji. Mordarski w tempo do Wawrzyniaka, który nie marnuje prezentu kolegi.
Dominik Żemajtis z wolnego i do boku zbija Targoni.
19'  (1:4) - Bierna postawa w defensywie "żółtych" i piłkę do siatki pakuje Piotr Antczak
20'  (2:4) - AmRest zwietrzył swoją szansę. Targoniego znowu pokonuje Antczak
20'  (2:5) - Kolejna kontra Rewelacji i Nelle zdobywa drugą bramkę w tym spotkaniu.
22'  (2:6) - Znowu mocny początek Rewelacji. Najpierw Paluszkiewicz przegrywa bezpośrednie starcie z Kazimierczakiem, po chwili piłka wraca pod nogi Roberta Puchały, który dobija strzelając tuż przy słupku.
24'  (3:6) - Kontra "czerwonych" po której Marcin Koczan zmiejsza dystans do przeciwnika.
28'  (3:7) - Puchała z dystansu, przed siebie Kazimierczak. Piłkę wybija obrońca i nabija Konrada Nelle, po czym piłka wpada do siatki.
29'  (4:7) - AmRest nie daje za wygraną. Przycisnął i to się opłaciło, bo gola zdobył Dominik Żemajtis.
30'  - Za dyskusje z sędzią kartonikiem zostaje ukarany Piotr Rydzyński.
31'  (5:7) - Struzik podchodzi do rzutu wolnego i mocnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.
32'  (5:8) - Rydzyński od razu po powrocie na boisko, strzałem z woleja podwyższa prowadzenie Rewelacji.
Bardzo otwarta gra z obu stron, jednak to AmRest jest bliżej strzelenia bramki. Trzykrotnie opresji wychodzi Krzysztof Targoni.
39'  (5:9) - Michał Baros mija obrońcę i szybkim, bardzo mocnym strzałem pokonuje Kazimierczaka.

Spotkanie na dnie tabeli nie zawiodło i premierowe punkty trafiły do Rewelacji Sezonu! AmRest musi trochę poczekać, bo o takowe ciężko im będzie ze Szpilmacherami. Drużyna Arkadiusza Wawrzyniaka wskoczyć na ścieżkę zwycięstw chcieć będzie grając z FC Lux Torpeda.