14.01 godz. 20:40, Olimpijski boisko1, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
expertmeble.pl
3 : 3
( 1 : 1 )
Skład: Masztalerz, Kalinowski, Paukszt, Kniaź, Kaban, Murdzek, Mor, Sitko, Zdnowski, Rogalski, Słonina
Skład: Niedomagała, Pudełko, Czajkowski, Stępień, Zawodny, Karpiel, Głowik, Józefowicz
11' Tomasz Sitko
27' Krzysztof Kaban
30' Grzegorz Słonina
5' Marcin Józefowicz
31' Rafał Pudełko
34' Łukasz Czajkowski
35' Marcin Józefowicz
Zawodnik meczu: Marcin Józefowicz (Bardzo groźny pod bramką Jakuba Masztalerza. Zdobył dwie bramki, w tym tą dającą cenny remis! )

Hitowe starcie w grupie A, gdzie mierzyły się ze sobą wicelider - Szpilmacherzy z expertmeble.pl. Doświadczenie było po stronie "Szpilek", ale team Artura Głowika radzi sobie w obecnej batalii bardzo dobrze.

4' Grzegorz Słonina sprzed pola karnego i pewnie piłkę łapie Marek Niedomagała.
5'  (1:0) - Karpiel zgrywa w tempo do lepiej ustawionego Marcina Józefowicza, który umieszcza piłkę nad interweniującym Jakubem Masztalerzem.
10' Szpilmacherzy w natarciu, ale ciągle pudłują, jednak jak to mówią "kto nie ryzykuje, ten nie ma"
11'  (1:1) - Tomaz Sitko pewnie umieszcza piłkę w siatce, dostając idelane zagranie od Pawła Kalinkowskiego.
15-20' Hit narazie zawodzi, to dlatego, że drużyny są bardzo dobrze ustawione w defensywie. Opróćz nielicznych strzałów z dystansu - nie ma o czym pisać.
23' Optyczna przewaga Szpilmacherów nie przekłada się na zmianę wyniku.
25'  Lecimy w drugą stronę. Akcja expertmeble, którą niecelnym strzałem kończy Rafał Pudełko.
27'  (1:2) - Krzysztof Kaban pewnie zamyka dobrą kontrę Szpilmacherów i wyprowadza swoich na prowadzenie.
30'  (1:3) - Grzegorz Słonina dostaje piłkę na dobieg i stając oko w oko z Niedomagałą - nie myli się.
31'  (2:3) - Natychmiastowa odpowiedź expertmeble. Sposób na pokonanie Masztalerza znajduje Rafał Pudełko.
34' - żółta kartka dla Czajkowskiego.
34'  - Łukasz Czajkowski dostaje czerwoną kartkę za dyskusje i obraźliwe komentarze pod adresem arbitra.
35'  (3:3) - Rzut wolny dla expertmeble.pl, do piłki podchodzi Marcin Józefowicz i pięknym strzałem pokonał bezradnego Masztalerza. Mamy remis!
38' Końcówka spotkania jest dosyć fascynująca. Kniaż strzela z prawego skrzydła i dobrze interweniuje Niedomagała, podłamane obrotem boiskowych wydarzeń "Szpilki" nie mogą się ocknąć.

Gdy zanosiło się na pewną wygraną Szpilmacherów, od 30 minuty do roboty zwięli się podopieczni Artura Głowika. Doprowadzili do remisu i zdobyli bardzo cenny punkt. W przyszłym tygodniu "Szpilki" zagrają z AmRestem, a Expertmeble z Diabły&Magicy!