12.01 godz. 20:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Borowski, Woźniak, Garczarek, Maj, Biegański, Bożek, Biela, Ciupiński
Skład: Hoszko, Mucha, Badora, Dybeł, Laburot, Kołaczek, Popiel, Mońka
3' Łukasz Bożek
4' Łukasz Bożek
15' Wojciech Woźniak
16' Wojciech Woźniak
18' Krzysztof Garczarek
20' Bartłomiej Biela
25' Wojciech Woźniak
27' Tomasz Maj
28' Łukasz Bożek
34' Andrzej Ciupiński
35' Bartłomiej Biela
38' Kamil Biegański
40' Łukasz Bożek
5' Adam Mucha
7' Dawid Kołaczek
26' Dawid Kołaczek
32' Jan Popiel
33' Łukasz Dybeł
39' Dawid Kołaczek
Zawodnik meczu: Łukasz Bożek (Pod nieobecność Karola Cegły, Łukasz wziął ciężar gry na swoje barki i poprowadził M.W.Trade do zwycięstwa. Na wyróżnienie zasługuje także autor hattricka Dawid Kołaczek.)

Pierwszy mecz w dniu dzisiejszym to istne spotkanie "Dawida z Goliatem". Vice lider podejmie czerwoną latarnię naszej ligi. Czy Karol Cegła i spółka zagarną kolejny komplet w tej edycji? a może HBU się postawi i ugra pierwsze oczka?

1' Zawodnicy M.W.Trade bez swojego najlepszego strzelca - Karola Cegły.
2' Indywidualna akcja Andrzeja Ciupińskiego, lecz strzał broni Grzegorz Hoszko.
3' Początkowe minuty, to dominacja graczy w białych koszulkach.
3' (0-1) - pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobywa Łukasz Bożek.
4' (0-2) - Goście idą za ciosem, kolejna bramka kapitana Łukasza Bożka.
5' (1-2) - Gracze Hard Balls United, łapią kontakt. Strzelcem gola Adam Mucha.
6' Bardzo szybkie tempo narzuciły obie drużyny.
7' Ojojoj ależ kiks Łukasza Dybeły, który nie trafił do pustej bramki z metra.
7' (2-2) - Strzał z dystansu Dawida Kołaczka i mamy wyrównanie.
8' Po parominutowej dominacji gospodarzy, spotkanie nieco się wyrównało.
9' Sporo niedokładności w szeregach obu drużyn.
11' Jan Popiel będąc oko w oko z Borowskim, zamiast strzelać... zagrywa futbolówkę na aut.
12' W odpowiedzi Wojciech Woźniak oddaje bardzo mocny strzał na bramkę, lecz świetną interwencją popisuje się Grzegorz Hoszko.
15' Faul przed polem karnym dla ekipy M.W.Trade.
15' (2-3) - Skutecznym egzekutorem rzutu wolnego - Wojciech Woźniak.
16' (2-4) - Trejderzy idą za ciosem! Kolejna bramka Wojciecha Woźniaka! Tym razem po indywidualnym rajdzie.
18' (2-5) - Ależ błąd Hoszki, najpierw złapał piłkę, a później ją przepuścił pod pachą! Do bezpańskiej futbolówki podbiegł Krzysztof Garczarek i powiększył prowadzenie swojego zespołu.
19' Od paru minut Widawianie, nie potrafią skonstrułować żadnej akcji!
20' (2-6) - Na indywidualną akcję zdecydował się Bartłomiej Biela, będąc oko w oko z Hoszko, nie dał najmniejszych szans goalkeeperowi!
21' Drugą odsłonę zaczynamy od niecelnego strzału głową Jana Popiela!
22' Wojciech Woźniak ma apetyt na hattricka! Tym razem jego strzał minimalnie minął okienko bramki Widawian.
23' Łukasz Bożek decyduje się na strzał z dystansu i trafia w poprzeczkę. Piłka odbija się na lini i wypada na aut, zabrakło naprawdę niewiele.
25' - Za niesportowe zachowanie żółtym kartonikiem ukarany Wojciech Woźniak.
26' (3-6) - Grę w przewadze wykorzystują gospodarze. Strzelcem bramki Dawid Kołaczek.
27' (3-7) -Tomasz Maj wykorzystuje błąd defensywy gospodarzy i zwiększa prowadzenie Trejderów.
28' (3-8) - Łukasz Bożek dostaje podanie od Biegańskiego i pokonuje bramkarza HBU.
32' (4-8) - Jan Popiel daję nadzieje na dogonienie M.W.Trade!
33' Pomimo sporej przewagi jaką wypracowali sobie goście, nie zamierzają na tym poprzestać. Raz po raz nękają atakami defensywę Widawian.
33' (5-8) - Łukasz Dybiel strzałem z dystansu zmniejsza stratę HBU!
34' (5-9) - Po podaniu z rzutu rożnego kolejną bamkę dla Trejderó zdobywa Andrzej Ciupiński.
35' (5-10) - Złe podanie zawodnika Widawian, piłkę przechwytuje Bartłomiej Biela i będąc sam na sam z Hoszko, nie daje mu najmniejszych szan!
36' Seria zmarnowanych szans po stronie M.W.Trade!
38' (5-11) - Kamil Biegański strzałem z ostrego konta zwiększa prowadzenie niebiesko-białych.
39' (6-11) - Stratę swojego zespołu zmniejsza Dawid Kołaczek.
40' (6-12) - W ostatniej akcji meczu, na strzał z dystansu decyduje się Łukasz Bożek i zdobywa 4 bramkę w tym spotkaniu.

M.W.Trade odprawił z kwitkiem kolejnego rywala, tym razem wyższość Trejderów musieli uznać gracze Hard Balls United. Spotkanie było wyrównane tylko do 15 minuty, później z upływem czasu zarysowywała się przewaga biało-niebieskich. Pierwszych punktów w tym sezonie piłkarze HBU będą szukać w starciu z Aniołami, M.W.Trade w następnym pojedynku zmierzy się... także z OBA.