12.01 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
( 0 : 5 )
Skład: Mosiński, Hubisz, Jacak, Piwowarczyk, Andrzejewski, Majak, Trojan
Skład: Chmiel, Cholewa, Gorazdowski, Śliz, Najgiebauer, Grobelny, Dubiel, Kaczmarczyk
10' Michał Trojan
13' Piotr Andrzejewski
15' Marcin Majak
17' Michał Trojan
20' Jacek Śliz (Gol samobójczy)
24' Michał Piwowarczyk
30' Piotr Andrzejewski
33' Piotr Andrzejewski
34' Michał Piwowarczyk
35' Marcin Majak
37' Michał Piwowarczyk
21' Daniel Kaczmarczyk
28' Paweł Gorazdowski
39' Michał Grobelny
Zawodnik meczu: Marcin Majak (Kreator gry Aniołów, zdobył dwie bramki oraz zanotował 5 asyst. Na wyróżnienie zasługują strzelcy hattricków Piotr Andrzejewski oraz Michał Piwowarczyk.)

Obie drużyny mają na swoim koncie zwycięstwo i porażkę, jeśli chcą walczyć o wysokie lokaty nie mogą pozwolić sobię już na kolejne potknięcia. Faworytem spotkania są gracze Old Blues Angels, czy sięgną oni po łatwe trzy punkty, a może gracze Lux Torpedy pokuszą się o niespodziankę?

2' Już w pierwszej akcji, na listę strzelców chciał wpisać się Majak, lecz przegrał pojedynek z Markiem Chmielem.
3' Pierwsze minuty to chaotyczne akcje po obu stronach boiskach.
4' Trzykrotnie próbował Marcin Majak pokonać Chmiela, lecz za każdym razem trafiał wprost w bramkarza.
6' Kolejna próba Majaka, tym razem piłka zatrzymuje się na poprzeczce!
8' Opytmalna przewaga OBA, lecz brakuje szczęścia pod bramką rywali. Gracze Lux Torpedy ograniaczają się do kontr.
10' (0-1) - Wreszczie wysiłki przyniosły efekty! Po kombinacyjnej akcji Aniołów, gola zdobywa Michał Trojan.
12' Strzał z dystansu Jacka Śliza, lecz bardzo nieudana próba.
13' Kolejna próba Lux Torpedy, lecz tym razem pojedynek z Mosińskim przegrywa Paweł Gorazdowski.
13' (0-2) - Niewykorzystana sytuacja się zemściła. Płaskim strzałem po ziemi, drugą bramkę dla swojego zespołu zdobywa Piotr Andrzejewski.
14' Zawodnicy gospodarzy zaczynają prowadzić niepotrzebne dyskusje między sobą, to do niczego dobrego nie prowadzi!
15' (0-3) - Jedni dyskutują, inni zdobywają bramki! Premierowego gola pod balonem zdobywa Marcin Majak!
17' (0-4) - Po podaniu Majaka, czwartą bramkę dla OBA zdobywa Michał Trojan.
20' Indywidualny rajd Pawła Cholewy, lecz jego strzał skutecznie blokuje Hubisz i mamy kontrę Aniołów.
20' (0-5) - Zabójcza kontra OBA i mamy kolejne trafienie dla Aniołów, autorem gola samobójczego Jacek Śliz! Pechowa interwencja gracza z numerem 7, od którego piłka odbiła się, po czym wpadła do bramki.
21' (1-5) - Mamy gola honorowego dla FC Lux Torpedy. Strzałem z dystansu w samo okienko bramki popisał się Daniel Kaczmarczyk.
22' W odpowiedzi z dystansu Trojan, lecz tym razem świetną interwencją popisuje się Marek Chmiel.
24' (1-6) - Rajd Michała Trojana powstrzymany faulem! Rzut wolny dla OBA! Sam poszkodowany podchodzi do piłki, podaje ją do Majaka, a ten wykłada Michałowi Piwowarczykowi, który decyduje się na strzał z dystansu i zdobywa szóstą bramkę dla Aniołów!
26' Nieudana próba z dystansu Daniela Kaczmarczyka.
27' Majak z 8 metra i tylko słupek.
28' (2-6) - Stratę swojego zespołu zmniejsza Paweł Gorazdowski.
30' (2-7) - Majak zagrywa do Trojana, a ten wykłada piłkę Andrzejewskiemu, który tylko dokłada nogę i trafia do pustaka! Bardzo ładna, zespołowa akcja Aniołów.
32' Goście nadal w natarciu!
33' (2-8) - Majak dostrzegł świetnie ustawionego Piotra Andrzejewskiego, a ten strzałem między nogami zdobywa hattricka w tym spotkaniu.
34' (2-9) - Kolejne trafienie dla Aniołów zdobywa Michał Piwowarczyk!
35' (2-10) - To już jest pogrom! Marcin Majak powiększa prowadzenie swojego zespołu.
36' Ostatnie minuty bardzo skuteczne w wykonaniu przyjezdnych! W przeciągu 7 minut zdobyli aż 5 bramek!
37' (2-11) - Anioły wychodzą dwóch na jednego - Majak zagrywa do Piwowarczyka, a ten ustrzela hattricka!
39' (3-11) - Michał Grobelny zdobywa trzecią bramkę dla gospodarzy, czym nieznacznie zmniejsza rozmiary pogromu.

Tak jak się spodziewaliśmy, gracze OBA totalnie zdominowali FC Lux Torpedę i zasłużenie zgarnęli komplet oczek. Czy druga porażka z rzędu podopiecznych Daniela Kaczmarczyka rozpocznie czarną serię? Patrząc na terminarz, nie będzie łatwo ugrać punkty w starciu z wyżej notowanymi rywalami. Niebiesko-białych czeka łatwiejsza przeprawa, bo grają z outsaiderem grupy A - Hard Balls United.