09.01 godz. 20:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Jaworski, Groblicki, Schroeder, Pastuszek, Motyka, Motyka, Kubik, Luchowski, Kurpet, Ryng, Pepliński, Muczyński
Skład: Dudulski, Sanchez, Abad, Dudzik, Przybysławski, Budniewski, Papior
1' Krystian Kurpet
13' Mirosław Motyka
14' Jacek Muczyński
17' Radosław Groblicki
19' Maciej Luchowski
20' Mirosław Motyka
25' Mirosław Motyka
33' Radosław Groblicki
36' Radosław Groblicki
5' Arkadiusz Papior
29' Arkadiusz Papior
Zawodnik meczu: Mirosław Motyka (Nie do zatrzymania dla defensywy Aurrery. Lider ofensywy swojego zespołu - strzelił trzy gole i miał kilka podań otwierających. )

Kolejne starcie w grupie A, w którym zagrają drużyny nie mające jeszcze na koncie zwycięstwa. W lepszym położeniu team Alvaro Castellanosa, który w inauguracyjnej kolejce ugrał punkt z TLA. Z kolei D&B doznali bolesnej porażki ze Szpilmacherami. Większe doświadczenie pod balonem mają gospodarze, ale goście posiadają wielu zawodników ogranych na Wrocbalowych arenach.

1' (0:1) - Mocny początek Diabłów&Magiców. Akcja braci Motyka. Mirek do Michała, Michał do Krystiana Kurpeta, a ten pokonuje z bliska Jana Dudulskiego.
2' W odwecie Aurrera. Z bliskiej odległości, z dość ostrego konta Robert Budniewski trafia w wprost w Piotra Peplińskiego.
W miarę spokojna gra. Diabły&Magicy czyhają na rywala mocno przyczajeni - Aurreraciągle biega za piłką.
5' (1:1) - Strata Łukasza Rynga pod własną bramką, piłkę przejmuje Arkadiusz Papiór i płaskim strzałem pokonuje Peplińskiego.
6-7' Gra nam się mocno wyrównała, lecz bez zagrożenia pod żadną z bramek.
8' Rzut wolny dla D&M. Podchodzi do niego Ryng i jego mocny strzał przelatuje wysoko nad bramką.
10' Kolejny rzut wolny dla "czerwonych" i znowu Ryng. Kolejna próba i kolejny raz nad poprzeczką.
Emocji jak na lekarstwo. Obie drużyny grają dobrze w defensywie i obie niwelują jakiekolwiek zagrożenie.
12' Nudę przerywa uderzenie Mirosława Motyki z połowy, które ląduje na słupku. Po chwili Ryng jeden na jeden z Dudulskim i świetne wyjście golkipera sprawia, że nie ma kolejnej bramki.
13' Pepliński wypluwa piłkę przed siebie po strzale napastnika Aurrery i Cesar Sanchez dobijając przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
13' (1:2) - Mirosław Motyka z bliska pokonuje Jana Dudulskiego i tym samym wyprowadza swoich na prowadzenie.
14' (1:3) - Kolejny cios D&M. Dobra akcja Radosława Groblickiego, który odgrywa do lepiej ustawionego Jacka Muczyńskiego i ten znajduje sposób na Dudulskiego.
15' Papior z rzutu wolnego i piłka po jego strzale trafia w słupek!
17' (1:4) - Znowu Groblicki w akcji, lecz tym razem nie podawał, a sam zdecydował się pokonać bramkarza.
19' (1:5) - Diabły&Magicy znowu pokazują dobrą formę i tym razem Maciej Luchowski podwyższa wynik.
20' (1:6) - Mirosław Motyka decyduje się na uderzenie z połowy, wznawiając piłkę i zaskakuje tym samym Dudulskiego.
22' Znów starszy z braci Motyka strzela potężnie, sprzed pola karnego i piłka ląduje na poprzeczce!
25' Znowu Mirek Motyka w akcji. Idealnie zagranie w tempo do Kurpeta, lecz ten tylko w boczną siatkę.
25' (1:7) - Mirosław Motyka po raz kolejny trafia i tym razem pewnie umieszcza piłkę pod poprzeczką.
Moment lepszej gry teamu Alvaro Castellanosa, który zaczyna stwarzać sobie coraz to groźniejsze sytuacje.
29' (2:7) - W natarciu Aurrera i w końcu doczekuje się bramki. Rozmiary porażki zmniejsza Papior.
30' Motyka próbuje sprzed pola karnego i w ostatniej chwili blokuje obrońca.
31' Znów Mirek Motyka w akcji i po jego strzale piłkę na słupek nogami paruje Dudulski.
33' (2:8) - Krystian Kurpet sprzed pola karnego i świetnie interweniuje Dudulski, który po chwili doznaje lekkiego urazu i wpuszcza pilkę po strzale Groblickiego.
34' Klepka D&M i Mir.Motyka zamykając akcje - przenosi piłkę nad poprzeczką.
36' (2:9) - Radosław Groblicki dostaje idealne podanie z głębi pola  i strzela tuż koło wychodzącego bramkarza.
38' Jaworski decyduje się na siłowe uderzenie i znów dobrze interweniuje Dudulski.

O ile początek był dość wyrównany to z biegiem minut na boisku dominowała już tylko jedna drużyna. Diabły&Magicy nie dali najmniejszych złudzeń rywalowi i odnotowują pierwszą victorię pod balonem. W przyszłym tygodniu Aurrera Polska "skrzyżuje rękawice" z Elko-Bisem. Z kolei Team Dariusza Pastuszka podejmie TLA.