17.12 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
M.W. Trade
FC AmRest
5 : 7
( 5 : 2 )
Skład: Zborowski, Woźniak, Garczarek, Maj, Cegła, Biegański, Bożek, Małkowski, Ciupiński, Mitan
Skład: Płaziński, Sugiera, Piechna, Sellers, Szandrocho, Rozpędowski , Lewacki
4' Karol Cegła
19' Andrzej Ciupiński
26' Karol Cegła
27' Karol Cegła
32' Karol Cegła
35' Kamil Biegański
39' Karol Cegła
3' Bartosz Szandrocho
7' Marcin Lewacki
14' Iain Sellers
15' Marcin Płaziński
20' Bartosz Szandrocho
Zawodnik meczu: Karol Cegła (To on powiódł swoją drużynę do zwycięstwa. Zdobył 5 bramek, które pozwoliły obrócić losy meczu! )

W starciu 1 ligi A stoczą ze sobą FC AmRest i M.W Trade. Pierwsi w debiutanckim sezonie w WOFC zajęli dopiero szóste miejsce, czyli przedostatnie w stawce. Dla Trade jest to pierwszy mecz pod balonem Olimpijskim, lecz mają już doświadczenie czy to na boiskach otwartych czy na Wrocbalowym parkiecie. Zapowiada się ciekawe widowisko i miejmy nadzieje, że nie zawiedzie.

1' - Rozpoczęcie spotkania
Zaczęło się od spokojnego badania sił, choć z biegiem minut to Trade zaczyna kreować grę.
3'  (1:0) - Szandrocho decyduje się na strzał z dystansu i po rękach Zborowskiego piłka trafia do siatki.
3' Cegła w słupek.
4'  (1:1) - Cegła tym razem skuteczny i mamy remis.
7'  (2:1) - Lewacki dobija strzał Szandrocho i AmRest znów obejmuje prowadzenie.
12' M.W Trade stara się dorprowadzić do wyrównania, ale Cegła w dogodnej sytuacji trafia w Rozpędowskiego.
13' Szandrocho strzela z zaskoczenia, ale broni Zborowski.
14'  (3:1) - Sellers wykorzystuje zamieszanie w polu karnym M.W i z bliska trafia do siatki.
15' Biegański strzela z rzutu wolnego, ale świetnie broni Rozpędowski.
15'  (4:1) - Strata Cegły, przechwyt Płazińskiego i zaskoczony Zborowski bez szans.
15' Trade przed szansą na zniwelowanie niekorzystnego rezultatu, ale strzał Mitana z bliska - kapitalnie łapie Rozpędowski.
18' Ciupiński uderza za zasłony obrońców i dobrym refleksem wykazuje się Rozpędowski - parując piłkę do boku.
19' Mitan zagrywa do Bożka, ale ten z bliska w bramkarza.
19'  (4:2) - Ciupiński oddaje strzał sprzed pola karnego i mamy bramkę!
20'  (5:2) - Szandrocho odpowiada od razu i jest 5:2.
Zaczęło się od wyrównanej gry z obu stron, obie drużyny nie zamknęły swoich składnych akcji i obie gola nie zdobyły.
25' Małkowski mimo asysty obrońcy trafia w słupek.
26'  (5:3) - Karol Cegła uderza z dystansu i piłka wpada do siatki koło interweniującego Rozpędowskiego.
27'  (5:4) - Cegła zmniejsza dystans strzelając goa kontaktowego.
30' M.W Trade za wszelką cenę chcę doprowadzić do wyrównania, ale dobrze, ale i szczęśliwie broni defensywa AmRestu.
32'  (5:5) - Piękna akcja MW i Cegła nie myli siębędąc sam na sam z Rozpędowskim. Jest już remis.
35'  (5:6) - Kamil Biegański wyprowadza swoich na prowadzenie i mamy odwrócenie wyniku. Ależ zwrot akcji w tym meczu!
36' Małkowski strzela potężnie sprzed pola karnego i kapitalnie piłkę nad poprzeczką przenosi Rozpędowski.
38' Bożek trafia w poprzeczkę.
39'  (5:7) - Karol Cegła wychodzi jeden na jeden i pewnie trafia jest 7:5. To jest dowód na niewykorzystane sytuacje, gdyż wcześniej strzeał na bramkę Sellers.

M.W Trade mimo, że do przerwy przegrywało już 2:5 to jednak poprzez ich doświadczenie i kapitalną dyspozycję Karola Cegły udało się im odwrócić losy tego spotkania i ostatecznie zwyciężyć - 7:5. Dzięki tej wygranej "Trejderzy" są wiceliderem w stawce i świetnie inaugurują zimowe rozgrywki. AmRest toczył z Trade wyrównaną walkę, ale dał się dogonić i w efekcie nie ugrał żadnego punktu. W następnym starciu team Łukasza Bożka zagra z FC Lux Torpeda, z kolei podopieczni Jerzego Tymofiejewa staną na przeciw zawodnikom Old Blue Angels!