15.12 godz. 22:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
expertmeble.pl
4 : 2
( 2 : 1 )
Skład: Mosiński, Hubisz, Jacak, Piwowarczyk, Andrzejewski, Majak, Trojan
Skład: Niedomagała, Pudełko, Czajkowski, Masłowski, Stępień, Zawodny, Gołębiowski, Karpiel, Kurzeja, Mikuś, Głowik
3' Michał Trojan
29' Marcin Hubisz
16' Dariusz Gołębiowski
20' Łukasz Czajkowski (Rzut karny)
27' Łukasz Czajkowski
34' Łukasz Czajkowski
38' Dariusz Gołębiowski
Zawodnik meczu: Marek Niedomagała (Zmora Majaka i spółki, bronił kapitalnie. Gdyby nie jego świetne interwencje wynik mógłby być inny. )

W ostatnim dzisiejszym meczu naprzeciw siebie staną debiutanci w lidze OFC. Zespół Old Blues Angels znany jest z występów na boiskach trawiastych, gracze expertmeble.pl po raz pierwszy zagrają w naszych rozgrywkach. Spotkanie to zapowiada się nezwykle emocjonująco.

2' Mikuś do Pudełko, ten strzela i piłka ociera się o słupek.
3' Lepiej prezentują się gospodarze, wymieniają dużo podań, starają się zabiegać rywali.
4' Piwowarczyk z dystansu, ale bardzo niecelnie.
5' (0-1) - Andrzejewski do Trojana i mamy 1-0 dla OBA.
6' Trojan z dystansu, lecz tylko słupek i piłka wychodzi na aut.
7' Pojedynek się nieco wyrównał, coraz odważniej atakują Anioły.
8' Stępień z dystansu, kapitalnie broni Mosiński, w odpowiedzi Majak w słupek.
10' Piwowarczyk sam na sam z Niedomagałą, górą bramkarz expertmeble.pl! Kolejna świetna parada Niedomagały! Tym razem wygrał pojedynek z Majakiem.
12' Spotkanie nieco się uspokoiło.
16' (1-1) - Strzał po ziemi Gołębiowskiego i mamy remis. Troszkę lepiej powinien zachować się w tej sytuacji Mosiński.
18' Trojan z dystansu - poprzeczka, poprawka Majaka niecelna.
19' Dwie kapitalne interwencje Niedomagały, to jest jego dzień.
20' (2-1) - Rzut karny po zagraniu piłki ręką w polu karnym Mateusza Jacaka. Pewnym egzekutorem Łukasz Czajkowski. 2-1 dla gospodarzy.
21' Majak z połowy boiska, lecz tylko słupek! Bramkarz nawet nie zareagował.
23' Bardzo wyrównane spotkanie, spotkały się dzisiaj dwie bardzo dobre ekipy.
27' Żółta kartka dla Masłowskiego za dyskusję z arbitrem. Sędzia Adrian Miedziński zaprasza gracza z numerem 4 na dwuminotowy odpoczynek.
29' (2-2) - Piłka po strzale Marcina Hubisza wpada do bramki i mamy remis 2-2! Gospodarze już w komplecie.
31' Bardzo dużo walki po obu stronach, żaden zawodnik nie odstawia nogi, ale bez fauli.
32' Świetna piłka Majaka do Piwowarczyka, lecz Michałowi zabrakło nogi i strzał niecelny.
33' Wolny dla expertmeble, Masłowski do Głowika, lecz ten strzał ląduje wysoko nad poprzeczką bramki OBA.
34' (3-2) - Klarowniejsze sytuacje mieli goście, a to gracze w biało-czerwonych strojach wychodzą na prowadzenie. Autorem gola Łukasz Czajkowski.
36' Faulowany Majak! Marcin uderza z wolnego, lecz jego strzał zmierzający do bramki wybija Czajkowski.
38' (4-2) - Kontra biało-czerwonych i mamy gola na 4-2 autorstwa Darka Gołębiowskiego. Chyba już jest po meczu!
39' OBA próbuje zmniejszyć rozmiary porażki, lecz bezskutecznie.

Kapitalne widowisko! Obie drużyny zapewniły nam emocje niemal do 40 minuty spotkania. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali sie gracze expertmeble.pl, a w szczególności ich bramkarz Marek Niedomagała. Jeśli obie ekipy utrzymają formę z pierwszego spotkania, mogą walczyć o najwyższe cele w II edycji rozgrywek Wrocbal Olimpijski FC.