Skład: Kinal, Goguł, Garcarek, Garłowski, Zadworny, Placek, Ślusarczyk, Kosma, Szczęsny, Musielak
Skład: Matuszewski, Lisowski, Bienias, Kwok, Bardziński, Chlebek, Bielawski, Przestrzelski
21' Paweł Zadworny
25' Damian Placek
35' Piotr Garcarek
36' Michał Goguł
7' Sebastian Bielawski
23' Marcin Lisowski
Zawodnik meczu: Tomasz Kinal (Bohater meczu, który bronił kapitalnie i wybronił aż trzy rzuty karne. )

Obie ekipy nie są jeszcze pewne awansu do 1 ligi, zatem obie muszą zwyciężyć. Zwłaszcza bardziej starać powinna się ekipa Michała Goguła, która już jedną porażkę z Bielanami zanotowała - 2:4. Teraz nadaża się dla GM-u szansa na rewanż, ale czy jego zawodnicy z tego skorzystają?

1' - Rozpoczęcie spotkania
3' Michał Goguł poteżnie przymierzył z dystansu i przed siebie piłkę zbił Jacek Matuszewski.
4' Kontra Bielan - Karol Chlebek mija obrońcę i oddaje strzał przy słupku, który świetnie broni Tomasz Kinal.
6' Doskonała okazja Fabiana Kwoka, który wyszedł sam na sam z Kinalem i przegrał ten pojedynek.
7' - Sebastian Bielawski faulem przerwał bardzo groźną kontrę GM-u i słusznie ukarany za to został żółtym kartonikiem!
8' Indywidualny rajd Marcina Lisowskiego zakończony płaskim strzałem, który pewnie złapał Kinal. Po chwili groźny strzał Placka dobrze zbija Matuszewski.
9' Mocne uderzenie Kosmy i piłkę na słupek instynktownie zbija bramkarz GM-u.
10' Rzut wolny dla K+N. Do wykonania tego stałego fragmentu gry podchodzi Marcin Lisowski, lecz jego potężny strzał świetnie na róg zbił Kinal.
12' Ładna akcja Goguła zakończona strzałem z powietrza...niestety niecelnym!
13' (0:1) - Michał Goguł w stylu Jacka Krzynówka - zszedł do środka, do prawej nogi uderzeniem przy słupku otworzył wynik tego meczu!
15' - Żółtym kartonikiem ukarany Maciej Kosma, za to, że symulował.
16' Goguł staje przed szansą na gola, po tym jak minął obrońcę i bramkarza - nie trafił w bramkę!
19' - Czas dla GM Roads Sp.z.o.o.
20' Garcarek z dystansu i instynktownie broni Matuszewski.
21' (0:2) - Paweł Zadworny precyzyjnym uderzeniem w krótki róg pokonuje Jacka Matuszewskiego.
23' (1:2) - Nie składają broni Bielany. Marcin Lisowski niczym tur wygrał przebitkę z obrońcą i uderzeniem przy słupku zaskoczył Tomasza Kinala.
25' (1:3) - Piękna akcja GM-u. Rozklepana defensywa Bielan. Garłowski podaje idealnie do Placka, który umieszcza piłkę w pustej bramce.
27' Lisowski wychodzi sam na sam z Kinalem i lepszy okazuje się bramkarz rywali.
31' - Czas dla GM Roads Sp.z.o.o.
32' Rzut karny przedłużony dla K+N. Do piłki podchodzi Fabian Kwok i świetnie interweniuje Tomasz Kinal!
32' Słupek ratuje Kinala po uderzeniu Kwoka.
33' Lisowski obrócił się z obrońcą na plecach i uderzył z woleja. Niestety koło bramki!
34' Wspaniała parada Matuszewskiego po strzale Garłowskiego.
35' - Żółta kartka dla Garcarka, za przeszkadzanie w wznowieniu gry.
35' Rzut karny dla K+N. Lisowski faulowany przez Garłowskiego, do wykonania podbiega sam poszkodowany i znowu kapitalnie broni Kinal!
36' (1:4) - Garłowski wykłada piłkę Gogułowi, a Michał pakuje piłkę do pustaka bardzo pewnie!
39' Kolejny przedłużony rzut karny dla K+N. Znowu do piłki podchodzi Lisowski i znowu świetnie, po raz trzeci broni Kinal!

GM Roads po udanym rewanżu, w ligowej tabeli wyprzedza nie tylko wyprzedza Kuehne + Nagel ale również White Panthers i do 1 ligi awansuje z drugiego miejsca! Dla obu drużyn był to ostatni mecz w 2 lidze halówki w tym roku! Dziękujemy za udział i do zobaczenia na Ceremonii wręczenia nagród!

Tomasz Kinal (GM Roads Sp.z.o.o)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.