05.03 godz. 22:30, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
7 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Milczanowski, Puchała, Różański, Krzyżanowski, Mielcarski, Smoter, Wiktorowski, Mamczak
Skład: Kamiński, Bednarski, Zygmunt, Golonka, Sołtysiak, Turek, Słonina, Szymański, Sokołowski
17' Krzysztof Golonka (Gol samobójczy)
27' Marcin Krzyżanowski
15' Grzegorz Słonina
30' Marcin Sokołowski
32' Krzysztof Golonka
35' Andrzej Zygmunt
38' Grzegorz Słonina
39' Paweł Turek
40' Wojciech Sołtysiak
Zawodnik meczu: Grzegorz Słonina (Snajper White Panthers strzelając dwa gole i zaliczając trzy asysty, po raz kolejny poprowadził swój zespół do zwycięstwa.)

Drużyna Roberta Puchały już ani nie zakończy sezonu w dole stawki, ani nie awansuje, tak więc grać będzie bez presji - o to, aby zakończyć zmagania - zwycięstwem. Czy defensywa dowodzona przez Marcina Milczanowskiego znajdzie sposób na zatrzymanie najlepszego strzelca ligi - Grzegorza Słoniny? Jeżeli nie - to Astechowi będzie ciężko o pozytywne rozstrzygnięcie z pewnymi awansu do 1 ligi - "Panterami".

2' Grzegorz Słonina prostopadle do wbiegającego w pole karne Wojeciecha Sołtysiaka, który z biliska przegrywa pojedynek z bramkarzem.
2' Udana kontra Astechu. Michał Mielcarski w tempo podaje do Marcina Milczanowskiego, ale ten niczym Kucharczyk i Żyro... pięć metrów nad bramką Michała Kamińskiego.
3' Słupek ratuje Różańskiego po strzale Marcina Sokołowskiego.
4' Paweł Turek staje oko w oko z Różańskim, ale jego próba lobu - bardzo niecelna. Po chwili akcja Astechu i pojedynek z Kamińskim przegrywa Robert Puchała.
5' Marcin Milczanowski w stylu Roberta Carlosa - huknął z dystansu i wspaniałą paradą popisał się Kamiński.
7' Krótko rozegrany rzut wolny przez "Pantery" i kapitalnie interweniuje Różański po uderzeniu Sołtysiaka.
8' Na Redeco tak jak w Chorzowie na stadionie Śląskim - zgasło światło i niewiele wskakuje na to, żeby zaraz miało się pojawić. Ciemność, widzę ciemność...mecz przerwany i wynik utrzymany, a rozegramy go w najbliższym wolnym terminie, w tygodniu.
9' cztery dni później wracamy na halę Redeco, mecz zostaje wznowiony w czwartek, 6 marca o godz. 22:30.
13' - czas dla Astechu
15' (1:0) - Obrońcy Astechu nie upilnowali Grześka Słoniny i snajper "Panter" otwiera wynik spotkania strzałem z głowy po dośrodkowaniu Szymańskiego.
17' (1:1) - Niefortunna interwencja Krzysztofa Golonki, który po strzale Roberta Puchały pokonuje własnego bramkarza.
18' Okazja dla Astechu ale Mielcarski zamiast podać piłkę lepiej ustawionemu Wiktorowskiemu zdecydował się na strzał, który okazał się niecelny.
22' Świetna interwencja Przemka Mamczaka, który istynktownie broni strzał Słoniny oraz dobitkę Szymańskiego.
27' (1:2) - Astech wychdzi na prowadzenie! Krzyżanowski uderza z dystansu, piłka odbija się od słupka i wpada do siatki.
30' (2:2) - Radość z prowadzenia bordowych przerwana przez Sokołowskiego, który zamienił na gola podanie Słoniny.
32' Robert Puchała marnuje "setkę" trafiając prosto w bramkarza będąc w sytuacji sam na sam.
32' (3:2) - Jak się nie strzela to siętraci. Krzysiek Golonka uderza zza pola karnego, piłkę próbuje zablokować stojący na linii bramkowej Milczanowski ale ta po jego brzuchu wpada do bramki!
35' (4:2) - Szymański do Zygmunta i piłka w siatce!
38' (5:2) - Astech opada z sił, Pantery to wykorzystują i po golu Słoniny uciekają rywalom.
39' (6:2) - Już jest po meczu! White Panthers grając bez presji zdobywają kolejną bramkę. Podanie Grześka Słoniny wykorzystuje
Paweł Turek.
39' Robert Puchała nie trafia w światło bramki, po podaniu Milczanowskiego mając przed sobą tylko bramkarza.
40' (7:2) - Kropkę nad "i" stawia Sołtysiak! Asystę odnotowuje Szymański.

Chociaż Astech postraszył "Pantery" i przez większość spotkania stawiał opór liderowi to w końcówce zabrakło sił zwłaszcza w defensywie. Zespół Pawła Turka umacnia się na pierwszej pozycji w tabeli i ze spokojem czeka na "rewanżowy" mecz z Realem Compensación. W pierwszym spotkaniu White Panthers wygrali 4:2, przed Realem trudne zadanie. Astech natomiast już w soborę zmierzy się z Żarem Tropików.