Skład: Rozpędowski, Czajka, Sobański, Fiet, Suszyńska, Suszyński, Staniulis, Trojak, Bilski, Ostrowski, Staroń
Skład: Grocki, Paluchniak, Depta, Cabaj, Słonecki, Pawlicki, Paluchniak, Tęsiorowski, Mikrut, Kowalczyk
10' Damian Fiet
12' Pawel Ostrowski
14' Michał Bilski
30' Damian Fiet
28' Bartosz Tęsiorowski
31' Bartosz Tęsiorowski
Zawodnik meczu: Dominik Rozpędowski (wyróżnienie Fiet.)

U boku ACN-u, Los Agentes są drugim zespołem w 2 lidze, który jeszcze nie wywalczył ani jednego punktu. Wydaje się, że Stowarzyszenie Odra-Niemen jest w ich zasięgu więc zapowiada się wyrównane spotkanie. Debiutant wie, że jest w stanie wygrywać co udowodnił w pojedynku z Factory Team. Warto znów wspomnieć o wspaniałym dopingu jaki towarzyszy drużynie Dominika Rozpędowskiego.

3' (0:1) - Już w trzeciej minucie spotkania, Michał Bilski daje prowadzenie Odrze-Niemen.
5' (0:2) - Czyżby kolejny, jednostronny pojedynek w dniu dzisiejszym? Tym razem Damian Fiet.
9' Tęsiorowski próbuje zaskoczyć Rozpędowskiego strzałem w krótki róg ale bramkarz Odry odbija piłkę.
10' (0:3) - Damian Fiet strzałem z prawgo sektora boiska nie daje szans Grockiemu.
12' (0:4) - Ostrowski po podaniu Fieta strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie dla Odry.
12' - czas dla Los Agentes.
14' Mikrut przed szansą na pokonanie Rozpędowskiego ale tylko obok słupka.
14' (0:5) - Szybka akcja Odry-Niemen i Michał Bilski pokonuje Grockiego.
21' Tęsiorowski jednym zwodem mija Bilskiego ale na Rozpędowskiego nie ma już sposobu.
24' Rozpędowski wygrywa kolejny pojedynek z Tęsiorowskim, tym razem bramkarz Odry broni strzał z dystansu.
26' Kolejna, świetna interwencja bramkarza Odry-Niemen! Ależ ten chłop ma dziś dzień!
27' Suszyński zamiast podać do Bilskiego zdecydował się na strzał ale fatalnie spudłował.
28' (1:5) - Tym razem Bartosz Tęsiorowski lepszy od Rozpędowskiego i mamy pierwsze trafienie dla Los Agentes w tym meczu.
30' (1:6) - Hattrick Damiana Fieta! Odra gra dziś fantastyczny mecz. Kibice też nie zawodzą!
31' (2:6) - Kolejny pojedynek Tęsiorowskiego z Rozpędowskim i po raz drugi górą zawodnik Los Agentes.
32' - Los Agentes prosi o czas.
32' Fenomenalna interwencja Rozpędowskiego po strzale Tęsiorowskiego. Co za piękny pojedynek tych dwóch zawodników!
37' I znów Rozpędowski ratuje zespół przed utratą gola po strzale Tęsiorowskiego.
40' Ostatni pojedynek Tęsiorowski - Rozpędowski dla tego drugiego!
40' Tęsiorowski w słupek!!!

Takie spotkania w drugiej lidze to rzadkość, pojedynki Rozpędowski - Tęsiorowski sprawiały, że ręce kibiców same składały się do oklasków. Odra odnotowuje drugie zwycięstwo i pnie się w górę tabeli, Los Agentes na pierwsze punkty muszą jeszcze poczekać.