31.01 godz. 22:20, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
9 : 1
( 2 : 1 )
Skład: Kamieniak, Fąfara, Zapała, Janus, Koronkiewicz, Wujec, Harzowski, Walkowiak, Faron
Skład: Matuszewski, Lisowski, Peljak, Przestrzelski, Bienias, Kwok, Chlebek, Bielawski, Przestrzelski
11' Łukasz Walkowiak
28' Łukasz Janus
28' Jakub Kamieniak
5' Fabian Kwok
12' Marcin Lisowski
21' Fabian Kwok
24' Marcin Lisowski
25' Fabian Kwok
29' Fabian Kwok
30' Marcin Lisowski
33' Marcin Lisowski
36' Marcin Lisowski
Zawodnik meczu: Marcin Lisowski (Kolejny fantastyczny mecz w wykonaniu kapitana K+N. Marcin pociągnął całą grę zespołu i do spółki z Fabianek Kwokiem tworzył duet nie do zatrzymania dla obrony Factory Team.)

Kuehne+Nagel Bielany Wrocławskie jest zdecydowanym faworytem w starciu z Factory Team. Ekipa z Granicznej nie jest jednak skazana na pożarcie bowiem ich kibice potrafią zagrzać do boju każdego. Liczymy na zacięty mecz oraz walkę ze strony "czerwonych".

5' (1:0) - Indywidualna akcja Lisowskiego, który po minięciu rywali wyłożył piłkę Fabianowi Kwokowi, ten nie miał problemu z umieszczeniem jej w pustej bramce.
11' (1:1) - Łukasz Walkowiak zakłada "siatkę" bramkarzowi K+N ale by piłka wpadła do bramki, musi jej pomóc dobitką.
12' (2:1) - Szybko rozegrany rzut wolny przez K+N, Chlebek podaje do Lisowskiego, ten obraca się z obrońcą na plecach i pakuje piłkę do siatki Factory Team!
19' Lisowski założył "siatkę" Fąfarze i oddał strzał na bramkę Factory Team ale Jakub Kamieniak był na posterunku.
21' (3:1) - Lisowski uderza na bramkę, Kwok przebiega na linii strzału i pakuje piłkę do siatki!
24' (4:1) - Marcin Lisowski wykorzystuje podanie Kwoka! Co za duet!
25' (5:1) - Mocny strzał Fabiana Kwoka z dystansu. Kuehne+Nagel powiększa przewagę nad Factory Team
28' - Janus fauluje Lisowskiego i odpocznie przez najbliższe dwie minuty.
28' - Jakub Kamieniak wyjeżdża z piłką w rękach za linię pola karnego, w zamian za bramkarza boisko opusza kapitan, Mirosław Faron. Factory musi sobie radzić trójką zawodników.
29' (6:1) - Kuehne rozmontowało obronę Factory, Kwok strzela do pustej bramki. Na boisko powraca jeden z zawodników "czerwonych".
30' (7:1) - Lisowski wykorzystał błąd defensywy rywala, przechwycił podanie między obrońcami i oddał bramkę!
33' (8:1) - Kolejne trafienie Lisowskiego, który nie miał problemów z obrońcami Factory.
34' Lisowski tym razem w słupek. Chyba za bardzo się pospieszyłz decyzją przy tym wykończeniu akcji.
36' (9:1) - "Lisu" jest dziś nie do zatrzymania! Zakłada "siatę" bramkarzowi i zdobywa klasycznego hattricka!
38' Rzut karny przedłużony za szósty faul Factory. Piłkę na dziesiątym metrze ustawia bramkarz K+N, Jacek Matuszewski.... poprzeczka!!!
39' Kamieniak instynktownie broni strzał Krystiana Bieniasa.
40' Jedna z nielicznych akcji Factory Team, Matuszewski broni jednak strzał Walkowiaka.

Niestety, kolejne jednostronne widowisko w 2 lidze. Kuehne+Nagel Bielany Wrocławskie nie dali najmniejszych szans drużynie z Granicznej. Byli lepsi o klasę i gdyby wykorzystali wszystkie sytuacje to wynik byłby zdecydowanie wyższy.

Marcin Lisowski (Kuehne+Nagel Bielany Wrocławskie)