18' Marcin Lisowski
24' Marcin Lisowski
25' Fabian Kwok
33' Marcin Lisowski
34' Paweł Przestrzelski
37' Filip Bardziński
39' Karol Chlebek
40' Fabian Kwok
Zawodnik meczu: Marcin Lisowski (Strzelił pięć bramek, bardzo waleczny na parkiecie, prawdziwy przywódca Bielańczyków.)

Punktów na koncie nie ma jeszcze ACN FC i w starciu z czwartym w stawce Kuehne+Nagel Bielany będzie im ciężko o takowe. "Obcokrajowcy" zagrają jeszcze bez swojego kapitana i jednej z gwiazd drużyny - bramkarza Lecha Wieczorka. Zespół Marcina Lisowskiego ostatnio rozbił innego słabeusza, teraz zagrają z teoretycznie jeszcze słabszą drużyną - pytanie czy znów powtórzą wyczyn z poprzedniego meczu, a może w końcu ujrzymy dobrą grę ACN-u?

1' - Rozpoczęcie spotkania. ACN FC zaledwie piątką graczy.
2' Lisowski strzela zza pola karnego, piłka ląduje na słupku.
4'  (0:1) - Dość sensacyjny wynik, Rafał Góreczny wykorzystuje podanie Liberato Cascone i trafia do siatki rywala.
5'  (1:1) - Szybkie wyrównanie, na listę strzelców wpisuje się Krystian Saferna.
6'  (1:2) - Fabian Kwok pewnym strzałem zza pola karnego wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
7'  (2:2) - Kolejny remis, po podaniu Górecznego bramkę strzelił Dario Ferros.
8'  (3:2) - Lisowski pewnym strzałem z dystansu pokonuje Chrystiana Kownackiego.
9' Marcin Lisowski bliski ustrzelenia hat-trika, piłka po jego strzale wylądowała na słupku.
10' - Czas dla ACN FC
12' Kontra Kuehne+Nagel, Chlebek zagrywa do Lisowskiego, Marcin oddaj mu na pustą bramkę, Karol nie trafia do bramki.
13'  (4:2) - Strzał Marcina Lisowskiego z bocznego sektora boiska, piłka wpada w długi róg.
15' - Czas dla Kuehne+Nagel.
16'  (4:3) - Rafał Góreczny trafia do bramki rywala, ACN FC łapie kontakt.
18'  (5:3) - Kolejna kontra i Marcin Lisowski kompletuje hat-trika.
22'  (5:4) - Dario Ferros wychodzi sam na sam i pewnie pokonuje bramkarza rywali.
24'  (6:4) - Szybka kontra, Marcin Lisowski nie ma serca dla rywali, po raz czwarty pokonuje Kownackiego.
25'  (7:4) - W zamieszaniu pod bramką rywala najprzytomniej zachował się Fabian Kwok, pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
27' Kontra ACN FC Ferros wychodzi sam na sam, w ostatniej chwili zdąrzył powrócić Lisowski i wygarnąć piłkę napastnikowi rywali.
29' Rzut wolny pośredni dla ACN FC za podwójne zagranie do bramkarza, Góreczny i Ferros źle to rozegrali, obrońcy przechwycili piłkę.
30' - Czas dla ACN FC
31' Góreczny z dystansu, golkiper nogami wybija piłkę przed siebie.
33'  (8:4) - Tomasz Peljak podaje do Marcina Lisowskiego, popularny Lisu trafia do pustej bramki.
34'  (9:4) - Mocny strzał z dystansu Pawła Przestrzelskiego, piłka po rękach bramkarza wpada do siatki.
37'  (10:4) - Filip Bardziński strzelił z dystansu, piłka po rękach bramkarza wpada do siatki.
39'  (11:4) - Karol Chlebek powiększa przewagę, trafia do siatki z najbliższej odległości.
40'  (12:4) - Wynik ustala Fabian Kwok. Pewny strzał zza pola karnego.

Wydawało się, że będzie to łatwy mecz, Bielańczycy zagrali wprawdzie dobrze, lecz zlekceważyli trochę rywala. ACN FC poniósł porażkę ponieważ mieli zbyt wąską ławkę rezerwowych zabrakło poprostu siły. W następnym meczu K+N Bielany i ACN FC  podejmą Real Compensacion