25.01 godz. 14:00, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
( 3 : 0 )
Skład: Paluchniak, Depta, Cabaj, Słonecki, Pawlicki, Paluchniak, Tęsiorowski, Mikrut, Kowalczyk
Skład: Milczanowski, Różański, Krzyżanowski, Mielcarski, Mordarski, Łakomski, Wawrzyniak, Wiktorowski
25' Marek Słonecki
31' Bartosz Tęsiorowski (Rzut karny)
11' Michał Mielcarski
15' Marcin Wiktorowski
19' Marcin Wiktorowski
26' Marcin Milczanowski
34' Michał Mielcarski
37' Tomasz Mordarski
39' Arkadiusz Wawrzyniak
Zawodnik meczu: Marcin Wiktorowski (Bardzo groźny pod bramką LA. Gdy przebywał na boisku to jego drużynie grało się łatwiej. Sam zdobył dwie bramki i zanotował asystę. Na wyróżnienie zasługuje też drugi z liderów Astechu - Marcin Milczanowski. )

Po wczorajszej wygranej Astechu z Żarem Tropików, teraz drużyna Marcina Milczanowskiego będzie chciała podtrzymać dobrą passę pokonując przedostatnie w tabeli Los Agentes. "Agenci" stoją na przegranej pozycji, ale piłka jest tak nieprzewidywalna, że może dzisiaj będzie ich dzień i postraszą "Bordowych"? Przekonamy się już za chwilę. Zespół Tomasza Pawlickiego grać dzisiaj będzie bez kontuzjowanego bramkarza Zygmunta Grockiego.

2' Początek lepszy w wykonaniu "Agentów", którzy agresywnie zaatakowali. Po chwili kontra Astechu i z Maciejem Paluchniakiem przegrywa pojedynek Marcin Milczanowski. Jeszcze w tej akcji piłkę od swojego zawodnika łapie bramkarz Los Agentes i mamy rzut wolny pośredni, który zostaje rozegrany fatalnie.
3' Przed szansą na gola Marcin Wiktorowski, ale z kąta strzela koło dalszego słupka bramki rywali.
4' Dwójkowa akcja Wiktorowskiego z Mordarskim, ale ten drugi trafia wprost w koszyczek bramkarzowi. Po chwili znowu Wiktorowski i znów lepszy bramkarz.
5' Groźny atak "Agentów" i strzał z powietrza Marka Słoneckiego minimalnie mija słupek bramki Piotra Różańskiego.
6' Rzut wolny dla LA i w mur trafia Jakub Kowalczyk!
Moment dość chaotycznej gry z obu stron. O dziwo lepiej prezentują się zawodnicy gości.
10' Słonecki przed szansą zdobycia gola, ale przegrywa pojedynek z Różańskim.
11'   (1:0) - Szybka kontra Astechu i Mielcarski pakuje piłkę do siatki tuż przy słupku - dość szczęśliwie, ale zawsze.
11'  - Czas dla LA.
12' Wiktorowski zgrywa piłkę do Łakomskiego ten centruje ją w pole karne, w którym akcji nie zamyka Arkadiusz Wawrzyniak.
13' Krzyżanowski wprost w ręce Paluchniaka. Po chwili strzela Wawrzyniak i po interwencji bramkarza mamy rzut rożny, który jednak źle rozegrany.
14' Górne zagranie Mikruta do Słoneckiego, który złożył się do strzału z woleja, ale w ostatniej chwili został wytrącony z równowagi i uderzył nieczysto.
15'   (2:0) - Wiktorowski dostaje idealną piłkę sam na sam i decyduje się na uderzenie siłowe, które cudem przeleciało między nogami Paluchniaka. To znaczy, że Wiktorowski potrafi czynić cuda.
Po chwilowej przewadze Astechu, teraz przycisnęli "Agenci". Drużyna Marcina Milczanowskiego rozpalcziwlie się broni. Kowalczyk zamyka akcje, ale trafia tuż koło bramki Różańskiego.
19'   (3:0) - Kolejna prostopadła piłka do której w niesamowity sposób dobiega Marcin Wiktorowski i strzałem między nogami wychodzącego Paluchniaka pakuje piłkę do siatki. Techniczny majstersztyk - Astech szaleje!
21' Wawrzyniak staje oko w oko z Maciejem Paluchniakiem, ale uderza w słupek!
22' Wiktorowski staje przed szansą, mija bramkarza i jego strzał z ostrego kąta broni golkiper.
25' (3:1) - Słonecki do trzech razy sztuka - wychodzi sam na sam z Różańskim i strzałem po ziemi nie daje żadnych szans bramkarzowi.
26' (4:1) - Stoicki spokój Milczanowskiego, który w dogodnej sytuacji nie daje szans Paluchniakowi.
27' Szybka kontra "Agentów", której nie zamyka Marcin Cabaj.
28' Strata Milczanowskiego i Słonecki wraz z Cabajem wychodzą sam na sam z Różańskim. Niestety Słonecki nie odgrywa do lepiej ustawionego partnera, samemu decydując się na uderzenie, które bramkarz broni.
30' Trzy groźne uderzenia Astechu - najpierw Mielcarski w Paluchniaka, potem Wawrzyniak i dobitka Wawrzyniaka w bramkarza.
31' (4:2) - Rzut karny dla LA. Do piłki podchodzi Tęsiorowski i pewnym strzałem pokonuje Różańskiego.
33' Czas dla Los Agentes.
34' (5:2) - Przechwyt Mielcarskiego, który wychodzi jeden na jeden i pewnie trafia do bramki.
34' Potężny strzał Słoneckiego i Różańskiego ratuje poprzeczka.
37' (6:2) - Milczanowski w tempo do Mordarskiego, który pewnie trafia tuż koło interweniującego Paluchniaka.
38' Wawrzyniak staje przed szansą na gola i trafia w słupek. Po chwili akcje zamyka niecelnym strzałem Wiktorowski.
39' (7:2) - Wiktorowski idealnie zgrywa do Wawrzyniaka, który płaskim strzałem pokonuje Macieja Paluchniaka.

Przez długi czas Los Agentes nawet nieźle się trzymało, ale w końcówce nie dało już rady - przegrało wysoko, ale przynajmniej nie było pogromu! W następnym meczu Marcin Wiktorowski i spółka zmierzą się dopiero za ponad trzy tygodnie -  ze Stowarzyszeniem Odra Niemen. "Agenci" również zagrają ze Stowarzyszeniem, ale dwa tygodnie wcześniej.