18.01 godz. 21:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
4 : 2
( 3 : 0 )
Skład: Kamieniak, Fąfara, Siecla, Zapała, Janus, Wujec, Harzowski, Lis, Walkowiak, Faron
Skład: Rozpędowski, Czajka, Cielecki, Sobański, Fiet, Suszyńska, Staniulis, Trojak, Bilski, Ostrowski, Staroń
29' Łukasz Walkowiak
36' Dawid Siecla (Rzut karny)
4' Michał Bilski
12' Damian Fiet
17' Rafał Fąfara (Gol samobójczy)
24' Michał Bilski
36' Ireneusz Staroń
Zawodnik meczu: Dominik Rozpędowski (Bronił jak w transie, kilkakrotnie uchronił swój zespół przed utratą bramki.)

Starcie dwóch drużyn z dolnych rejonów tabeli drugiej ligi, Stowarzyszenie Odra-Niemen walczy o premierowe trzy oczka w tegorocznej edycji.

3' (1:0) Kontra Odry, akcja 3 na 1, bramkę do pustaka zdobywa Michał Bilski.
6' Mocny strzał z dystansu Łukasza Walkowiaka, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
9' Groźna kontra Odry, niestety nieporozumienie w linii napadu i cała akcja spaliła na panewce.
12' (2:0) Odra podwyższa prowadzenie, Damian Fiet strzałem na raty umieszcza piłkę w siatce.
15' Dość chaotyczna gra obydwu zespołów, mimo prowadzenia gra nie wygląda dobrze.
16' Dawid Siecka strzala zza pola karnego, stojący między słupkami Rozpędowski dość pewnie chwyta futbolówkę.
17' (3:0) Bramka samobójcza, Rafał Fąfara przelobował własnego bramkarza. Ależ wrzawa na trybunach!
22' Rozpędowski wychodzi z bramki i powstrzymuje szarżującego Bartosza Wujec.
24' (4:0)  Odra- Niemen podwyższa prowadzenie, bramkę zdobył Michał Bilski.
25' Rozpędowski wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny po strzale Pawła Zapały.
26' Kolejny raz Rozpędowski, obronną ręką wyszedł w sytuacji sam na sam z Harzowskim.
29' (4:1) Rozpędowski pokonany po raz pierwszy w tym spotkaniu, Łukasz Walkowiak wykorzystał podanie Farona. Trybuny szaleją!
31' Rozpędowski wychodzi obronną ręką z pojedynku sam na sam z Mirosławem Faronem.
32' Paweł Ostrowski strzela z narożnika pola karnego, Kamieniak wybija piłkę w boczny sektor.
33' Bilski strzela z dystansu i trafia w słupek !
36' - Za faul w polu karnym żółtą kartkę otrzymuje Ireneusz Staroń.
36' (4:2) Rzut karny na bramkę zamienia Dawid Siecla.
40' - Koniec spotkania! Obu drużynon gratulujemy wspaniałych kibiców!!!

Odra wygrała zasłużenie, pierwsze punkty w obecnej edycji lądują na konto ekipy Rozpędowskiego. W następnym meczu Stowarzyszenie Odra-Niemen zagra z GM Roads Sp. z o.o. , Team Factory podejmą Żar Tropików.

Dominik Rozpędowski (Stowarzyszenie Odra-Niemen)