18.01 godz. 18:10, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Matuszewski, Lisowski, Saferna, Peljak, Kościuszkiewicz, Kwok, Bardziński, Chlebek, Bielawski
Skład: Grocki, Paluchniak, Cabaj, Słonecki, Pawlicki, Paluchniak, Tęsiorowski, Mikrut
5' Marcin Lisowski
9' Fabian Kwok
12' Krystian Saferna
13' Marcin Lisowski
14' Fabian Kwok
15' Marcin Lisowski
24' Marcin Lisowski
26' Fabian Kwok
27' Karol Chlebek
28' Andrzej Kościuszkiewicz
30' Marcin Lisowski
37' Fabian Kwok
38' Fabian Kwok
39' Fabian Kwok
39' Marcin Lisowski
40' Fabian Kwok
40' Marcin Lisowski
22' Marek Słonecki
25' Marek Słonecki
34' Bartosz Tęsiorowski
Zawodnik meczu: Marcin Lisowski (Jak na kapitana przystało pokazał się z bardzo dobrej strony, strzelił rywalą kilka bramek oraz miał spory udział przy trafieniach swoich kolegów.)

Starcie w drugiej lidze, ostatni w tabeli Los Agentes podejmnie walczący o awans do Pierwszej ligi Kuehne + Nagel Bielany Wrocławskie.

5'  (1:0) - Indywidualna akcja Marcina Lisowskiego i zawodnicy z Bielan obejmują prowadzenie.
7' Kuehne + Nagel dominują na rywalem, zawodnicy grają dziś bardzo dobre zawody.
9'  (2:0) - Bielańczycy dominują nad rywalem, swoją przewagę udokumentowali bramką Fabiana Kwoka.
10' - Czas dla Los Agentes.
12'  (3:0) - Zespół z Bielan trafia po raz kolejny, do siatki Grockiego trafia Krystian Saferna .
13'  (4:0) - Kolejne trafienie podopiecznych Lisowskiego, na liste strzelców wpisuje się sam kapitan, wykorzystał podanie Kwoka.
14'  (5:0) - Pełna dominacja,  Kuehne + Nagel niszczy rywala, do bramki trafił Kwok.
15'  (6:0) - Marcin Lisowski kompletuje hat-trika.
15'  (7:0) - Podanie Kwoka wykorzystuje Marcin Lisowski, Bielańczycy niszczą rywala.
17' Ależ zmarnowana okazja, najpierw Lisowski strafia w słupek, a po chwili Chlebek majac przed sobą pustą bramkę też trafił w słupek.
20' - Koniec pierwszej cześci gry.
22' - Za nierozważny atak na nogi przeciwnika żółtą kartkę otrzymuje Marcin Słonecki.
24'  (8:0) - Dobitka z główki Marcina Lisowskiego i mamy kolejną bramkę.
25' - Za przeskadzanie wznowieniu gry źółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę został ukarany Marcin Słonecki
26' - Za faul na bramkarzu żółtą kartkę otrzymuje Fabian Kwok.
27'  (9:0) - Bielany podwyższają prowadzenie, Karol Chlebek notuje pierwsze trafienie w tym spotkniu.
28'  (10:0) - Lisowski zagrywa do Kościuszkiewicza, napastnik z najbliższej odległości pakuje piłkę po pustej bramki.
30'  (11:0) - Marcin Lisowski jak prawdziwy lis pola karnego robi z obrońcami w polu karnym co chce, tym razem skutecznie wykorzystał akcje całego zespołu.
36'  (11:1) - Los Agentes trafia po raz pierwszy w tym spotkaniu, na listę strzelców wpisuje się Bartosz Tęsiorowski.
37'  (12:1) - Hat-trika kompletuje Fabian Kwok. Rywal na łopatkach.
38'  (13:1) - Kwok trafia kolejny raz, to już jego siódme trafienie.
38'  (14:1) - Kwok wykorzystuje podanie Lisowskiego, Grocki wyciąga piłkę z siatki.
39'  (15:0) - Kwok ! Nic dodać nic ująć !
39'  (16:0) - Marcin Lisowski, brakuje już komentarza do gry zespołu z Bielan.
40'  (17:0) - Kwok strzela, rywalowi odechciał się grać.
40'  (18:0) - Kwok trafia do siatki rywali.
40'  (19:0) - Lisowski kończy strzelanie w dniu dzisiejszym.
40' - Koniec meczu.

Kuehne+Nagel zdemolował swojego dzisiejszego rywala, Bielańczycy nie pozostawili suchej nitki na przeciwniku. Z taką grą zespół może śmiało walczyć o najwyższe cele w tym sezonie. W następnym spotkaniu Los Agentes podejmnie Astech, ekipa z Bielan podejmie ACN F.C.