11.01 godz. 14:20, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
1 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Matuszewski, Lisowski, Saferna, Peljak, Kliber, Przestrzelski, Bienias, Kościuszkiewicz, Kwok, Bardziński, Chlebek, Bielawski
Skład: Milczanowski, Puchała, Różański, Szałecki, Krzyżanowski, Mielcarski, Mordarski, Łakomski, Smoter, Wawrzyniak
19' Sebastian Bielawski
38' Sebastian Bielawski
11' Wiktor Smoter
18' Jacek Łakomski
Zawodnik meczu: Sebastian Bielawski (Autor dwóch goli na wagę trzech punktów z bardzo mocnym rywalem. Na wyróżnienie zasługuje również Marcin Lisowski.)

Mierzący w awans do 1 ligi Astech zmierzy się z debiutantem Kuehne + Nagel Bielany. Jedni i drudzy dysponują dziś szeroką ławką więc zapowiada się ciekawe widowisko. Astech wciąż jednak bez Augusta i Wiktorowskiego w składzie.

1' Krzyżanowski przed szansą na pokonanie Matuszewskiego ale piłka mija bramkę.
3' Kontra K+M, Krystian Bienias niecelnie chociaż bramkarz Astechu już siedział pośladkami na parkiecie.
5' Nieporozumienie w obronie Astechu i fatalny błąd Różańskiego mógł kosztować ich utratę gola ale Kwok nie trafił do pustej bramki z 3 metrów.
8' To pierwszy, tak wyrównany pojedynek w dzisiejszym dniu. Oglądamy kawał naprawdę fajnego futbolu...
9' Wiktor Smoter otrzymuje podanie od Mielcarskiego ale przenosi piłkę kolanem nad bramką rywala.
11' (1:0) - Wreszcie doczekaliśmy się pierwszego trafienia! Wiktor Smoter oddał strzał z linii pola karnego po długim rogu!
13' Szałecki z dystansu... piłka przelatuje nad bramką K+N Bielany.
16' Milczanowski z rzutu wolnego! Z tak dużej odległości nie mógł chyba jednak zaskoczyć Jacka Matuszewskiego. Dziwić może jednak fakt, że to dopiero pierwszy strzał najlepszego strzelca Astechu w tym meczu.
18' - Jacek Łakomski za faul na Marcinie Lisowskim. Astech w osłabieniu do końca pierwszej połowy.
18' - czas dla Astechu.
19' (1:1) - K+N Bielany wykorzystuje grę w przewadze! Sebastian Bielawski doprowadza do wyrównania!
20' - Koniec pierwszej, bardzo emocjonującej i wyrównanej połowy.
21' Zaczynamy drugą część spotkania! Jako pierwsi groźnie zaatakowali zawodnicy K+N ale piłka nie trafiła do siatki w bramce Różańskiego.
25' Co za wyrównany mecz!
28' Astech bardzo agresywny ale wynik na tablicy wyników wciąż się nie zmienia.
31' Faul na Robercie Puchale, gdyby sędzia zastosował przywilej korzyści to Mielcarski wyszedłby sam na sam z bramkarzem.
34' Fatalne wykończenie Milczanowskiego po podaniu Puchały.
35' Nieudana kontra K+N! Różański broni nogą strzał Fabiana Kwoka.
36' Wygląda na to, że kto strzeli ten wygra mecz! Chyba żadnej ze stron nie satysfakcjonuje remis.
38' Bramkarz K+N przekroczył regulaminowy czas na wprowadzenie piłki do gry. Szałecki nie zdołał wykorzystać rzutu wolnego bowiem górą był Matuszewski.
38' (1:2) - Sebastian Bielawski pokonuje Różańskiego i Kuehne wychodzą na prowadzenie!!!! Czy utrzymają ten wynik do końcowej syreny?
40' Składna akcja Astechu ale piłka zamiast do Mielcarskiego trafiła do Szałeckiego a ten nie trafił w bramkę! Co za emocje!
40' - Koniec spotkania.Tak fantastycznego widowiska w 2 lidze chyba nikt się nie spodziewał.

Po dwóch jednostronnych widowiskach, wreszice zobaczyliśmy kawał dobrej piłki i to w wykonaniu drugoligowców. Więcej szczęścia miał jednak zespół K+N, który w końcówce wyrwał punkt Astechowi. W następnej kolejce "bordowi" zmierzą się z GM Roads Sp. z o.o., Kuehne + Nagel podejmą outsidera 2 ligi, Los Agentes.

Sebastian Bielawski (Kuehne + Nagel Bielany)