21.12 godz. 20:20, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 8
( 2 : 4 )
Skład: Bednarski, Zygmunt, Golonka, Janczyk, Turek, Słonina, Szymański, Sokołowski
Skład: Lisowski, Saferna, Przestrzelski, Bienias, Szymczak, Kwok, Kustra
12' Grzegorz Bednarski
12' Marcin Sokołowski
13' Grzegorz Słonina
18' Piotr Szymański
19' Piotr Szymański
31' Grzegorz Słonina
32' Grzegorz Słonina
34' Łukasz Janczyk
35' Piotr Szymański
36' Piotr Szymański
38' Grzegorz Słonina
15' Fabian Kwok
19' Fabian Kwok (Rzut karny przedłużony)
23' Krystian Saferna
Zawodnik meczu: Piotr Szymański (Autor hattricka, bardzo dobrze współpracował z Grzegorzem Słoniną )
Naprzeciw siebie staną dwie niepokonane drużyny w obecnej edycji rozgrywek futsalowych. Wyższą lokatę zajmują Białe Pantery, które mają lepszy bilans od swojego rywala. Czy po dzisiejszym spotkaniu któraś z ekip będzie nadal niepokonana? A może obie drużyny podzielą się punktami? Odpowiedź na to pytanie już za 45 minut.

3' Od początku spotkania bardziej aktywni zawodnicy Bielan. Pantery zaś nastawiły się na grę z kontry.
6' Piłkę od Słoniny otrzymuje Piotr Szymański, lecz jego strzał okazuje się bardzo niecelny.
7' Grzegorz Słonina oddaje techniczny strzał, lecz bez trudu broni to uderzenie Paweł Przestrzeleski.
9' Strzał z dużego palca oddaje Szymański, lecz obok bramki.
10' Trzecie przewinienie White Panters.
12' (0-1) - Grzegorz Bednarski oko w oko z Przestrzelskim i mamy pierwsze trafienie dla White Panters!
13' (0-2) - Marcin Sokołowski oddaje strzał z dystansu i mamy drugą bramkę dla białych!
13' (0-3) - Rozwiązał nam się worek z bramkami! Autorem trzeciego gola dla swojej drużyny Grzegorz Słonina!
14' Czas dla K+N Bielany Wrocławskie.
15' (1-3) - Fabian Kwok zdobywa honorową bramkę dla gospodarzy!
16' Sołtysiak do Zygmunta, lecz jego strzał o milimetry mija bramkę gospodarzy.
17' Piąte przewinienie po stronie czerwonych! Kolejny faul będzie powodować rzut karny przedłużony!
18' (1-4) - Rzut rożny dla Panter, piłka zagrana pod nogi Piotra Szymańskiego i mamy piękne trafienie w okienko bramki strzeżonej przez Przestrzeleskiego!
18' Szósty faul White Panters! Mamy rzut karny przedłużony dla ekipy. Strzał Marcina Lisowskiego jak mocny, tak niecelny!
19' Żółta kartka dla Szymańskiego. Kolejny faul i mamy kolejny rzut karny.
19' (2-4) -Skutecznym egzekutorem Fabian Kwok!
21' Marcin Lisowski oddaje strzał z dużego palca, kapitalna interwencja Janczyka.
22' Kolejna akcja Bielan, tym razem nie bramkarz, a za krótka nogi Lisowskiego sprawiła, że nadal dwoma oczkami prowadzą goście.
23' (3-4) - Bramkę kontaktową zdobywa Krystian Saferna! Ależ mamy widowisko!
25' Ojoj, Lisowskiemu w tej sytuacji zabrakło szczęścia! Ładnie obrócił się z rywalem na plecach, oddał strzał po ziemii, lecz minimalnie się pomylił...
26' Faulowany gracz Panter! Do piłki podchodzi Szymański, lecz jego strzał trafia tylko w obrońcę!
28' - Czas wzięty przez graczy Pawła Turka.
29' Trwa oblężenie bramki White Panters! Bramka dla K+N wisi w powietrzu.
30' Krzysztof Golonka fauluje rywala i mamy czwarty faul graczy w białych koszulkach.
31' (3-5) - Zawodnicy Białych Panter przetrwał natacie rywala, przeprowadzili skuteczną kontrę, którą na bramkę zdobył Grzegorz Słonina.
32' (3-6) - Rozkręcił nam grający z numerem 17 zawodnik gości. Tym strzałęm kompletuje hattricka!
34' Bardzo ładna akcja kapitana czerwonych, lecz jego strzał zablokowalny przez rywala.
34' Żółta kartka dla bramkarza Panter i boisko opuszcza jeden z graczy w biało-czarnym trykocie.
35' (3-7) - Pomimo gry w osłabieniu Piotr Szymański zdobywa bramkę dla swojego zespołu.
36' (3-8) - Strzał Sołtysiaka broni bramkarz, ale przy dobitce Szymańskiego jest kompletnie bez szans. Już pięcioma bramkami prowadzą zawodnicy lidera.
38' Żółta kartka za faul Grzegorza Słoniny, a po chwili za dyskusję kolejny kartonik. W konsekwencji gracz z numerem 17 opuszcza boisko, a jego koledzy grają w osłabieniu do końca meczu! Bardzo nieodpowiedzialne zachowanie gwiazdy White Panters.

Bardzo wyrównany pojedynek obu ekip, niestety dla widowiska tylko do 31 minuty. W tej minucie kompletnie posypała się obrona Bielan i gracze White Panters stopniowo punktowali rywali.