21.12 godz. 21:10, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Kamieniak, Fąfara, Siecla, Zapała, Janus, Wujec, Harzowski, Lis, Faron
Skład: Milczanowski, Puchała, Różański, Szałecki, Krzyżanowski, Mielcarski, Smoter, Wawrzyniak
34' Rafał Fąfara
35' Mirosław Faron
40' Paweł Zapała
2' Dariusz Szałecki
7' Marcin Milczanowski
11' Arkadiusz Wawrzyniak
25' Marcin Krzyżanowski
26' Robert Puchała
35' Marcin Milczanowski
Zawodnik meczu: Marcin Milczanowski (Kolejne świetne 40 minut rozegrał Marcin w tym sezonie. Strzelał, asystował, po prostu perfekcyjny!)
Przed nami ostatni pojedynek drugiej kolejki V edycji futsalowych rozgrywek we Wrocbalu. Naprzeciw siebie stają dwie drużyny, które w pierwszej kolejce pokonały swoich rywali. W lepszej sytuacji wydają się być gospodarze, którzy są bardziej doświadczoną ekipą.

2' (1-0) - Rzut wolny dla Astechu. Kapitalny strzał Szałeckiego i mamy 1-0 dla gospodarzy!
4' Łukasz Janus z dystansu z pierwszej piłki, lecz bardzo niecelnie.
6' Po raz kolejny próbę zdobycia gola zaprzepaścił Janus. Tym razem, będąc oko w oko z goalkeeperem trafił tylko w boczną siatkę.
7' (2-0) - Fenomenalny strzał w krótki róg Marcina Milczanowskiego i mamy już 2-0 dla Astechu!
7' (3-0) - Kolejne trafienie popularnego Milki! Chyba rozwiązał nam się worek z bramkami.
10' Zarysowuje się przewaga gospodarzy.
11' (4-0) - Arkadiusz Wawrzyniak dobija strzał Puchały i mamy kolejną bramkę!
14' Michał Mielcarski wychodzi sam na sam z bramkarzem, mija Kamieniaka, lecz jego strzał trafia w słupek i futbolówka wychodzi na aut bramkowy.
16' Dawid Siecla próbuje zaskoczyć Różańskiego, lecz minimalnie niecelnie.
19' Tempo meczu nieco opadło.
20' Mielcarski próbuje z dystansu, lecz ta próba bardzo nieudana...
22' Gracze Astechu szukają kolejnych trafień, lecz na ich przeszkodzie Jakub Kamieniak.
23' Strzał Milczanowskiego z lewej nogi trafia w boczną siatkę. Gdyby była to prawa stopa, mielibyśmy hattricka grającego z numerem drugim zawodnika.
24' Gracze Astechu nadal w natarciu. Próbka umiejętności technicznych Mielcarskiego, lecz jego strzał nie sprawił trudności bramkarzowi przyjezdnych.
25' (5-0) - Piątą bramkę dla Młotów zdobył grający z numerem 10 Marcin Krzyżanowski!
26' (6-0) - Kolejne trafienie dla Astechu. Milczanowski do Puchały i mamy szóstą bramkę dla gospodarzy.
28' Kontra graczy w czerwonych koszulkach, lecz w tym pojedynku górą Różański.
30' Ładny obrót Milczanowskiego, lecz strzał pozostawia wiele do życzenia...
31' Świetna kombinacyjna akcja Astechu, lecz w ostatniej fazie niebezpieczeńtwo zażegnał obrońa.
32' Ulala, jakby to weszło, mielibyśmy gola kolejki! Mirosław Faraon przymierzył z dystansu, lecz piłka o milimetry minęła okienko bramki Różańskiego!
34' (6-1) - Honorowe trafienie dla Czerwonych zalicza Rafał Fąfara!
35' (7-1) Niczym rasowy snajper odnalazł się teraz w polu karnym Milka, który dobił strzał Roberta Puchały kompletując tym samym hattrick!
35' (7-2) Drugie trafienie dla Factory, tym razem na liste strzelców wpisuje się Mirosław Faraon.
38' Nieudana próba z dystansu Wujeca.
39' Piłkę z lini bramkowej wybija Wiktor Smoter!
40' (7-3) W ostatniej akcji meczu Paweł Zapała zmniejsza stratę swojego zespołu do czterech oczek.

W tym pojedynku wygrała ekipa lepsza, którą okazał się bardziej doświadczony Astech. Kreatorem gry i motorem napędowym Młotów po raz kolejny w tym sezonie okazał się Marcin Milczanowski. Wielkie brawa należą się ekipie Factory, którzy pokazali charakter w końcówce i zdobyli cenne doświadzcenie w naszych rozgrywkach.