20.12 godz. 18:10, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Lisowski, Saferna, Przestrzelski, Bienias, Kwok, Kustra
Skład: Rozpędowski, Czajka, Cielecki, Tatarkiewicz, Suszyńska, Suszyński, Bilski, Ostrowski, Staroń
3' Marcin Lisowski
11' Marcin Lisowski
16' Marcin Lisowski
19' Krystian Bienias
24' Marcin Lisowski
31' Fabian Kwok
37' Fabian Kwok
15' Ireneusz Staroń
28' Ryszard Suszyński
39' Pawel Ostrowski
Zawodnik meczu: Marcin Lisowski (Lider Bielan, który strzelając cztery bramki mocno przyczynił się do premierowego zwycięstwa swojej drużyny. )

W drugiej lidze do gry wkraczają Stow Odra Niemen i Kuehne+Nagel Bielany. Obie drużyny mają w swoim składzie kilku zawodników z ligowych boisk Wrocbalu, lecz poza tym są dosyć anonimowe. Nie wiadomo co się po nich spodziewać, tak wiec spodziewajmy się, że to widowisko nie zawiedzie.

2' Rozpoczęło się od badania sił. Bilski strzela sprzed pola karnego, lecz jego uderzenie minimalnie mija słupek.
3' (0:1) - Wzorowa kontra Bielan i Lisowski zdobywa gola, trafiając do pustakta.
4' Lisowski może iść za ciosem, ale jego mocne uderzenie z dużego palca, minimalnie mija poprzeczkę.
5' Kwok wychodzi sam na sam z Rozpędowskim, ale spod nóg piłkę wygrania mu golkiper Stwowarzyszenia Odry - Niemen.
7' Cielecki staje przed fantastyczną akcją na wyrównanie, lecz zamykając akcje, trafia tylko w boczną siatkę.
10' Przestrzelskiego przed utratą gola ratuje słupek, strzelał zaś Bilski.
11'  (0:2) - Lisowski wychodzi sam na sam z Rozpędowskim i podcinką pokonuje golkipera Stowarzyszenia.
12' W natarciu Bielany, lecz na ich drodze dwukrotnie staje Rozpędowski.
13' Chwila przewagi "białych", ale nie potrafią się przebić przez dobrze broniącą defensywę
15' (1:2) - Ireneusz Staroń zdobywa gola kontaktowego dla swojej drużyny.
16' (1:3) - Lisowski strzałem sprzed pola karnego pokonuje Rozpędowskiego. Ależ szybka odpowiedź.
17' Lisowski znów staje przed dogodną sytuacją, ale tym razem tylko w słupek.
19' (1:4) - Dwóch na jednego, Kwok mija Rozpędowskiego i zagrywa do lepiej ustawionego Bieniasa, który trafia do pustaka.
24' (1:5) -Marcin Lisowski przejmuje piłkę i wychodzi sam na sam z Rozpędowskim. Napastnik Bielan mija golkipera i trafia po raz czwarty w tym meczu.
25' Lisowski staje przed kolejną doskonałą okazją na zdobycie bramki, lecz tym razem przegrywa pojedynek z Rozpędowskim.
27' Saferna staje przed dobrą szansą na pokonanie Rozpędowskiego, ale ten dzisiaj jest bardzo dobrze dysponowany.
28' (2:5) - Ryszard Suszyński wykorzystuje niepotrzebne wyjście bramkarza i trafia do pustaka.
30' Na boisku pojawia się Urszula Suszyńska, która już zanotowała kilka udanych interwencji.
31' (2:6) - Kolejna wzorowa kontra Bielan, Lisowski wystawia na pustą bramkę do Kwok i ten bezlitośnie to wykorzystuje.
33' Kustra może zdobyć kolejnego gola dla swojej drużyny, lecz w kapitalnej sytuacji - fatalnie przestrzela, nie trafiając w ogóle w światło bramki.
36' Saferna potężnie strzela z dystansu, ale nad poprzeczkę piłkę zbija Rozpędowski.
37' (2:7) - Kwok wychodzi jeden na jeden z Rozpędowskim, mija go i trafia do siatki.
38' Lisowski zagrywa "patelnie" do Kustry, ale fantastycznie interweniuje Rozpędowski po jego strzale.
39' (3:7) - Kontra Stowarzyszenia Bilski zagrywa do Ostrowskiego i ten trafia do pustaka.

Kuehne+Nagel pewnie pokonał swojego oponenta i udowodnił, że może być w tym sezonie groźny. Gra Stowarzyszenia Odra-Niemen nie była wystarczająco dobra, żeby zaskoczyć dobrze dysponowanego przeciwnika. W kolejnym starciu "zieloni" podejmą w meczu na szczycie White Panthers. Zaś Stowrzyszenie zagra z Realem Compesacion.