13.12 godz. 20:40, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
( 4 : 5 )
Skład: Milczanowski, Puchała, Różański, Szałecki, Krzyżanowski, Mielcarski, Mordarski, Łakomski, Smoter, Wawrzyniak
Skład: Wieczorek, Mazurek, Szabo, Monchique, Ferros, Leal Felix, Kownacki
6' Tomasz Mordarski
8' Marcin Milczanowski
16' Tomasz Mordarski
19' Marcin Milczanowski
20' Marcin Milczanowski
23' Robert Puchała
27' Tomasz Mordarski
32' Robert Puchała
1' Jose Manuel Leal Felix
2' Marcin Krzyżanowski (Gol samobójczy)
9' Miklos Szabo
15' Pedro Monchique
30' Dario Ferros
33' Dario Ferros
37' Chrystian Kownacki
39' Jose Manuel Leal Felix
Zawodnik meczu: Marcin Milczanowski (Kapitan Astechu poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa, strzelając trzy fantastyczne bramki. )

W drugim meczu drugiej ligi spotkają się ze sobą zawodnicy doświadczonych zespołów ligi halowej, ACN-u i Astechu! Ci drudzy to prawdziwi weterani naszych rozgrywek.

1'  (1:0) - Mocny początek ACN-u w pierwszym ataku strzelają bramkę, a na listę strzelców - Jose Manuel Leal Felix
2 (2:0) - Kolejna akcja. Z dystansu strzela Leal Felix i po rykoszecie od Marcina Krzyżanowskiego piłka wpada do siatki.
5' Na boisku widzimy dużo boiskowej walki, ale i niedokładności.
6'  (2:1) - Pierwsza dobra akcja Astechu i piłkę do pustaka pakuje Tomasz Mordarski.
8'  (2:2) - Astech idzie za ciosem i kapitan Marcin Milczanowski pakuje piłkę do pustaka.
9'  (3:2) - Miklos Szabo natychmiastowo odpowiada!
11' Dario Ferros decyduje się na strzał z dystansu. Mamy rykoszet i rzut rożny!
13' Leal Felix zagrywa do Szabo, ten zamyka, ale czujny Różański - łapie piłkę.
14' Fantastyczne podanie Szałeckiego z własnej połowy do Wawrzyniaka. Ten jednak tą doskonałą sytuację - fatalnie pudłuje!
15'  (4:2) - Pedro Monchique zachowuje się najprzytomniej w polu karnym i płaskim strzałem pokonuje Różańskiego.
16'  (4:3) - Astech nie daje za wygraną i po chwili Mordarski zmniejsza stratę swojej drużyny do jednej bramki.
17'  Czas dla ACN-u.
18' Rzut wolny dla Astechu - Milczanowski podchodzi do wykonania tego stałego fragmentu gry, jednak strzela bardzo niecelnie!
19' W opresji "granatowi", ale Leal Felix zażegnuje niebezpieczneństwo.
19'  (4:4) - Marcin Milczanowski atomowym strzałem z połowy pokonuje Lecha Wieczorka!
20'  (4:5) - Milczanowski podszedł do rzutu wolnego i pięknym strzałem znowu pokonał Wieczorka!
21' Puchała w kontrze strzela koło słupka!
23'  (4:6) - Puchała tym razem zamyka wzorową kontrę i strzałem przy słupku pokonuje Wieczorka!
27'  (4:7) - Mordarski decyduje się na strzał sprzed pola karnego i jego uderzenie jest na tyle precyzyjne, że wpada do siatki.
28' Milczanowski znajduje się sam na sam z Wieczorkiem, ale fatalnie pudłuje.
30'  (5:7) - Dystans do Astechu płaskim strzałem przy słupku zmniejsza Dario Ferros!
31' Ping pong pod bramką Astechu. Monqigue dobija, ale trafia w Milczanowskiego, który wyrasta na MVP spotkania!
32' W odpowiedzi Astech i Lech Wieczorek popisuje się dwom fantastycznymi paradami.
32'  (5:8) - Za trzecim razem Wieczorek nie daje rady i Puchała pokonuje go strzałem między nogami!
33'  (6:8) - Ferros zamyka akcję Leal Felixa i pokonuje tym samym Różańskiego.
36' Kapitalna okazja Mielcarskiego i świetnie broni Wieczorek.
37'  (7:8) - Niewykorzystana sytuacja się zemściła i gola zdobywa Chrystian Kownacki.
39' - Żółtą kartkę za odkopnięcie piłki po gwizdku otrzymuje Jose Manuel Leal Felix.
39'  - Napastnik ACN-u nie zgadza się z decyzją sędziego i za nadmierne protesty oraz niekulturalne gesty otrzymuje w konsekwencji czerwony kartonik.

Po fantastycznym meczu Astech odwraca losy meczu i zwycięża 8:7. W kolejnym meczu drużyna Roberta Puchały podejmie Factory Team, zaś ACN FC spotka się z Żarem Tropików!