14.03 godz. 16:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 5 : 0 )
Skład: Szydłowski, Dychus, Przyjemski, Konkel, Jankowski, Mikołajczyk, Młynarczyk, Jankowski, Skonieczny, Godzwon, Głowiński, Dychus
Skład: Stec, Falisz, Pustelnik, Brychcy, Bereźnicki, Rot, Nowak, Zioła, Stec
16' Mirosław Konkel
16' Sebastian Głowiński
31' Krzysztof Mikołajczyk
3' Łukasz Nowak
5' Szymon Stec
10' Łukasz Nowak
12' Szymon Stec
17' Łukasz Nowak
27' Łukasz Nowak
28' Szymon Stec
30' Mariusz Bereźnicki
Zawodnik meczu: Łukasz Nowak (Łukasz po raz kolejny poprowadził swój zespół do zwycięstwa, zapewniając jej awans do 1 ligi z pierwszego miejsca w tabeli! Autor czterech goli i kilku asyst.)

Bardzo ważny mecz dla obu zespołów Ybah Tigers mają już zapewniony awans do 1 ligi ale dziś powalczą o mistrzostwo tej klasy rozgrywkowej. The Hornets mają ambitne plany na awans ale muszą dziś powalczyć o punkty.

1' - Rozpoczęcie spotkania
1' Już w pierwszej akcji meczu, Nowak mógł dać prowadzenie Tygrysom lecz trafił tylko w słupek
1' Nieudana kontra The Hornets
3' (1:0) - Szybka akcja Steca lewą stroną, podanie do Nowaka i piłka w siatce!
5' (2:0) - Jędrzej Skonieczny kapituluje po raz drugi w tym meczu, Szymon Stec wykorzystuje podanie Tomka Falisza.
8' Świetny drybling Młynarczyka w polu karnym rywala, mija bramkarza ale udanym powrotem popisuje się Andrzej Zioła, który po chwili wybija piłkę spod nóg Młynarczyka na rzut rożny.
10' (3:0) - Strzał Nowaka z bliskiej odległości, pod poprzeczkę bramki "Szerszeni".
11'  - czas dla The Hornets
12' (4:0) - Stec podwyższa prowadzenie dla Ybah Tigers, to może kosztować The Hornets awans do 1 ligi.
16'  - Konkel sprowokowany przez Pustelnika trąca go ręką w głowę za co sędzia ukarał go czerwoną kartką.
16'  - za dyskusję z arbitrem żółtą kartką ukarany Sebastian Głowiński. The hornets muszą sobie radzić w trójkę.
17' (5:0) - Nowak do pustej bramki! The Hornets mogą uzupełnić skład o ukaranego żółtą kartką zawodnika.
24' Z boiska powiewa nudą
28'  (6:0) - Stec idąc śladem Łukasza Nowaka kompletuje hattricka.
29' (7:0) - Łukasz Nowak strzałem od dalszego słupka pokonuje Skoniecznego
30' (8:0) - Ybah powiększa przewagę, Bereźnicki autorem gola numer 8
31' (8:1) - Jest premierowe trafienie "Szerszeni" w tym meczu, Krzysiek Mikołajczyk wykorzystuje podanie Młynarczyka.
37' Jędrzej Skonieczny odaje strzał z połowy boiska ale bez problemu broni bramkarz Ybah Tigers.
38' Rot zagrywa piętką do Nowaka lecz ten oddaje niecelny strzał tuż przy słupku.

Ybah przypieczętował awans i ostatecznie wygrał 1 ligę! Duża w tym zasługa bramkostrzelnego oraz wszechstronnego Łukasza Nowaka. The Hornets nie nawiązali walki z wyżej notowanym rywalem ale wciąż mają nadzieję na awans. Teraz wszysto w nogach Brata Alberta, który jeśli zatrzyma Ołbin Team, to do wrocbalowej elity dołączą właśnie "Szerszenie".

Łukasz Nowak (Ybah Tigers)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: organizator@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.