14.03 godz. 18:10, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
6 : 1
( 3 : 0 )
Skład: Stachowski, Litka, Rejentowicz, Wielkopolski, Wyszumirski, Kościk
Skład: Zwierzyński, Janik, Guźniczak, Topornicki, Walczak, Pikul, Podgórniak, Szymański
22' Rafał Rejentowicz
9' Przemysław Topornicki
17' Przemysław Topornicki
20' Przemysław Topornicki
22' Kacper Podgórniak
27' Przemysław Topornicki
30' Przemysław Topornicki
Zawodnik meczu: Przemysław Topornicki (Autor pięciu trafień, najbarwniejsza postać w dzisiejszym spotkaniu.)

Mecz o pietruszkę, jedni i drudzy mają już zapewnione utrzymanie. Obie ekipy walczą tylko o poprawienie lokaty w ostatecznym rozrachunku.

5' Na parkiecie dość wyrównane zawodny, żadna ze stron nie potrafi osiągnąć przewagi.
9' (1:0) - Mamy pierwsze trafie, Przemysław Topornicki trafia tuż przy słupku, pewny strzał zza pola karnego.
11' Strzał z bocznego sektora boiska Stachowskiego, piłka trafiła w boczną siatkę.
13' Prostopadłe podanie z głębi pola do Topornickiego, Przemek wpada w pole karne i oddaje mocny strzał po ziemi, Wielkopolski wybija piłkę nogami na rzut rożny.
15' Podanie w pole karne, Janik przyjmuje piłkę, obraca się i strzela na bramkę, piłka poszybowała nad poprzeczką.
17' (2:0) - FC Barmelona podwyższa prowadzenie, na listę strzelców wpisuje się Przemysław Topornicki.
18' Odpowiedź Interamu, Stachowski strzela na bramkę, piłka poszybowała nad poprzeczką.
20' (3:0) - Topornicki trafia do siatki rywala po raz trzeci w dzisiejszym spotkaniu.
21' (3:1) - Piękny strzał zza pola karnego Rafała Rejentowicza, piłka ląduje w samy okienku !
22' (4:1) - Błyskawiczna odpowiedź FC Barmelona, Kacper Podgórniak nie miał litości na Wielkopolskiego.
25' Bardzo bliski zmniejszenia dystansu do rywala był Waldemar Kościk, niestety  poprzeczka uchroniła FCB przed utratą bramki.
27' (5:1) - Przemysław Topornicki wychodzi sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.
30' (6:1) - Rzut rożny dla FCB, Janik centruje w pole karne, Topornicki strzałem z głowy umieszcza piłkę w siatce.
33' Interam przed szansą na bramkę, Przybysławski strzela, piłkę z lini wybija Szymański.
35' Barmelona zdobywa bramkę, niestety Janik popełnia przewinienie i gol nie zostaje uznany.
38' Obie ekipy już zrezygnowane, wszyscy oczekują końcowej syreny.

Obu drużyną dziękujemy za udział w V edycji ligi Wrocbal, jedni i drudzy mają zapewniony ligowy byt i przyszły sezon zagrają na zapleczu Superligi.

Przemysław Topornicki (FC Barmelona)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.