14.03 godz. 17:20, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Kraszkiewicz, Siwik, Siwik, Siwik, Siwik, Konopka, Czechowski
Skład: Gudra, Maziarz, Biel, Pawłuszko, Gudra, Kowalczyk
16' Amadeusz Siwik
33' Amadeusz Siwik
40' Albert Siwik
40' Amadeusz Siwik
19' Krzysztof Pawłuszko
37' Krzysztof Pawłuszko
Zawodnik meczu: Amadeusz Siwik (Koncertowa gra Amadeusza wprowadziła Ołbin Team do Superligi Wrocbal! Najbardziej wyróżniający się z braci Siwików strzelił Bratowi Albertowi hattricka!)

Ołbin Team walczy dziś o awans do Superligi, Brat Albert chociaż nie ma już szans na utrzymanie zapewne nie będzie chciał rywalom ułatwiać tego zadania. W przypadku remisu lub porażki Ołbinu, awans wywalczą The Hornets.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Brat Albert bez nominalnego bramkarza, między słupkami Maciej Gudra.
2' Okazja dla Ołbinu, Amadeusz Siwik uderza zza pola karnego, Maciej Gura broni!
7' Krzysztof Pawłuszko z dystansu... minimalnie obok prawego słupka.
10'  - czas dla drużyny Brat Albert
14' Amadeusz Siwik zza pola karnego lecz tylko w słupek!
16' (0:1) - Ty m razem Amadeusz Siwik skutecznie!!!
18' Maciej Gudra broni mocny strzał Roberta Konopki, dobitka Amadeusza Siwika minimalnie niecelna!
19' (1:1) - Strata Arnolda Siwika, piłkę przejmuje Pawłuszko i płaskim strzałem, po rękawicy bramkarza doprowadza do wyrównania.
24' Gudra po raz kolejny ratuje zespół przed utratą gola.
25' Kraśzkiewicz broni strzał i dobitkę Mateusza Gudry.
28' Gudra broni strzał Arnolda Siwika! Kapitalny mecz w wykonaniu kapitana Brata Alberta na nietypowej dla siebie pozycji!
31'  - czas dla drużyny Brat Albert
33' (1:2) - Amadeusz Siwik wyczekał bramkarza i jak ten siedział już na parkiecie, odał półgórny strzał.
36' (2:2) - Krzysztof Pawluszko pokonuje bramkarza Ołbinu i znów mamy remis, The Hornets urządza ten wynik!
38' Pawłuszko od połowy boiska sam na sam z Kraszkiewiczem ale trafia prosto w niego.
39' Pawłuszko zza pola karnego... nad poprzeczką
40' Mateusz Gudra faulowany przed własnym polem karnym
40'  - żółta kartka dla Alberta Siwika za dyskusję z arbitrem
40'  - czerwona dla Alberta Siwika za podważanie decyzji sędziego
40' (2:3) - Amadeusz Siwik wychodzi sam na sam z Maćkiem Gudrą i strzela w krótkiróg!
40'  - żółta kartka dla Amadeusza Siwika za grę na czas
40' Robert Konopka w ostatniej akcji trafia w słupek!
40'  - Koniec spotkania. Ołbin Team rzutem na taśmę wywalczył awans do Superligi gdzie wprowadził ich Amadeusz Siwik!

Fantastyczna gra Brata Alberta, który postraszył Ołbin i o mały włos nie pozbawił ich awansu do Superligi! Świetny występ Maćka Gudry między słupkami, fenomenalna i koncertowa gra Amadeusza Siwika, który w ostatnich minutach strzelił gola na wagę awansu.

Amadeusz Siwik (Ołbin Team)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: organizator@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.