08.03 godz. 14:50, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Figlarz, Szal, Gudra, Maziarz, Kowalczyk, Gudra
Skład: Stec, Falisz, Pustelnik, Brychcy, Bereźnicki, Rot, Nowak, Zioła, Stec
16' Mateusz Gudra
36' Michał Maziarz
6' Łukasz Nowak
8' Kamil Rot
9' Mariusz Bereźnicki
12' Tomasz Falisz
18' Kamil Rot
28' Mariusz Bereźnicki
36' Mariusz Bereźnicki
Zawodnik meczu: Mariusz Bereźnicki (Lider ofensywy Ybahu, który świetny występ ukoronował zdobyciem hattricka. )

W 1 lidze futsalu pewnym krokiem ku mistrzowskiemu tytułowi zmierza debiutant Ybah Tigers, który napotka na swojej drodze innego debiutanta - Brata Alberta. O ile "Tygrysy" zawojowały ligą, to drużyna Macieja Gudry mocno rozczarowała i prawdopodobnie spadnie do 2 ligi. No chyba, że "Zieloni" wzniosą się na wyżyny swoich możliwości i przeciwstawią się teamowi Kamila Rota? Nikt nie daje wielkich szans Albertowi na sukces, ale pamiętajmy, że dopóki piłka w grze...wszystko jest możliwe!

1' - Rozpoczęcie spotkania
2' Mecz rozpoczyna się od nieśmiałej wymiany ciosów z lekkim wskazaniem na YT.
4' Rośnie przewaga "Tygrysów", jednak wciąż bez groźnych strzałów.
6'   (1:0) - Łukasz Nowak pakuje piłkę do pustej bramki po niepewnej interwencji bramkarza.
8' (2:0) - Ustawiony defensywnie Brat Albert musi się nieco odsłonić i zaryzykować za co został skarcony. Kamil Rot po podaniu Falisza nie daje szans bramkarzowi.
9' (3:0) - Przewaga błękitnych rośnie, najpierw Brata ratuje poprzeczka, a chwile później Mariusz Bereźnicki podnosi prowadzenie precyzyjnym strzełem przy słupku. Zapowiada się pogrom.
10' - Czas dla Brata Alberta.
12' (4:0) - Falisz dopada do piłki zagranej z przed pola karnego i uderzeniem pod poprzeczkę podtrzymuje kanonadę swojej drużyny.
14' Trwa ofensywa Ybah'a. Tym razem dwa razy skutecznie interweniuje bramkarz.
16' (4:1) - Kontra Brata Alberta niezapowadała się groźnie jednak Mateusz Gudra ze spokojem trafia między nogami bramkarza.
18' (5:1) - Kolejna kontra Brata Alberta zakończona bramką. Niestety dla zielonych stracili piłkę i po długim podaniu z obrony sam na sam do piłki dopadł Rot i mierzonym strzałem trafia po raz drugi.
22' Druga połowa rozpoczyna się od ataków YT. Przewaga rośnie, ale wciąż bez efektów bramkowych.
25' Jeśli Brat Albert nie zaryzykuje to będzie ich ostatnie 15 minut na zapleczu Superligi.
28' (6:1) - Wynik wydaje się być pewny i z boiska co raz bardziej wieje nudą. Po chwili akcja Ybah i po podaniu Rota obok bezradnego bramkarza piłkę umieścił Bereźnicki.
31' Brat Albert momentami bezradny ratował ich już bramkarz, słupek i brak precyzji rywala.
33' Seria niegroźnych strzałów Alberta. Radosław Szal najpierw z dystansu za słabo, a chwilę później wprost w bramkarza.
35' - Czas dla Yebah Tigers.
36' (7:1) - Bereźnicki na raty kompletuje hattricka, dobijając swój strzał.
36' - Michał Maziarz zobaczył żółtą kartkę za próbę wybicia piłki ręką przy strzale rywala.
38' Michał Maziarz nie trafia czysto w piłkę i zamiast do bramki posłał futbolówkę niemal w sufit.
40' Ostatnia próba Alberta jednak Szal po raz kolejny nie był w stanie pokonać bramkarza Tygrysów.

Dwa odmienne nastroje w obu obozach. "Tygrysy" zapewniły sobie właśnie awans do Superligi, z kolei zespół Mateusza Gudry żegna się z 1 ligą i za rok zagra w najniższej klasie rozgrywkowej. Ostatni mecz w ramach 1 ligi Brat Albert zagra z Ołbin Teamem, z kolei Ybah Tigers w meczu na szczycie podejmie The Hornets!

Mariusz Bereźnicki (Ybah Tigers)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.