08.03 godz. 15:40, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
( 2 : 1 )
Skład: Szczurek, Gradowski, Mońko, Szczurek, Gawron, Masztalerz, Nowak
Skład: Kraszkiewicz, Siwik, Siwik, Siwik, Siwik, Konopka
8' Marek Gawron
4' Krzysztof Szczurek (Gol samobójczy)
7' Amadeusz Siwik
8' Amadeusz Siwik
11' Armand Siwik
34' Amadeusz Siwik
Zawodnik meczu: Jakub Masztalerz (Gdyby nie wspaniałe interwencje Kuby, Geostandard przegrałby bardzo wysoko, a tak to do samego końca walczył o ligowe punkty. )

Ostatnio Ołbin Team mocno pokrzyżował sobie sprawy awansu do halowej Superligi. Zespółowi Roberta Konopki nie tylko wystarczą ewentualne własne zwyciestwa, ale muszą oni liczyć również na to, że punkty zgubi WrSport.pl i The Hornets. Niewątpliwie jednak Ołbin jest zdecydowanym faworytem starcia z Geostandardem Wrocław. Ten musi ograć debiutanta i liczyć na dwie wpadki FC Barmelony. Obie drużyny nie mają zatem własnego losu w dłoniach, lecz, żeby dopomóc szczęściu, obie muszą zwyciężyć! Miejmy nadzieje, że będziemy świadkami prawdziwego piłkarskiego święta.

1' - Rozpoczęcie spotkania
1' Amadeusz Siwik zamyka akcje Ołbinu i z bliska trafia koło słupka.
2' Krzysztof Szczurek przegrywa pojedynek z Tomaszem Kraszkiewiczem.
4' (1:0) - Krzysiek Szczurek pechowo interweniuje po ostrej centrze Armanda Siwika i trafia do siatki.
5' Robert Konopka z prawego skrzydła strzela i świetnie interweniuje Jakub Masztalerz.
7' (2:0) - Amadeusz Siwik oddaje strzał z dystansu i przy słupku pokonuje Masztalerza.
8' - Żółta kartka dla Amadeusza Siwika za zdjęcie koszulki.
8' (2:1) - Szybko rozegrany rzut wolny przez Geostandard Wrocław i na przedpole piłkę wycofuje Szczurek, a z nabiegu pięknym strzałem od poprzeczki Marek Gawron zaskakuje Kraszkiewicza.
10' Amadeusz Siwik przegrywa pojedynek z Jakubem Masztalerzem.
11' - Żółta kartka dla Armanda Siwika za faul na Kamilu Mońko.
12' Wojciech Gradowski z bliska zamyka akcje i świetnie interweniuje Kraszkiewicz.
13' Amadeusz Siwik wychodzi sam na sam z Masztalerzem i trafia tuż koło słupka.
15' Bardzo wyrównana gra z obu stron.
18' Krzysztof Szczurek oddaje mocny strzał przy słupku i fenomenalną interwencją popisuje się Kraszkiewicz.
19' Marek Gawron wychodzi sam na sam z Kraszkiewiczem i świetnie broni bramkarz. Dobitka do pustaka Nowaka, nad poprzeczką.
Na boisku dominuje boiskowa walka, nikt nie zamierza odpuszczać.
28' Amadeusz Siwik oddaje potężny strzał z dystansu i instynktownie broni Masztalerz, zbijając piłkę na rzut rożny.
29' Robert Konopka popędził prawą stroną i pewnie interweniuje, przytulając piłkę kolanami - Jakub Masztalerz.
30' Albert Siwik minął dwóch rywali i przegrał pojedynek z golkiperem Geostandardu.
31' Mariusz Szczurek do Marka Gawrona, a Marek przegrywa pojedynek z dobrze wychodzącym Kraszkiewiczem.
32' Konopka kończy akcje uderzeniem z bliska, z woleja, ale fatalnie przestrzela.
33' Robert Konopka do Amadeusza Siwika i mocny strzał Amadeusza świetnie nogami broni Masztalerz.
34' (3:1) - Strata Geostandardu i kontra dwóch na jednego. Konopka w tempo do Amadeusza Siwka, a ten uderzeniem do pustaka pakuje piłkę do siatki.
35' Arnold Siwik z lewego skrzydła strzela i przed siebie piłkę zbija Masztalerz.
36' Arnold Siwik po raz kolejny uderza, tym razem z prawej strony i znowu pewnie interweniuje golkiper Geostandardu.
37' Konopka schodzi do środka i oddaje płaski strzał przy słupku, po którym znowu świetnie broni Masztalerz.
38' Marek Gawron staje oko w oko z Tomaszem Kraszkiewiczem, stara się wyminąć bramkarza, ale ten się nie daje i wyciąga mu piłkę spod nóg.
40' Armand Siwik do Amadeusza Siwika i po raz kolejny od utraty bramki swój zespół ratuje Jakub Masztalerz.

Zespół Roberta Konopki nie traci szans na medale na koniec sezonu, ale nie wszystko jest już w ich nogach. "Czarni" niestety poprzez porażkę spadają do 2 ligi. Kolejne starcie Ołbin Teamu to mecz z Bratem Albertem. Dla Geostandardu jest to koniec rozgrywek halowych!

Jakub Masztalerz (Geostandard Wrocław)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.