07.03 godz. 22:20, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Bzowski, Banaś, Tyszkiewicz, Nawrocki, Płachecki, Mikiciński
Skład: Fiedler, Pondel, Pondel, Semotyuk, Karczewski, Kopeć, Gruszka
19' Radosław Banaś
24' Artur Nawrocki
25' Mateusz Mikiciński
30' Michał Płachecki
4' Damian Karczewski
10' Andriy Semotyuk
15' Bartosz Fiedler
22' Tomasz Pondel
31' Bartosz Fiedler
33' Szymon Kopeć
Zawodnik meczu: Tomasz Pondel (Bardzo dobre zawody obrońcy WrSport.pl, skuteczny w obronie i w ataku. Swój występ udokumentował jedną bramkę.)

Obie drużyny mierzyły się ze sobą w zeszłym sezonie w ramach rozgrywek Drugiej ligi B. Wtedy to, zwyciężyli "Dziennikarze" - 6:3. Była to pierwsza i ostatnia porażka dawnej Ekipy Banana do samego końca rozgrywek, więc sam Radosław Banaś zapowiedział rewanż! Okazja trafiła się świetna, bowiem Domino szans na awans nie ma już żadnych, to jednak grając bez presji może odebrać takowe "Połączonym Piłką". Ci, żeby nie kalkulować muszą zwyciężyć! Czeka nas piłkarskie święto i miejmy nadzieje, że nie zawiedzie.

2' Pierwszy groźny strzał po stronie WrSport.pl, Tomek Pondel strzela.....Panu Bogu w okno !
4' (1-0) - WrSport.pl obejmuje prowadzenie, Damian Karczewski trafia siatki rywala po zagraniu Tomka Pondela.
6' Tomek Pondel włączył się do akcji ofensywnej, oddał mocny strzał zza pola karnego, stojący między słupkami Bzowski odbija piłkę nogami.
8' Kontra Wr.Sport.pl Semotiuk zagrywa do Kopcia, piłkę po strzałe Szymona na rzut rożny wybił Bzowski.
10' (2-0) - Rozklepana defensywa Domino, Karczewski zagrywa do Semotiuka, Andrzej trafia do pustej bramki.
12' Banaś strzela z dystansu, piłkę wzrokiem poza linię końcową wzrokiem odprowadził Michał Pondel.
14'  - Czas dla WrSport.pl
15' (3-0) - Szybka kontra WrSport.pl, Tomek Pondelel zagrywa do Bartosza Fiedlera, obrońca bez problemów umieszcza piłkę w siatce.
17' WrSport.pl przeprowadził błyskawiczną kontrę, niestety zakończyła się fiaskiem.
18' Fantastyczna interwencja Michała Pondela, wygrał pojedynek sam na sam Banasiem.
19' (3-1) - Domino zmniejsza dystans do rywala, Michała Pondela pokonuje z najbliższej odległości Radek Banaś.
20' Indywidualna akcja Kopcia, strzelił zza pola karnego, piłka przeleciała obok słupka.
22' (4-1) - Strata w środku pola Domino, Tomasz Pondel trafia z bocznego sektora boiska w długi róg.
24' (4-2) - Domino zmniejsza dystans do rywala, golkipera WrSport.pl pokonuje Artur Nawrocki, asystę zalicza Banaś.
25' (4-3) - Bramka kontaktowa Domino, na listę strzelców wpisuje się Mateusz Mikiciński.
26' Bzowski wygrywa pojedynek sam na sam z Kopciem.
27' Kolejna udana interwencja Bzowskiego, wychodzi obronną ręką z pojedynku sam na sam z Fiedlerem.
29' Tyszkiewicz zagrywa przed pole karne do Mikicińskiego, strzał Mateusza poszybował nad bramką.
30' (4-4) - Michał Pondel pokonany ! Płachecki idealnie przymierzył w długi róg.
31' (5-4) - WrSport.pl wychodzi na prowadzenie, Bzowskiego pokonuje Bartosz Fiedler.
32'  - Czas dla Domino.
33' (6-4) - Szymon Kopeć wyprowadza swój zespół na dwubramkowe prowadzenie.
35' Domino nie odpuszcza ciągle walczą o remis. Tym razem Płachecki nie zdołał pokonać Pondla.
37' Rzut wolny dla Domino, niestety fatalnie rozegrany, strzał Płacheckiego blokują obrońcy.
39' Kontra WrSport.pl, Pondel zagrywa do Karczewskiego, Damian marnuje doskonałą okazję do zdobycia bramki.
40' Karczewski przegrywa sam na sam z Bzowskim.

WrSport.pl jako pierwsza drużyna wywalczyła awans do Superligi. Ekipa Tomasza i Michała Pondela niespodziewanie jako beniaminek wywalczyło promocje. Domino jest bardzo niepewno utrzymania w pierwszej lidze, żeby być pewny pozostania w pierwszej lidze musi liczyć na roztrzygnięcie w innych spotkaniach.

Tomasz Pondel (WrSport.pl)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.