07.03 godz. 18:10, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 3 : 2 )
Skład: Kulesza, Żal, Maślak, Zaborski, Padziński, Kalisz
Skład: Kazimierczak, Komorowicz, Olejniczak, Styczyński, Wojtasik
11' Rafał Kulesza
14' Michał Padziński
19' Rafał Kulesza
33' Marcin Żal
35' Marcin Żal
38' Andrzej Maślak
7' Dariusz Wojtasik
10' Robert Olejniczak
16' Dariusz Wojtasik
27' Robert Olejniczak
28' Włodzimierz Styczyński
29' Artur Komorowicz
31' Dariusz Wojtasik
40' Dariusz Wojtasik
Zawodnik meczu: Dariusz Wojtasik (Dobry występ Darka w dzisiejszym spotkaniu, mecz zakończył z czterem trafieniami na koncie,)

"Pingwiny" w ten weekend będą chciały należycie pożegnać się z zapleczem Superligi, lecz zadanie przed nimi niełatwe. Do takich należy pokonanie będących w formie Michałków, którzy pewnie wygrali trzy ostatnie mecze.

4' Dość niemrawy początek spotkania, żadna ze stron nie potrafi osiągnąć optycznej przewagi.
5'  - Zmiana w bramce Michałków, między słupkami miejsce Kazimierczaka zajął Bogusz.
7' (1-0) - Mamy pierwszą bramkę w meczu, podanie Komorowicza na bramkę zamienia Wojtasik.
10' (2-0) - Komorowicz strzela na bramkę, golkiper wybija piłkę przed siebie, dobija Styczyński, z linii piłkę wybija Kulesza, kolejna dobitka Olejniczaka wpada do siatki.
11' (2-1) - Kulesza trafia do piłki z najbliższej odległości po podaniu Kalisza.
12'  - Czas dla Michałków.
14' (2-2) - Rozkręcił się Hectas, Kulesza wykłada piłkę Padzińskiemu, Bogusz pokonany po raz drugi.
16' (3-2) - Michałki ponownie wychodzą na prowadzenie, Wojtasik trafia po podaniu Komorowicza.
17' Świetna interwencja Zaborskiego, wygrywa pojedynek sam na sam z Olejniczakiem.
18' Okazja przez Hectasem, Bogusz wychodzi obronną ręką z pojedynku z Padzińskim.
19'  - Za przeszkadzanie w znowieniu gry żółtą kartką ukarany został Rafał Kulesza.
22' Druga połowa świetnie rozpoczęła się dla bramkarza Michałków, dwukrotnie wyszedł obronnąręką z pojedynku sam na sam z napastnikem Hectasu.
24' Zaborki wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny po strzale Wojtasika.
27' (4-2) - Olejniczak podwyższa prowadzenie, golkiper nie miał najmniejszych szans na skuteczną interwencje.
28' (5-2) - Styczyński strzela zza pola karnego, piłka wpada tuż przy słupku.
29' (6-2) - Michałki idą za ciosem, Artur Komorowicz trafia do pustej bramki.
31' (7-2) - Praktycznie jest już po meczu, Wojtasik umieszcza piłkę w bramce po podaniu Komorowicza.
32' Udana interwencja Bogusza, wygrywa pojedynek sam na sam z Maślakiem.
33' (7-3) - Hectas zmniejsza dystans do rywala, Marcin Żal strzela w krótki róg.
35' (7-4) - Zamieszanie pod bramką Michałków, Żal na wślizgu pakuje piłkę pod siatki.
36'  - Czas dla Michałków.
37' Bogusz wychodzi obronną ręką z pojedynku sam na sam Maślakiem.
38' (7-5) - Hectas zmniejsza dystans do rywala, Andrzej Maślak daje jeszcze nadzieje na korzystny wynik.
39' Kontra Michałków, niestety Wojtasik źle podał i całą akcja zakończyła się fiaskiem.
40' (8-5) - Kapitalna akcja Michałków, Olejniczak zagrywa piętką, Wojtasik trafia do pustaka.

Jedni i drudzy kończą przygodnę w obecnym sezonie, obu drużynom dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejną edycję. Michałki w obecnym sezonie rozczarowały i po dobrym finiszu kończą rozgrywki w środkowej strefie boiska. Hectas kończy zmagania na ostatnim miejscu i niestety spada z ligi.

Dariusz Wojtasik (Michałki)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.