Skład: Kraszkiewicz, Siwik, Siwik, Siwik, Siwik, Kolanowski, Furmanek, Banach, Olszewski
Skład: Zwierzyński, Guźniczak, Janik, Guźniczak, Topornicki, Podgórniak, Szymański
36' Amadeusz Siwik
3' Marcin Janik
5' Marcin Janik
24' Marcin Janik
39' Przemysław Topornicki (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Zbigniew Guźniczak (Tylko dzięki jego świetnej postawie Barmelonie udało się urwać punkty wyżej notowanemu rywalowi. Zbyszek dwoił się i troił, aby zapunktować w tym pojedynku.)

FC Barmelona jako beniaminek radzi sobie poniżej oczekiwań, ale ma przebłyski dobrej gry o czym świadczą odebrane punkty liderowi - YbahTigers i wiceliderowi - WrSport.pl. Teraz dawny DeadlineWrocbal "skrzyżuje rękawice" z challangerem - Ołbin Team. Zespół Roberta Konopki po dwóch porażkach z rzędu - przełamał się ostatnio z Domino, ale ich gra ciągle pozostawia wiele do życzenia. Szans na mistrzostwo już raczej nie mają, ale ciągle walczą o promocje wyżej. W razie pokonania teamu Marcina Janika - przegonią w stawce "Dziennikarzy" i przybliżą się w stronę Superligi. Notowania Barmelony mimo, że nie są za wielkie, to jednak nikt nie tej drużyny na pożarcie. Miejmy nadzieje, że się nie mylą!

2' Michał Furmanek nieczysto trafia w piłkę i mamy wznowienie od bramki Barmelony.
3' (1-0) - Marcin Janik po podaniu Topornickiego z rzutu rożnego zdobywa bramkę dla Barmelony!
5' - Za zatrzymanie korzystnej akcji ręką, żółtym kartonikiem ukarany Marcin Janik.
7' Mało brakowało, aby Michał Guźniczak wpisał się na listę strzelców, zabrakło odrobiny szczęścia oraz celności.
8' Strzał Michała Furmanka bez problemów łapie Zbigniew Guźniczak.
10' Uderzenie z dystansu Armanda Siwika bardzo niecelne...
12' Kolejna świetna interwencja Guźniczaka! Tym razem wygrywa pojedynek z Markiem Olszewskim.
13' Armand Siwik nie zamyka akcji swojego zespołu i mamy aut bramkowy.
13' Strzał z ostego kąta Marcina Janika na rzut rożny odbija Tomasz Kraszkiewicz.
14' (1-1) - Do remisu doprowadza Michał Banach, który strzałem z najbliższej odległości pokonuje Guźniczaka.
16' Ta sztuczka nie udała się Michałowi Banachowi, gracz z numerem 8, chciał zaskoczyć bramkarza "piętką", ale nie trafił w piłkę...
17' Po uderzeniu Banacha futbolówka trafia w słupek, a następnie chyta ją Zbigniew Guźniczak.
19' Guźniczak wygrywa pojedynek z Kolanowskim.
22' Uderzenie Amadeusza Siwika na rzut rożny wybija Guźniczak.
22' (1-2) - Michał Furmanek strzałem z dystansu wyprowadza Ołbin na prowadzenie.
23' Michał Guźniczak przegrywa starcie z Tomaszem Kraszewskim.
24' (2-2) - Marcin Janik strzałem w długi róg doprowadza do remisu.
25' Po uderzeniu Banacha futbolówka trafia w słupek!
27' Kolejny strzał Banacha, lecz tym razem po strzale Michała futbolówka wychodzi na aut.
28' Po strzale Przemysława Topornickiego bramkarz Ołbinu przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
30' Bardzo mocne uderzenie Banacha z rzutu wolnego, lecz próba okazuje się niecelna...
31' - Czas dla Barmelony.
32' - Żółta kartka dla Arnolda Siwika.
36' (2-3) - Ołbin wychodzi na prowadzenie, bramkę zdobył Amadeusz Siwik.
38' Michał Banach marnuje znakominą okazję do zdobycia bramki.
39' (3-3) - Topornicki wyrównuje z rzutu karnego.

Obie drużyny zapewniły nam bardzo ciekawe widowisko. Z przebiegu meczu podział punktów nie jest sprawiedliwy. Dzisiaj na boisku lepiej prezentowali się gracze Ołbinu, ale nie potrafili poradzić sobie z dobrze broniącym Guźniczakiem oraz skutecznym Janikiem. Utrata punktów nieco pokrzyżował plany awansu do Superligi, o którym nie będą tylko decydować wyniki biało-niebieskich, lecz także ich rywali.