01.03 godz. 20:40, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
1 : 5
( 0 : 0 )
Skład: Pondel, Pondel, Semotyuk, Myroniec, Karczewski, Kopeć, Przybylski, Gruszka
Skład: Figlarz, Gudra, Biel, Pawłuszko, Gudra, Mackiewicz, Kowalczyk
27' Dawid Przybylski
29' Damian Karczewski
38' Damian Karczewski
39' Tomasz Pondel
40' Szymon Kopeć
21' Mateusz Gudra
Zawodnik meczu: Tomasz Pondel ( Pewna gra w obonie oraz skuteczna w ataku, zapewniła WrSport.pl cenne zwycięstwo. Tomek dwukrotnie wybijał piłkę z pustej bramki kiedy wynik był jeszcze mocno stykowy.)

Będzie to mecz z podtekstem, bowiem kiedyś barw drużyny Macieja Gudry reprezentowało dwóch graczy WrS-u. Mowa o Damianie Karczewskim i Dawidzie Przybylskim. Dla ich obu może być to specjalne starcie, ale sentymentów na boisku być nie powinno, gdyż "Dziennikarze" potrzebują zwycięstwa, aby móc ciągle marzyć o promocji wyżej. "Zielono-biali" mają jeszcze szanse na pozostanie w lidze, ale muszą wygrać wszystkie mecze do końca, a grają przecież nie tylko z portalem, ale i z Ybah-em i Ołbinem.

9' Nieuatane ataki WrSport.pl, Brat Albert broni się bardzo pewnie.
10' Do tej pory jedyne co można odnotować to głośne okrzyki Michała Pondla z bramki WrSport.pl
11' Semotyuk wykłada piłkę Tomkowi Pondlowi ale ten niczym Kucharczyk i Żyro... pięć metrów nad bramką Figlarza.
12' Fantastyczna interwencja Figlarza po mocnym strzale Karczewskiego, zza pola karnego!
11' - czas dla Brata Alberta
14' Tym razem to Michał Pondel popisał się świetną interwencją po strzale Krzyśka Pawłuszko.
19' Pawłuszko z dystansu.... Michała Pondla ratuje słupek.
20' Ależ emocje po stronie WrSport.pl, bramkarz "połączonych piłką" udziela reprymendy swoim kolegom z obrony.
21' (1:0) - Druga połowa rozpoczęła się idealnie dla Brata Alberta! Mateusz Gudra wychodzi sam na sam z Michałem Pondlem i pokonuje golkipera "Dziennikarzy" podcinką.
25' WR napiera ale na razie nic z tego nie wynika...
27' (1:1) - Napór wreszcie zaoowocował! Dawid Przybylski huknął jak z armaty i piłka w siatce!
29' (1:2) - Fenomenalne trafienie Karczewskiego z ostrego kąta!
29' - czas dla Brata Alberta
31' Figlarz broni w sytuacji sam na sam z Irkiem Gruszką
31' Niefortunna interwencja Michała Pandla, na jego szczęście Piotr Kowalczyk uderzył mocno niecelnie.
33' Już ponad pół godziny gry a Michał Pondel nie może wejść w mecz, tym razem z opresji ratuje go brat, który wybił piłkę zmierzającą do pustej bramki.
35' Naciera Brat Albert. Piotr Kowalczyk z łatwością mija Tomasza Pondla, ale skórę obrońcy WrS-u ratuje jego młodszy brat - Michał.
36' Po chwili kolejna udana interwencja braci Pondel - Tomek odbija piłkę, którą po rykoszecie na rzut rożny zbija Michał.
38' Tomasz Pondel po raz kolejny ratuje tyłek bramkarzowi WrSport.pl wybijając piłkę z pustej bramki.
38' (1:3) - Szybka kontra WrSport... Przybylski do Karczewewskiego a ten trafia do "pustaka".
39' (1:4) - WrSport.pl idzie za ciosem!!! Tomasz Pondel po podaniu Przybylskiego lobuje bramkarza rywali
40' (1:5) - Kolejna asysta Przybylskiego, tym razem z jego podania korzysta Szymon Kopeć.

WrSport.pl miał w tym meczu sporo szczęścia, gdyby napastnicy Brata Alberta wykazali się większą skutecznością to z pewnością wynik byłby na ich korzyść. Końcówka spotkania należała już zdecydowanie do ekipy braci Pondel.