28.02 godz. 19:50, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 4
( 0 : 2 )
Skład: Szydłowski, Madej, Dychus, Konkel, Jankowski, Mikołajczyk, Młynarczyk, Jankowski, Skonieczny, Godzwon
Skład: Bzowski, Banaś, Tyszkiewicz, Leszczyński, Czeczot, Kloczkowski, Przedpełski, Nawrocki, Płachecki, Nowak, Mikiciński
12' Krzysztof Mikołajczyk
15' Krzysztof Mikołajczyk
30' Paweł Godzwon
32' Mateusz Młynarczyk
40' Mirosław Konkel
10' Radosław Banaś
22' Dawid Kloczkowski
27' Michał Płachecki
Zawodnik meczu: Mateusz Młynarczyk (Niewątpliwie najgroźniejszy zawodnik w szeregach Szerszenii. Kompletnie nie radzili z nim sobie obrońcy Domino. Swój świetny występ udokumentował jednym trafieniem.)

Spotkanie sąsiadów w ligowej tabeli, czyli The Hornets i Domino. Pierwsi mają jeszcze szanse na mistrzostwo, ale nie mogą już sobie pozwolić na wpadkę. Drudzy ciągle mają szanse na awans, ale muszą wygrać wszystko do końca. W poprzednim sezonie w barażach o 1 ligę - dawna Ekipa Banana pokonała "Szerszenie" - 5:3 i będzie chciała ten rezultat powtórzyć. Działa to także w drugą stronę, gdyż team Alojzego Dychusa - pragnie zemsty. Powinniśmy być tutaj świadkami dobrego widowiska.

1' Po strzale Michała Szydłowskiego piłka trafia w słupek bramki Bzowskiego.
3' Sprzed pola karnego uderza Artur Nowak, lecz ta próba zatrzymuje się tylko na bocznej siatce.
5' Kontra gości, lecz w pojedynku Godzwon-Bzowski górą ten drugi.
7' Młynarczyk zagrywa do Konkela, ale ten nie czysto trafia w piłkę i zaprzeczaszcza doskonałą szansę na otwarcie wyniku.
8' Paweł Jankowski przegrywa pojedynek z goalkeeperem gospodarzy.
9' Rozjemca tego spotkania Pan Andrzej Malec urządził sobię krótką pogawędkę z Pawłem Jankowskim. Kolejne podważanie decyzji arbitra z pewnością zakończy się karą indywidualną.
10' - Żółta kartka dla Radka Banasia. Przez najbliższe dwie minuty gospodarze grać będą w osłabieniu.
12' (0-1) - Krzysztof Mikołajczyk strzałem z najbliższej odległości pokonuje Bzowskiego.
13' Mateusz Młynarczyk zagrywa piłkę do Mikołajczyka, lecz ten przegrywa pojedynek z Bzowskim.
15' (0-2) - Alojzy Dychus zagrywa z rzutu rożnego do Mikołajczyka, a ten pewnym strzałem pokonuje goalkeepera gospodarzy.
17' Gracze Domino nie mają pomysłu na rozmontowanie szczelnej defensywy Hornetsów...
18' Kloczkowski zagrywa wzdłuż bramki do Nawrockiego, lecz uderzenie Artura bardzo niecelne.
19' Mateusz Młynarczyk strzela "z dużego palca", ale piłko po tym uderzeniu trafia w słupek i pewnie chwyta ją Grzegorz Bzowski.
20' Grzegorz Bzowski po raz kolejny górą w pojedynku z Mateuszem Młynarczykiem.
21' Artur Nowak przegrywa pojedynek jeden na jeden z Skoniecznym.
22' (1-2) - Dawid Kloczkowski uderzeniem z ostrego kąta, zmniejsza stratę do rywala.
24' Ależ pudło Mirosława Konkela, który z linii bramkowej nie trafia do pustej bramki...
25' Krzysztof Tyszkiewicz pada w polu karnym, lecz gwizdek arbitra milczy. Jak pokazują powtórki - bardzo dobra decyzja Pana Andrzeja Malca!
26' Mikciński w świetnej sytuacji fatalnie pudłuje i mamy aut bramkowy.
27' (2-2) - Mikciński z rzutu wolnego zagrywa do Krzysztofa Płacheckiego, a ten uderzeniem po ziemii doprowadza do wyrównania.
28' - Czas dla The Hornets.
28' Kontra gości, Mateusz Młynarczyk wychodzi sam na sam z Bzowskim, lecz przegrywa ten pojedynek!
30' (2-3) - Paweł Godzwon uderzeniem z dystansu wyprowadza na prowadzenie Szerszenie.
32' (2-4) - Rozklepana defensywa Domino! Młynarczyk zagrywa do Konkela, Mirek oddaje piłke Mateuszowi, a ten powiększa przewagę swojego zespołu!
32' Uderzenie Kloczkowskiego w świetnym stylu broni Skonieczny.
34' Strzał Płacheckiego kompletnie nie udany... Piłkę od własnej bramki wznowi Jędrzej Skonieczny.
36' Gracze Domino szukają bramki kontaktowej, lecz brakuje skuteczności pod polem karnym rywala.
37' Kontra Hornetsów, lecz piłka po strzale Młynarczyka trafia w słupek i wychodzi na aut.
38' Fatalny kiks Kloczkowskiego, który strzałem z dystansu powinien wpisać się na listę strzelców!
40' - Za faul na Radku Banasiu, żółtą kartką ukarany Mirosław Konkel.

Przez porażkę w tym spotkaniu ekipa Domino całkowicie straciłą szansę na awans do Superligi. Odwrotna sytuacja panuje w obozie The Hornets, dzięki kompletowi punktów drużyna Alojzego Dychusa jest na najlepszej drodze w walce o promocję wyżej. Kluczowym dla losów awansu będzie ich spotkanie z liderem 1 ligi, które odbędzie się 14 marca.