Skład: Stec, Falisz, Pustelnik, Brychcy, Bereźnicki, Rot, Nowak, Kosicki, Zioła, Stec
Skład: Fiedler, Pondel, Semotyuk, Fabisz, Myroniec, Słowiński, Karczewski, Kopeć, Wojtczak
33' Łukasz Nowak
34' Łukasz Nowak
36' Paweł Pustelnik
37' Łukasz Nowak
4' Damian Karczewski
23' Tomasz Pondel
24' Andriy Semotyuk
33' Tomasz Słowiński
Zawodnik meczu: Łukasz Nowak (Lider Ybahu nie zawiódł - strzelił wszystkie gole i był najbardziej konkretnym zawodnikiem pod bramką Tomasza Słowińskiego. )

Hit w 1 lidze pomiędzy niepokonanym liderem - Ybah Tigers, a wiceliderem WrSport.pl. Obie drużyny w pełnej gracji, obie walczące o zwycięstwo. Kto takowe dzisiaj osiągnie, ten zrobi duży krok w kierunku Superligi.

2' Dwa strzały Ybahu - najpierw Łukasza Nowaka, po chwili Szymona Steca, jednak oba bardzo niecelne.
3' Krótko rozegrany rzut wolny przez WrSport.pl i strzał Bogdana Myrońca w ostatniej chwili zablokowany. Dobitka Damiana Karczewskiego niecelna.
3' (0:1) - Łukasz Nowak w kontrze wychodzi sam na sam z Tomaszem Słowińskim i płaskim strzałem pokonuje golkipera WrS-u.
4' Stec z dystansu i dobra interwnecja Słowińskiego - narazie Ybah jest w natarciu.
4' (1:1) - Karczewski decyduje się na uderzenie z prawej strony, które od słupka wpada do siatki. Mamy remis.
6' Wrzutka Kopcia w pole karne i strzałem głową Pondel zamyka akcje strzałem głową - bardzo niecelnym. Po chwili znowu Pondel i znów niecelnie.
7' Karol Brychcy wychodzi sam na sam z Tomaszem Słowińskim i przegrywa ten pojedynek, po chwili dobija i znów lepszy bramkarz WrS-u.
8' Paweł Pustelnik z bliska zamyka akcje, ale trafia tuż koło słupka.
9' Kamil Rot wychodzi jeden na jeden ze Słowińskim i znwou lepszy bramakrz WrS.
10' Uderzenie Rota z lewego skrzydła i kolejna udana interwencja golkipera "Dziennikarzy". "Tygrysy" ciągle grają lepiej.
11' Stec popędził prawą flanką i z ostrego kąta uderzył - znów dobrze Słowiński.
12' Centra Macieja Wojtczaka w pole karne i akcji nie zamyka Andrzej Semotyuk!
13' (2:1) - Łukasz Nowak przyczajony zabiera piłkę od tyłu Myrońcowi i na wślizgu pokonuje Słowińskiego.
13' - Czas dla WrSportu.
17' - Żółta kartka dla Rota za brak gry na gwizdek.
18' - Żółtka kartka dla Steca za nieprawidłową zmianę. Teraz WrSport.pl gra z przewagą dwóch zawodników, ale nie potrafi tego wykorzysać.
19' Uderzenie T.Pondla z dystansu i piłka ląduje koło słupka.
21' Bardzo nerwowa gra z obu stron - w efekcie mało płynna.
22' Fabisz zagrywa na pole karne i w ostatniej chwili piłkę wybija spod nóg Kopcia - Bereźnicki!
23' (2:2) - Tomasz Pondel pressingiem nacisnął na obrońcę i wpakował piłkę do siatki, koło zdziwionego Waldemara Steca!
24' (2:3) - Przechwyt w środkowej strefie, Semotyuk wychodzi sam na sam ze Stecem i pakuje piłkę do siatki.
25' Prostopadłe zagranie Pondla i Fabisz strzela minimalnie koło słupka.
26' Nowak zamyka akcje i piłkę przytula nogami do siebie Słowiński. Po chwili kontra i strzał Semotyuk pewnie łapie Stec.
27' Dwie wspaniałe parady Słowińskiego po strzałach najpierw Bereźnickiego, potem Steca.
30' Fabisz wychodzi sam na sam ze Stecem i przegrywa ten pojedynek.
31' - Czas dla Ybahu.
33' (3:3) - Zagranie piłki ręką przez Karczewskiego przed polem karnym. Szybkie wzowienie i Nowak pakuje piłkę do siatki wykorzystując błąd.
33' - Prostesty WrSportu, bowiem piłka przy wznowieniu się toczyła - za to Słowiński dostaje żółtką kartkę.
33' Karczewski wychodzi sam na sam ze Stecem i ppdejmuje fatalną decyzję, chcą Waldka przelobować - ten jednak wyczekał i pewnie złapał piłkę.
34' (3:4) - Akcje zamyka Łukasz Nowak i z bliska zaskakuje Tomasza Słowińskiego tuż przy słupku!
36' - Żółta kartka dla Pawła Pustelnika za utrudnianie rozpoczęcia gry z autu.
37' (3:5) - Słowiński wygrywa dwa pojedynki z Bereźnickim. Po chwili Tomek stara się wyprowadzić akcje, ale fatalnie podaje do rywala - Nowaka, który trafia do pustej bramki.
39' Świetna interwencja Słowińskiego po strzale Steca.

Po ogromnych emocjach w hicie lepsze okazują się "Tygrysy", które miały dzisiaj po prostu więcej szczęścia i spokoju w kilku sytuacjach. WrSport.pl nie udźwignął presji, każdy zagrał słabo - poniżej oczekiwań. Dzięki tej wygranej Ybah jest już niemal pewny, że za rok zagra w Superlidze, z kolei WrSport.pl plany na awans mocno sobie pokrzyżował.