22.02 godz. 16:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Guźniczak, Janik, Guźniczak, Topornicki, Gołaczyński, Pikul, Podgórniak
Skład: Kazimierczak, Komorowicz, Bogdaszewski, Styczyński, Schmidt, Jaworski, Wojtasik
40' Marcin Janik
7' Adrian Jaworski
11' Dariusz Wojtasik
23' Włodzimierz Styczyński
36' Artur Komorowicz
38' Konrad Schmidt
Zawodnik meczu: Konrad Schmidt (Przez długi czas rywale nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie goalkeepera Michałków. Konrad świetny mecz na bramce udokumentował... zdobytym golem w 38 minucie.)

W szregach obu ekip występuje wielu rutyniarzy, którzy potrafią rozgrywać ważne mecze. Jednak na hali lepsi wydają się gracze Roberta Olejczniaka, którzy paradoksalnie tracą dwa punkty do dawnego Deadline Wrocbal. Jest w tym spotkaniu o co grać, więc powinno się dziać!

2' Kamil Pikul przegrywa pojedynek z Konradem Schmidtem.
4' Uderzenie z dystansu Przemysława Topornickiego bardzo niecelne...
5' Adrian Jaworski piekielnie mocnym strzałem sprzed pola karnego starał się zaskoczyć Zbigniewa Guźniczaka. Na jego nieszczęście świetną interwencją popisuje się goalkeeper gości.
7' (1-0) - Włodzimierz Styczyński zagrywa świetną piłkę do Adriana Jaworskiego, a ten będąc oko w oko z Guźniczakiem z zimną krwią pokonuje bramkarza Barmelony.
9' Uderzenie Adriana Jaworskiego bardzo nieudane, mamy wznowienie od bramki.
11' (2-0) - Podręcznikowa kontra Michałków, którą na gola zamienia Dariusz Wojtasik.
13' Dariusz Wojtasik nieczysto trafia w piłkę i mamy aut bramkowy dla Barmelony.
14' Marcin Janik fatalnie przestrzelił będąc oko w oko z Schmidtem, czym zmarnował świetną sytuację na zdobycie gola...
17' Niecelne uderzenie Artura Komorowicza.
18' Nieudana akcja Kamila Pikula, która kończy się wyjściem z piłką za boisko.
19' Włodzimierz Styczyński przekłada piłkę z lewej na prawą nogą, uderza na bramkę, lecz ta próba bardzo nieudana.
22' Druga odsłona wygląda podobnie jak pierwsza, jedna drużyna atakuje, druga czyha na kontry.
23' (3-0) - Kontra Michałków zakończona bramką Włodzimierza Styczyńskiego. Asystę przy tym trafieniu zanotowuje Dariusz Wojtasik.
26' Nieporozumienie między Janikiem, a Gołaczyńskim i dobra sytuacja na zmiejszenie strat totalnie zmarnowana.
27' Po uderzeniu sprzed pola karnego Marcina Janika, futbolówka trafia w słupek bramki Konrada Schmidta.
31' Przemysław Topornicki mija rywali niczym "slalomowe tyczki", lecz jego uderzenie o milimetry mija bramkę gospodarzy.
31' - Czas dla Michałków.
32' Piłka po uderzeniu Dariusza Wojtasika ociera słupek bramki Guźniczaka, a następnie wychodzi na aut.
34' Gracze Barmelony nie mają pomysłu na stworzenie klarownej sytuacji pod bramką Konrada Schmidta...
36' (4-0) - Rozklepana obrona Barmelony i Artur Komorowicz po podaniu Roberta Olejniczka zdobywa bramkę.
36' Po uderzeniu Wojtasika świetnym refleksem wykazuje się Guźniczak, który czubkiem buta odbija uderzenie.
37' Po raz kolejny udaną interwencją popisuje się Guźniczak!
38' (5-0) - Konrad Schmidt wychodzi z własnej bramki, świetnie rozgrywa akcję ze swoimi kolegami, a na samym końcu wpisuje się na listę strzelców!
39' Konrad Schmidt ponownie wychodzi z bramki, lecz tym razem jego uderzenie minimalnie niecelne.
40' (5-1) - Bramkę honorową dla swojej drużyny zdobywa Marcin Janik.

Dzięki temu zwycięstwu ekipa Michałków wydostała się ze strefy spadkowej i w następnym starciu z Geostandardem postara się zapewnić utrzymanie. Barmelonę czekają jeszcze trzy trudne spotkania, które muszą wygrać, aby w następnym sezonie występować ponownie w pierwszej lidze.