22.02 godz. 15:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Szczurek, Szczurek, Mońko, Szczurek, Gawron, Majka, Nowak
Skład: Stachowski, Litka, Przybysławski, Rejentowicz, Wielkopolski, Wyszumirski, Wach, Rzepczyński
18' Kamil Mońko
20' Piotr Szczurek
33' Mariusz Szczurek
38' Piotr Szczurek
27' Krzysztof Stachowski
32' Krzysztof Rzepczyński
33' Marcin Wielkopolski
37' Maciej Wach
39' Krzysztof Rzepczyński
40' Krzysztof Rzepczyński
Zawodnik meczu: Krzysztof Rzepczyński (Wreszcie zagrał na swoim poziomie, czym przyczynił się do ważnej wygranej z Geostandardem. To dzięki jego dwóm bramkom w ostatnich minutach udało się zainkasować trzy punkty.)

Ważne starcia w dole stawki. Obie ekipy punktów potrzebują jak tlenu, więc obie na pewno nie odpuszczą. Interam będzie starał się podtrzymać dobrą passę - trzech meczów bez porażki, czy uda im się ta sztuka?

2' Do dalekiego zagrania wychodzi bramkarz Interamu Marcin Wielkopolski i w stylu Manuela Neuera wybija piłkę głową. Mamy rzut rożny dla Geostandardu.
5' Mariusz Szczurek uderza na bramkę Interamu, lecz kapitalną interwencją popisuje się Marcin Wielkopolski.
8' Krzysztof Litka przegrywa pojedynek z Markiem Gawronem.
9' Po raz kolejny górą bramkarz Geostandardu, tym razem zatrzymuje strzał Krzysztofa Stachowskiego.
14' Ostatnie minuty to gra w środku pola, żadna z drużyn nie ma pomysłu na grę.
15' Najpierw boisko przekopał Krzysztof Sczurek, w odpowiedzi tą samą sztuką popisuje się Krzysztof Rzepczyński...
18' (0-1) - Wrzawa na trybunach! Bramkę dla Geostandardu zdobywa Kamil Mońko.
20' (0-2) - Po strzale Piotra Szczurka piłka odbija się od słupka i wpada do bramki!
21' To powinien być gol... Mariusz Szczurek nie trafia w dogodnej sytuacji do bramki Wielkopolskiego.
23' Rafał Przybysławski wycofuje piłkę do Krzysztofa Stachowskiego, ten uderza piekielnie mocno na bramkę, lecz świetnym refleksem popisuje się Marek Gawron.
26' Konrad Nowak z najbliższej odległości trafia w dobrze ustawionego Marcina Wielkopolskiego.
27' (1-2) - Krzysztof Stachowski podrzuca piłkę nad bramkarzem i z strzałem z woleja zmniejsza stratę do rywala.
29' Strzał Krzysztofa Litki na rzut rożny odbija Marek Gawron.
30' Strzał Rafała Rejentowicza czubkiem buta broni goalkeeper gospodarzy - Marek Gawron.
32' (2-2) - Do wyrównania doprowadza Krzysztof Rzepczyński.
33' - Żółtą kartką ukarany Marcin Wielkopolski. Przez dwie minuty Interam będzie grać w osłabieniu.
33' - Żółta kartka za faul dla Krzysztof Szczurek. Obie drużyny przez najbliższe 120 sekund w osłabieniu.
35' Instynktowna interwencja Marcina Wielkopolskiego, który broni uderzenie Konrada Nowaka.
37' (3-2) - Maciej Wach uderzeniem z dystansu wyprowadza Interam na prowadzenie!
38' (3-3) - Niedługo trwała radość Interamu! Do wyrównania doprowadza Piotr Szczurek.
39' (4-3) - Ależ nam się zrobiła emocjonująca końcówka! Wynik zmienia się z minuty na minutę... Autorem trafienia dla Interamu Krzysztof Rzepczyński.
40' (5-3) - Piłka po strzale Krzysztofa Rzepczyńskiego równo z końcową syreną wpada do bramki!

Obie drużyny walczą o utrzymanie w pierwszej lidze, lecz po spotkaniu bliżej tego celu są niebiescy, którzy zgarnęli komplet punktów. Ekipa Rafała Przybysławskiego przedłuża serię czterech spotkań bez porażki i w następnej kolejce w starciu z Hectasem postara się o jej zwiększenie. Geostandard czeka kolejne trudne spotkanie z niepewnymi utrzymania Michałkami.